reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja już po pierwszym pobraniu. Wypilam glukoza, dostałam cytrynowa więc nie było tak tragicznie. Teraz czekam. Wyniki wieczorem więc będę wiedzieć czy wszystko ok.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Trzymaj się :-) kciuki trzymam za dobre wyniki
 
U mnie nareszcie się ochłodziło. Wczoraj wieczorem było tak duszno , że mi się słabo zrobiło. Dopiero chłodny prysznic pomógł.
Od rana pada I nareszcie jest czym oddychać.

Miłego dnia wszystkim życzę.
 
Cześć dziewczyny, wczoraj już nie napisałam bo późno wróciliśmy. Nasz Jaś pięknie rośnie. Waży 540 gram i ma długie nogi i ręce, to chyba po tatusiu ;) bardzo wzruszające jak p. doktor pokazuje ten widok 3D u nas widać ogromne podobieństwo do mojego męża :)
A oto i nasz Jaś.
Dziękujemy za kciuki :)
1502522743-aaaaaa.jpeg

1502522760-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolcia spełnienia marzeń dla Ciebie i Córci!
Alime cudny Jaś! Piękna buźka!
Angella nie wiem czy już pisałam czy nie ale super masz tą fryzurę i jakie zdrowe włoski!

My odwieźlismy syna na obóz i pojechał ;-) zaraz zbieramy się na budowę czyli dzień jak codzień ;-)
Miłego dnia!
 
reklama
Do góry