reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Powiem Wam, że mnie też coś tam cały czas pobolewa. A jak nie boli to martwię się dlaczego[emoji4]. Jakie bierzecie witaminy? Ja bylam na Inofemie teraz drugi miesiąc Femibion 1 i chyba tak zostawię.
 
reklama
Dziś nie wytrzymałam i przed pracą pojechaliśmy do laboratorium powtórzyć betę. Przejmuję się tym brakiem objawów i chcę się uspokoić.. mam nadzieję, że wynik będzie ok. W poniedziałek zeszły było 220,9 w środę 545,4 więc z tego co mówią kalkulatory bety dziś czyli 120h po ostatni badaniu powinno być min. 1800-1900. No zobaczymy. Wynik powinien być ok. 15 Chyba zwariuję do tej pory... 3majcie kciuki
 
Ja biorę zestaw witamin Solgar dla kobiet w ciąży. Są świetne. Na wizycie u gina dopytam czy coś zmienić :) trzymam kciuki za betę

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś nie wytrzymałam i przed pracą pojechaliśmy do laboratorium powtórzyć betę. Przejmuję się tym brakiem objawów i chcę się uspokoić.. mam nadzieję, że wynik będzie ok. W poniedziałek zeszły było 220,9 w środę 545,4 więc z tego co mówią kalkulatory bety dziś czyli 120h po ostatni badaniu powinno być min. 1800-1900. No zobaczymy. Wynik powinien być ok. 15 Chyba zwariuję do tej pory... 3majcie kciuki
Trzymamy kciuki, daj znać.
 
Dziś nie wytrzymałam i przed pracą pojechaliśmy do laboratorium powtórzyć betę. Przejmuję się tym brakiem objawów i chcę się uspokoić.. mam nadzieję, że wynik będzie ok. W poniedziałek zeszły było 220,9 w środę 545,4 więc z tego co mówią kalkulatory bety dziś czyli 120h po ostatni badaniu powinno być min. 1800-1900. No zobaczymy. Wynik powinien być ok. 15 Chyba zwariuję do tej pory... 3majcie kciuki
Na pewno będzie super wynik. Trzymamy kciuki i czekamy [emoji8]
 
Mnie tak głowa bolała w piątek. Myślałam,że umrę. Ale dzielnie wytrzymałam. Podobno bezpieczny jest paracetamol, gdy ból bardzo doskwiera.

Oprócz tego, że lekko bolą mnie piersi oraz, że czuję dół brzucha, dziś czuję się całkiem fajnie. Mój problem natomiast, to mało snu. Budzę się w nocy i ciężko mi ponownie zasnąć..

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry