reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja mam takie nieprzyzwoite sny, że makabra. Dzisiaj T. o 6 obudziłam ....;-) chociaż prysznic już mam za sobą :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też w snach wyładowuje swoją frustrację seksualną w związku z banem lekarza na orgazmy :D chociaż nie powiem miesiąc bez niczego był dla mnie nie do przejścia i złamałam się kilka razy, na szczęście wszystko ok, a moje zdrowie psychiczne trochę mniej ucierpiało [emoji14]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Czytam Was już od jakiegoś czasu, ale przez pracę nawet nie miałam czasu się z Wami przywitać. Jestem w 11 tygodniu ciąży, to moja pierwsza ciąża, więc wszystko jest nowe :D staram się zdobywać nowe wiadomości :) czytając Was wiem, że wiele mogę się od Was dowiedzieć i utrzymywać kontakt. Termin mam na 21 grudnia :) Ostatnie dni pracy i od przyszłego tygodnia zaczynam wolne więc i na forum znajdzie się więcej czasu.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj! :)
Hej ;) widzę ze między nami 1 dzień różnicy do porodu ;) ja mam na 20 :)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzisz :D powiem szczerze, ze do mnie to jeszcze nie dochodzi. Wizyte u lekarza mam 5 czerwca i juz nie mogę sie doczekac, żeby usłyszeć, że wszystko jest w porządku :)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też w snach wyładowuje swoją frustrację seksualną w związku z banem lekarza na orgazmy :D chociaż nie powiem miesiąc bez niczego był dla mnie nie do przejścia i złamałam się kilka razy, na szczęście wszystko ok, a moje zdrowie psychiczne trochę mniej ucierpiało [emoji14]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Macie już zielone światło ? :-)

Moje libido osiągnęło jakieś szczyty, Tobiaszek trochę realizację utrudnia ;-)
 
Cześć dziewczyny :)

Czytam Was już od jakiegoś czasu, ale przez pracę nawet nie miałam czasu się z Wami przywitać. Jestem w 11 tygodniu ciąży, to moja pierwsza ciąża, więc wszystko jest nowe :D staram się zdobywać nowe wiadomości :) czytając Was wiem, że wiele mogę się od Was dowiedzieć i utrzymywać kontakt. Termin mam na 21 grudnia :) Ostatnie dni pracy i od przyszłego tygodnia zaczynam wolne więc i na forum znajdzie się więcej czasu.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj! :)
Witamy :)
 
Madzia ja dostalam link prywatny ale jak na niego wchodze to mam watek ładne piersi:D buhahaha wtf?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
To tylko się cieszyć że masz ładne [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie link dobrze pokierował [emoji6]. Widziałam, że @gie_er już dodała swój post [emoji6].

Właśnie zobaczyłam, że od tygodnia jest na forum post mam z lutego 2018. Jak ten czas leci. Dopiero co w naszym wątku pisałyśmy o pozytywnych testach i wyliczałyśmy czy się łapiemy na listopad czy grudzień bardziej [emoji6].

Cześć @Lenka0103 [emoji16] zapraszamy [emoji6] same fajne babeczki tu są [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry