reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

@DigitalGirl kurcze też czytałam właśnie o tych plamieniach że to przez łożysko przodujace... a mówił Ci lekarz do którego tyg może się to łożysko podnieść? Daj znać jak by się coś zmieniło i pamiętaj o mnie a najlepiej mnie oznacz jeśli będziesz miała jakieś informacje o swoim łożysku.

......:::::::::14t. i 0d::::::::.........
 
reklama
Podeślę wam jeszcze jedni moje zdjęcie z dzisiejszego usg. Tu widać dokładnie jak sobie leży brzuchem na łożysku (takie kuleczko).
1497375444-aaaaaa.jpeg


......:::::::::14t. i 0d::::::::.........
 
Eklerko lozysko na przedniej scianie a przodujace to 2 rozne sprawy jak cos;)

Doublemummy piekna hemoglobina!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
Gratuluję udanych wizyt [emoji8]
@DigitalGirl odpoczywaj sobie. Będzie dobrze [emoji8]

Ja jakieś kiepskie dni mam ostatnio. Na usg wszystko super a ja wychodzę smutna bo płci nie było widać. No powalilo mnie do końca już.
Nie wiem co mi jest.
Wszystko mnie męczy, ledwo mogę coś ugotowac czy ogarnąć w domu i zaraz się źle czuje.

Jakie macie plany na długi weekend?
My bez wyjazdu tym razem ale myślałam nad pójściem do zoo. Ale jak będzie upał to pewnie nie dam rady.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja też mam łożysko przodujące, zakrywające ujście. Ale lekarz już na prenatalnych mnie uspokajał, że prawie wszystkie łożyska do 25 tyg się podnoszą i że dopiero ewentualnie wtedy zaczynamy się martwić i w ogóle mówić o takim zjawisku jako takim. Uprzedzał mnie też, że często pojawia się krew właśnie przy tym ułożeniu i aby się tym nie zdenerwować.
 
Za mną chodzą czereśnie i jutro muszę je mieć ;)

Ślina cieknie. U nas czereśnie po 17zł/kg ale ja poczekam na swoje. Poczekałam na truskawki było warto to i na czereśnie poczekam. I tak bemben mi wywaliło bez czereśni czy kapusty że już na brzuch i cyce musze bluzki te co się nie rozciagaja kupować w rozmiarze 42-44 . Bedzie nad czym pracować od stycznia.

@reniuszek dużo spokoju u mamy. Co poradzisz na męża ja ze swoim walcze o papierochy . Strasznie mi ciężko jak widze jak kase na nie wydajei puszcza z dymem
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt[emoji7] Ale Wam fajnie, że już znacie płeć. Mój lekarz jest na urlopie i dopiero we wtorek idę na usg do innego i może już się dowiem kto tam u mnie siedzi w brzuchu.

Wiecie co? Ale dziś mam ruszone nerwy. Już 16 tydzień biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe. Za 10 płacę ponad 80 zł na receptę od mojego lekarza. Teraz w związku z jego urlopem poszłam po receptę do rodzinnej i zapłaciłam... 3.20zl! No cholera jasna! Tyle pieniedzy niepotrzebnie do tej pory wydałam!!!!
 
Do góry