reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mam i ja swoje wyniki. W piątek było 420,2 a dziś (poniedziałek) jest 2018, 3. Wg kalkulatora mój średni dwudniowy przyrost to 184 % wszystko w normie [emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie po wizycie u lekarza. Trochę ostudzil moj entuzjazm ;) jeszcze nie widać pęcherzyka więc nie można potwierdzić ciąży mimo testów i bety. Powiedział że jak beta będzie powyżej 1000 to dobry znak ale wciąż nie ma pewności że zaplodnione jajeczko zagniezdzilo się w macicy a nie gdzies poza. Znów więc pozostaje tylko czekać :)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie po wizycie u lekarza. Trochę ostudzil moj entuzjazm ;) jeszcze nie widać pęcherzyka więc nie można potwierdzić ciąży mimo testów i bety. Powiedział że jak beta będzie powyżej 1000 to dobry znak ale wciąż nie ma pewności że zaplodnione jajeczko zagniezdzilo się w macicy a nie gdzies poza. Znów więc pozostaje tylko czekać :)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy w takim razie najlepiej się wybrać na pierwszą wizytę? Co Ci powiedział w tym temacie lekarz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiedy w takim razie najlepiej się wybrać na pierwszą wizytę? Co Ci powiedział w tym temacie lekarz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja uważam, że najlepiej w 7-8 tygodniu jak już będzie widać serduszko. Ja w pierwszej ciąży poleciałam dwa dni po pozytywnym teście i byłam zdenerwowana, że nic nie widać. Więcej tego błędu nie popełnie. Ja na pierwszą wizytę idę jak ciąża będzie miała 7 tydzień 1 dzień i mam nadzieję zobaczyć serduszko.
 
@Ankuś pewnie ze tak. Ja poszłam tylko że względu na to że niepokoily mnie plamienia i wysokie ciśnienie.

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
A to co innego. Jakbym miała plamienia też bym poleciała. Ja zapisałam się prywatnie, ale szukam jakiegoś lekarza państwowo, tyle że terminy są na maj. Podobno lekarz prywatny nie może wypisać skierowania na nfz. A myślałam, żeby zrobić prenatalne, albo jakieś podstawowe badania na nfz, bo prywatnie to zbankrutować można :hmm:
 
@didi_91 na spokojnie, jeszcze wcześnie jest także na usg może jeszcze nie być widać.. tylko spokój i czas nas uratuje :)
@MagMag beta idealna :) tylko się cieszyć

Co do pierwszej wizyty to podzielam zdanie Ankuś, ja też wybieram się 7tydz1 czyli 10 kwietnia. Wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że już serduszko będzie. Wcześniej to na dwoje babka wróżyła, a wolałabym nie wyjść z wizyty z informacją, że serduszka jeszcze nie ma i trzeba czekać.
 
reklama
Ja to sie zas zaczynam schizowac ta moja beta co ona taka duza byla.. wszyscy przyrosty 100%, 200% a ja 340%..
Naczytalam sie o zasniadach,zespole downa i nie potrafi mnie to oposcic..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry