reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny mam głupie może pytanie. Czy Wy myjecie same okna? Ja muszę, mąż za granica, siostra też w ciąży i nie mam kogo poprosić. Siostra mi mowi, że w ciąży się nie powinno. To jakiś niemadry przesąd, czy jak?

0d1ycsqvyoi9w9m1.png
Nie myje, moj maz umyje. Ale na teoimiejs u dalabym sobie spokoj. Okna to tylko okna a ty jestes w ciazy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak tak ie rano chwalilyscie testami to i ja sie pochwały swoimi. Wczoraj sie obkupilam w.rozna to i rano.2 zrobilam

1491390902-aaaaaa.jpeg
1491390904-aaaaaa.jpeg


Wg moich obliczen ok 4tyg. I yermin ny ok 13/14 grudnia byl. Ale to musi jeszcze dokladnie lekarz potwierdzic bo nie jestem 100 pewna jak po ivf wiek.ciazy i termin porodu sie liczy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super kreseczki. Mi wychodzi termin 11Grudnia. Mam już syna z Grudnia.Także fajnie się złożyło.
 
M@gda zostały mi dwa testy wiec na pewno na dniach powtórzę żeby były ładne krechy [emoji7][emoji4] twoje są piękne i cieszę się z Wami wszystkimi [emoji4] ja jestem z 11 grudnia i takim moim marzeniem jest aby Dziszius urodził się blisko tej daty [emoji7] hehe [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@katie7 no ja też widzę kreskę [emoji6] trzymam kciuki za betę [emoji6]. A owulacja lubi sobie z nas żartować [emoji6]

@Zinc ja idę do poleconego przez moją sąsiadkę [emoji6] sprawdzę go na wizycie prywatnej, a potem bym chciała na nfz chodzić do niego [emoji6]. Mam jeszcze w zanadrzu 2 innych lekarzy w razie gdyby ten mi się nie spodobał [emoji6]. Ale ten przyjmuje w nowej przychodni i ma podobno dobry sprzęt do usg.. Ocenię we wtorek [emoji6].

@M@gda po wczorajszym cieniu czułam, że będzie coraz ciemniejsza kreska [emoji6]. Zaciskam kciuki za wysoką betę i aby obie kropeczki bezpiecznie u Ciebie zamieszkały [emoji6]. No i od razu czuć zmianę nastawienia - to mi się podoba [emoji16]. Kiedy masz wizytę u lekarza?

A w tym tygodniu jeszcze ktoś się wybiera na wizytę? Bo trochę nas wizytujących w przyszłym tygodniu jest [emoji6]. Mam nadzieję, że będą same pięknie bijące serduszka [emoji7]. Aby stresy trochę odpuściły [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo wam dziewczyny dziekuję za kciuki i tańce wygibańce. Chyba bardziej wierzyłyście niż ja sama. Czekam z niecierpliwością na tą betę, bo póki co jeszcze nie wierzę do końca, że po tylu latach starań się udało.

Co do wizyty to muszę najpierw bety porobić i zadzwonić do mojej kliniki, jak już potwierdzę ciążę. Pójdę do mojego lekarze, który mnie do ivf prowadził i podpytam, czy on może w którymś szpitalu leczy jeszcze i czy nie poprowadziłby mojej ciąży dalej.
 
reklama
A w tym tygodniu jeszcze ktoś się wybiera na wizytę? Bo trochę nas wizytujących w przyszłym tygodniu jest [emoji6]. Mam nadzieję, że będą same pięknie bijące serduszka [emoji7]. Aby stresy trochę odpuściły [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom[/USER]

A może ktoś by się podjął prowadzenia kalendarza? Ja na forum ivf prowadzę taki, do którego każdy może się wpisać i jedna osoba codziennie rano publikuje.
 
Do góry