reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Eraja tak to jest sława wśród zwierząt, dziękuję za kciuki.
@Millo @Rossiczka Wam również dziękuję. Lekarz jak dla mnie genialny!!! Nie usypiał Roksi do prześwietlenia. Na szczęście z kręgosłupem ok i okazało się, że to wina palca w prawej tylnej łapie podejrzenie złamania i jakieś zmiany w kolanie. Dostała leki, za trzy tygodnie kontrola. Bardzo się ciesze, że nie kręgosłup. Dwa tygodnie spokojnych spacerów i jak będzie ok po kontroli to powrót do piłeczek :)

Dzisiaj tak mnie ciocia zdenerwowała przez telefon, że płakałam przez dwie godziny. Nie mogłam się uspokoić. Po rozmowie do tej pory boli mnie brzuch na dole z prawej strony, szczególnie przy chodzeniu. Martwię się bardzo :(
 
reklama
1499363983-aaaaaa.jpeg

Taki wieczór dziś mam ;) tona prania i prasowanie;)
Mam chyba identyczne meble jak Twoja komoda[emoji1]
 
@Ankuś cieszę się że z psiakiem dobrze się skończyło, mój pies ma na starość dosyć poważne problemy z kręgosłupem i nie życzę tego nikomu bo to straszne. To teraz szybkiego powrotu do zdrówka dla Twojej Roksi, za niedługo pewnie już jej będzie pełno i wszystko co złe pójdzie w zapomnienie, oby tak było :)
 
@Ankuś cieszę się że z psiakiem dobrze się skończyło, mój pies ma na starość dosyć poważne problemy z kręgosłupem i nie życzę tego nikomu bo to straszne. To teraz szybkiego powrotu do zdrówka dla Twojej Roksi, za niedługo pewnie już jej będzie pełno i wszystko co złe pójdzie w zapomnienie, oby tak było :)
Już mi lepiej jak myślę, że to tylko paluszek :) dziękuję za miłe słowo. Współczuję problemów z psiakiem. To straszne uczucie patrzeć jak psiak się męczy, a Ty mało możesz zrobić.
 
@Ankuś bardzo się cieszę :-) to teraz niech szybko wraca do zdrowia

@blair_90 tak to ja pisałam o pendolino. Często jak jadę sama z Tobiaszkiem to właśnie pociągiem. naprawdę fajnie i szybko

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, trzymajcie kciuki, jestem w drodze do szpitala, leci ze mnie dużo żywej świeżej krwi... Normalnie jak małemu coś będzie to nie przeżyje a jeśli przeżyje to nie ręczę za siebie co zrobię lekarzowi za wczorajszą wizytę...
 
Do góry