reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny, wczoraj już nie napisałam bo późno wróciliśmy. Nasz Jaś pięknie rośnie. Waży 540 gram i ma długie nogi i ręce, to chyba po tatusiu ;) bardzo wzruszające jak p. doktor pokazuje ten widok 3D u nas widać ogromne podobieństwo do mojego męża :)
A oto i nasz Jaś.
Dziękujemy za kciuki :)
1502522743-aaaaaa.jpeg

1502522760-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Sliczby Maluch[emoji7] [emoji9]
 
reklama
1502533323-aaaaaa.jpeg

To ja też się pochwalę. Tu fotka którą fryzjerka wstawiła na swoją stronę. W rzeczywistości wyszły ciemniejsze, ale nie chciała już bardziej ich nadwyrężać, bo i tak schodziłyśmy z farbowanych 3 lata na ciemny brąz. Ogólnie odwaliła kawał dobrej roboty bo idealnie wyrównała z moim naturalnym kolorem. Spędziłam u niej 5 godzin :D I nie płakałam! :D

Dzisiaj mamy wesele, trochę mnie to przeraża przez pogodę. Jedyna kiecka, która na mnie pasuje to uwaga - z balu gimnazjalnego [emoji28] Długa, bez ramiączek, ciemna śliwka, chyba szyfonowa ale nie jestem pewna czy tak to się nazywa.

Jutro mamy wreszcie pojechać na cały dzień nad jezioro. Więc jak mi się pogoda popsuje, po 3 tygodniach topienia się w domu to chyba się popłaczę :) Muszę popływać!

A patrząc po wizytach...ale macie już duże te bachorki :D Ciekawe kto pierwszy 1kg przebije :D


yuudhqvkh0cpri5e.png
 
@JaneHeart No powiem Ci,że opłacało się siedzieć 5h. Super zmiana !
Dzisiaj na obiad zachciało mi się placków po węgiersku i idę właśnie je robić.Potem będziemy mieć gości a jutro jedziemy na zakupy.Dobrze,że się ochłodziło u nas.
 
@JaneHeart sliczne wlosy Ci zrobila :yes:
Ja w ogole nie farbuje juz od 2 lat chyba mam swoje naturalne,ale chce mi się znów coś zmienić,odświeżyć jakiś kolor zbliżony żeby było bardziej wyraźniej.
Ja zajadam owoce i robię quritto jak w kfc :p
Miłego dnia.
 
reklama
1502533323-aaaaaa.jpeg

To ja też się pochwalę. Tu fotka którą fryzjerka wstawiła na swoją stronę. W rzeczywistości wyszły ciemniejsze, ale nie chciała już bardziej ich nadwyrężać, bo i tak schodziłyśmy z farbowanych 3 lata na ciemny brąz. Ogólnie odwaliła kawał dobrej roboty bo idealnie wyrównała z moim naturalnym kolorem. Spędziłam u niej 5 godzin :D I nie płakałam! :D

Dzisiaj mamy wesele, trochę mnie to przeraża przez pogodę. Jedyna kiecka, która na mnie pasuje to uwaga - z balu gimnazjalnego [emoji28] Długa, bez ramiączek, ciemna śliwka, chyba szyfonowa ale nie jestem pewna czy tak to się nazywa.

Jutro mamy wreszcie pojechać na cały dzień nad jezioro. Więc jak mi się pogoda popsuje, po 3 tygodniach topienia się w domu to chyba się popłaczę :) Muszę popływać!

A patrząc po wizytach...ale macie już duże te bachorki :D Ciekawe kto pierwszy 1kg przebije :D


yuudhqvkh0cpri5e.png
No powiem Ci, że cudnie zrobiła Ci włosy.[emoji5]

U mnie Sara ma 566 g, a Tobinek juz 716. Rośnie jak na drożdżach. I on też mniej kopie, pewnie mu ciasno. Teraz za tydzień w sobotę znowu usg. Teraz spotkanie ze specjalistą od bliźniąt i zobaczymy co powie.

Upał jak cholercia. Już się tu rozpływam. Jak ja zazdroszczę tym z Was u których jest zimno. Drzewka już usychaja na podwórku. Jak mi się marzy deszcz...
 
Do góry