reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny, mam małe pytanie i prośbę zarazem. Od soboty mam pod pacha powiększone wezly chłonne i wyszła mi taka mała czerwona kulka. Teraz boli już trochę mniej, ale nadal jest. Nie wiem czy powinnam z tym iść do lekarza? Czy znacie jakieś sposoby aby to zalagodzic?
 
Hej dziewczyny, mam małe pytanie i prośbę zarazem. Od soboty mam pod pacha powiększone wezly chłonne i wyszła mi taka mała czerwona kulka. Teraz boli już trochę mniej, ale nadal jest. Nie wiem czy powinnam z tym iść do lekarza? Czy znacie jakieś sposoby aby to zalagodzic?

Nie masz na co czekać tylko maszeruj do lekarza. On najlepiej rozwieje wątpliwości.
 
reklama
Dziewczyny powodzenia na wizytach ;)
Ja dzisiaj wstałam wcześniej bo ma przyjechać serwisant do piekarnika bo coś w nim zaczęło hałasować i teraz czekam na niego.Nie mogłam wczoraj zasnąć bo tak mnie bolały plecy i dzisiaj to samo.Dzięki za pomoc z sukienką ;)Teraz tylko jakieś dodatki i jestem ubrana i nie wyglądam strasznie ;):D Moja siostra wczoraj stwierdziła,że rosnę z dnia na dzień ;)A ja jej na to,że wiem bo zwykłe t-shirty sa na mnie za ciasne ;)

@daruuunia3 Trzymaj się dzielnie na budowie dzisiaj.Może to tylko takie jedno dniowe Cię złapało-mam taką nadzieje ;)
@padiq Dlatego zmieniliśmy zdanie co to psa bo tak to sama bałabym się wyjść z domu a gdzie dopiero z dzieckiem.Kaukaz potrafi ważyć nawet 100 kg i jakby na mnie skoczył to już amen bo ja mam tylko 158 wzrostu ;)
@maja1987 Fajne,że wakacje się udały ;)Szacun dla Ciebie,ze w ogóle chodziłaś po górach ;)Ja wczoraj weszłam do siostry na 4 piętro i miałam dosyć,że ho ho ;)
@Oska305 U mnie położna mówiła,że od 30 tyg będę miała robione KTG.
 
Do góry