reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Kochane!!!!! Nigdy Was nie nadrobię. :D Komputer zepsuty, telefon miałam zepsuty, hit. Na szczęście wszystko wróciło do normy :)))) uff....
Zaczęłam szkole rodzenia. Usg mam 26.07, a 27.07 jedziemy na dłuższy weekend do Krynicy. Brzuszek tylko lekko urósł i chyba zaczynam lekko czuć ruchy kropki :)
Kupiliśmy pierwsza komodę do pokoju Lenki i fotel :)
Z dolegliwości na razie nie mogę pozbyć się przede wszystkim zaparc i sennosci. Ale walczę z tym jak się da... :)
Miło znów być z Wami!:)
 
reklama
Ahahahahaha! Wybacz, ale sobie to wyobraziłam ;) Ja to już się nie mogę doczekać aż mój też dostanie mleczny strzał. Może wreszcie odpimpa się od mojego obolałego biustu ^^
Mój tak dostał mlekkem jak karmilam hehe śmiesznie było ;) miałam wtedy nawał i tak wciągnęłam cycka i mu w buzię hehehe ;)

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
 
Dziewczyny Leo juz caly dzien zdrowy a teraz mnie sie zaczelo;(37,5..zimno.. miesnie bola;(jestem zalamana;(Boje sie ze cos sie stanie Dzidziusiowi..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Nic się nie stanie, ja też przechodziłam przeziębienie w ciąży w pierwszym trymestrze, weź sobie apap i te syropy dla ciężarnych. Pomogą. !! Zdrówka kochana, super ze z Leosiem już ok

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
 
@iwilleatyou Racuchy bananowe?Takich nie jadłam.Zawsze tylko z jabłkami.Dasz przepis? ;)
@MagMag Oby wszystko było dobrze i znaleźli przyczynę.
@Millo Oj bidulko.Mam nadzieje,że gorączka szybko minie i nic bardziej Cię nie rozłoży.

Ja dzisiaj trochę ogarnęłam dom a jutro reszta.Bo tyle kurzu wszędzie,że szok.Teraz idę wziąć kąpiel bo padam dzisiaj już.
 
@iwilleatyou Racuchy bananowe?Takich nie jadłam.Zawsze tylko z jabłkami.Dasz przepis? ;)
@MagMag Oby wszystko było dobrze i znaleźli przyczynę.
@Millo Oj bidulko.Mam nadzieje,że gorączka szybko minie i nic bardziej Cię nie rozłoży.

Ja dzisiaj trochę ogarnęłam dom a jutro reszta.Bo tyle kurzu wszędzie,że szok.Teraz idę wziąć kąpiel bo padam dzisiaj już.
Kochana ja robie na oko :) blenduje banany . Na 3 banany szklanka mleka, jedno jajko troche soli, troche cukru i make sypie tak zeby ciasto bylo gesciejsze od naleśnikowego. Do tego lyzeczka proszku do pieczenia i troche oleju. Smaze na patelni prawie suchej:) moj Franek uwielbia a 5 minut roboty

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tak ale na lechtaczce [emoji38][emoji3]

p19uflw1nv024jhl.png
Za dużo zabaw przed ciążą [emoji23] coś jak pamięć mięśniowa :-D

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak leżę na plecach, to czasem mogę wyczuć taką twardą górkę (wtedy też czuję coś w środku) czy to dzidziek, czy tylko kawałek macicy twardnieje?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny ale jesteście produktywne :) super jutro cały dzień będę mogła Was ponadrabiać szczegółowo. U mnie po wtorkowej wizycie delikatny wkur...bo zaczęła mi się skracać szyjka narazie niedużo ale i tak już panikuję, drugi powód do paniki wymiary kości udowej i głowki są różne o 2 tygodnie lekarz mówi że narazie noo stress ale może Wy coś na ten temat wiecie? Z pozytywów to potwierdzony chłopczyk bo się pięknie pokazał:)) Musze umówić się na połówkowe to wtedy pewnie się potwierdzi ale mój lekarz jest pewny.
@Millo ja takie kłucia mam około od 14 tygodnia czyli teraz już prawie miesiąc bardzo króciutkie ale jak już się zaczną to wkurzają mnie tak kilkanaście do kilkadziesiąt razy dziennie kilka pod rząd potem spokój Mój lekarz na wizycie teraz jak mu o nich opowiadałam kazał się obserwować czy pojawiaja się po wysiłku czy nie i czy się nasilają. Też czytałam ze tak może być przy rozciaganiu się macicy ale jak będą się nasilały mam brać nospe i do wyra. Wogóle te klucia zaczęły sie w momencie jak przeszly mi ćmienia po obu bokach brzucha więc ciągle coś się musi dziać. U mnie jeszcze dodatkowo zaczynają sie pojawiac też kłucia z "drugiej strony" więc znowu kolorowo i kolejny powód do paniki...
Mam nadzieję że u Ciebie szybko przejdą kłucia jak i po temperaturze jutro nie bedzię już śladu.
@gie_er nieźle się musiałaś nastresować ale teraz już będzię tylko lepiej dużo odpoczywaj i odstresowywuj się.
@MagMag trzymam kciuki obyś szybko wróciła bez bólu juz do domciu.
Dobrej nocki wszystkim życzę i jutro rano poczytam Was z nadzieją na inspirację obiadową u mnie w głowie jak narazie dorszyk z ziemniaczkami i kapustą kiszoną ale do jutra rana może mi się zmienić ze 3 razy:)
 
Do góry