reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@maja1987, @evela.8585 wiem, naczytałam się już i koleżanki mi mówiły. Ale chce go zobaczyć. A po za tym ja uwielbiam kino a w tym roku byłam raz i korzystam ze tu można na coś iść. Będę się wtulać w narzeczonego jak będą brzydkie ale dziękuje [emoji5] dam znać po.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wiesz Botoks to raczej nie jest film dla kobiet w ciąży, 70% filmu jest o aborcjach, jeśli masz nerwy ze stali i jesteś twarda psychicznie to idz ale ja odradzam, sceny są brutalne zwłaszcza jak pokazują te dzieciaczki po... Ja nie patrzyłam nie dałam rady :-( a po filmie się nic nie odzywałam a jak już chciałam buzie otworzyć to się tak pobeczałam ze chyba z godzine nie umiałam dojsc do siebie. Kilka dni po tym filmie dochodziłam do siebie. A po seansie mój M powiedział że gdyby wiedział że taki będzie ten film to by mnie na niego nie wziął.
Nie byłam, ale nasluchałam się... Straszne, ze takie filmy puszczają w kinie w ogóle...
 
Patrzę na to Bliżej Ciebie i faktycznie fajne ceny tam mają :) Muszę pamiętać, bo póki co nie zamawiam nic z higienicznych rzeczy. Nie do tego remontu :D
 
Hej dziewczynki
Ale ja mam lenia dziś cały dzień leże nawet apetytu nie mam do jedzenia podzióbałam tylko obiad i tyle ehh
Miałam iść z chłopakami na spacer ale nie mam sił i obaj się zajmują sobą a mała daje czasu i tak mnie kopie że już mnie cały brzuch boli :( Jak to moja mama powiedziała że strasznie mam mały brzuszek w tej ciąży ale niech ona się nie dziwi bo ile ja ważyłam przed ciążą nawet się nie przyznaję
Idę dalej leżeć bo cos słaba jestem
 
Hej dziewczynki
Ale ja mam lenia dziś cały dzień leże nawet apetytu nie mam do jedzenia podzióbałam tylko obiad i tyle ehh
Miałam iść z chłopakami na spacer ale nie mam sił i obaj się zajmują sobą a mała daje czasu i tak mnie kopie że już mnie cały brzuch boli :( Jak to moja mama powiedziała że strasznie mam mały brzuszek w tej ciąży ale niech ona się nie dziwi bo ile ja ważyłam przed ciążą nawet się nie przyznaję
Idę dalej leżeć bo cos słaba jestem
To witaj w klubie mi też się nic nie chce a jak pojechaliśmy na chwilę do sklepu to ledwo chodziłam tak mnie coś z boku bolało...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Botoks to też był pomysł mojego męża na miłe spędzenie niedzielnego wieczoru i też stwierdził, że jakby wiedział jakie sceny się tam pojawią to poszlibyśmy na pewno na coś innego, zarówno on i ja przez sporą część filmu mieliśmy zamknięte oczy. Stwierdziłam też, że nie nadaję się już do kina na tym etapie ciąży. Kręciłam się strasznie, to plecy dokuczały, to du**...mąż powiedział, że w ramach rekompensaty zabierze mnie na Listy do M. ale nie wiem czy dam radę w połowie listopada obejrzeć w kinie film, chyba, że na stojąco :)
M@gda Jaki jest u Ciebie koszt porodu z wcześniej umówioną położną? Też zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, chcę jeszcze poczekać do usg III trymestru żeby upewnić się, że wszystko jest ok i nie ma wskazań do cc.
 
Botoks to też był pomysł mojego męża na miłe spędzenie niedzielnego wieczoru i też stwierdził, że jakby wiedział jakie sceny się tam pojawią to poszlibyśmy na pewno na coś innego, zarówno on i ja przez sporą część filmu mieliśmy zamknięte oczy. Stwierdziłam też, że nie nadaję się już do kina na tym etapie ciąży. Kręciłam się strasznie, to plecy dokuczały, to du**...mąż powiedział, że w ramach rekompensaty zabierze mnie na Listy do M. ale nie wiem czy dam radę w połowie listopada obejrzeć w kinie film, chyba, że na stojąco :)
M@gda Jaki jest u Ciebie koszt porodu z wcześniej umówioną położną? Też zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, chcę jeszcze poczekać do usg III trymestru żeby upewnić się, że wszystko jest ok i nie ma wskazań do cc.
Koszt porodu u mnie to 1500 zł. Ja po usg i dziecko póki co leży glówką do góry, co jest wskazaniem do cc, ale ja liczę, że dzidzia się jeszcze obróci. Bardzo chciałabym urodzić ją siłami natury, jeśli byłoby to możliwe.
 
Zinc To właśnie Gosik dodała na wątku zakupy dla maluszka linki odnośnie wyprawki aptecznej dla mamy - str.111, wpis z wtorku, zobacz sobie w wolnej chwili. Mi to sporo pomogło, już miałam część zakupów z Bliżej Ciebie ale domówiłam ostatnio na allegro po przeczytaniu linków od Gosika podkłady poporodowe Hartmanna a miałam Bella Mama i stwierdziłam, że jednak te drugie będą lepsze. Warto czasami posłuchać się mądrzejszych mam - ja jako pierworódka nie miałabym pojęcia co kupić dla małej i dla siebie.
 
reklama
Koszt porodu u mnie to 1500 zł. Ja po usg i dziecko póki co leży glówką do góry, co jest wskazaniem do cc, ale ja liczę, że dzidzia się jeszcze obróci. Bardzo chciałabym urodzić ją siłami natury, jeśli byłoby to możliwe.
Malutka ma jeszcze trochę czasu, do momentu zbliżającego się porodu obróci się jeszcze kilkanaście razy :) Najważniejsze żeby dzieciaczki były zdrowe. Ja też chciałabym urodzić naturalnie ale jakby poród miał trwać kilka dobrych godzin i okazało by się, że poród nie idzie do przodu to chyba wolałabym mieć od razu cesarkę i nie martwić się o to czy z małą wszystko w porządku.
Trzymam kciuki za obrócenie córci i szczęśliwy poród naturalny :*
 
Do góry