reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzień dobry :-)
Kciuki mocno zaciśnięte za wizytujące!!!!
U mnie w domu błoga cisza , syn pojechał do szkoły, mąż w pracy a ja po śniadaniu siedzę pod kocem i będę pić kawę. Oglądane pytanie na śniadanie i może wezmę się za robotę ;-)
Na obiad robię żurek z kiełbasą i jajkiem :p
Pogoda niestety nie rozpieszcza, więc będę się lenić aż mi się znudzi :-)
 
reklama
Dziewczyny, pobolewa mnie pęcherz, chyba robi mi się zapalenie.

Miała któraś w czasie ciąży? Jak sobie radziłyście?
Żurawina w płynie- w aptece 1l albo 0.5l za ok. 22zl. Termofor między nogi, a jak nie masz to butelka z ciepłą wodą. Jest dużo innych sposobów ale nie wiem czy w ciąży można....
 
@mikini26 @eklerkaa @Katie223 trzymam kciuki za wizyty [emoji4][emoji110]


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Zazdroszcze Wam tego ze funkcjonujecie wieczorami..wychodzicie itp.Ja o 19 juz leze jak kłoda śpiąca ze wzdeciami i mdlosciami i nawet syna nie mam sily uspac i maz to robi.. kiedy to minie?:(to juz 13tydz przeciez ...

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo. Lacze sie w bolu. Niestety w pierwszej ciazy to nie minelo wraz z 1szym trymestren
 
@eklerkaa @mikini26 @Katie223 powodzenia dziś :) czekam na same dobre wieści bo inaczej być nie może ;)

Co do tematu spania, to u mnie już na szczęście senność wieczorna przechodzi pomału (tzn już coraz dłużej wytrzymuję ale jeszcze nie jest tak jak przed ciążą), nadal mnie muli do spania w dzień (robię drzemki jak nigdy wcześniej). Tak czy siak, o której bym nie szła spać, czy o 19, czy koło północy, to rano o 4/5 się budzę i nie ma szans na ponowne zaśnięcie. Mdłości i wymioty wciąż męczą, jak ostatnio na wizycie rozmawiałam z ginem, to mówił że niby w 14/15 tc powinno przejść, OBY...
 
Dziewczyny, rozmawiałam z administratorką. Może nam założyć zamknięte forum, potrzebuje tylko listę naszych nicków.

Im kompetentniejsza tym lepsza, żeby nie musiała nikogo dodawać. Wezmę ją z kalendarza, ale jeśli ktoś nigdy nie wpisywał się do kalendarza - proszę napiszcie mi w odpowiedzi na posta.
Ja nigdy nie bylam w kalendarzu

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia dla dziewczyn wizytujących;)Czekam na cudne zdjęcia:)
Ja już po śniadaniu i jadę do kosmetyczki:)Trzeba zacząć się ogarniać na komunię :):):)
Miłego dnia:)
 
Żurawina w płynie- w aptece 1l albo 0.5l za ok. 22zl. Termofor między nogi, a jak nie masz to butelka z ciepłą wodą. Jest dużo innych sposobów ale nie wiem czy w ciąży można....
Żurawina i pić baaaardzo dużo wody, żeby oczyszczać pęcherz, siusiać i siusiać, nie trzymać w sobie. Zrób badanie moczu. Jeżeli wyjdzie źle, to posiew moczu i do lekarza.
 
reklama
Dziewczyny, pobolewa mnie pęcherz, chyba robi mi się zapalenie.

Miała któraś w czasie ciąży? Jak sobie radziłyście?
Ja w pierwszej na ZUM miałam antybiotyk, a przy zwykłych bakteriach ostatnio urosept, chociaż mojej siostrze lekarka powiedziała że się nie daje tego w ciąży i kazała furaginę zwykłą.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry