reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzien dobry dziewczynki.
Powodzenia na usg @Izabela90 miłego odladania dzidzi.
@padiq @Zinc małych ograniczen od diabetologa.
Ja materacyk mam kokos pianka. I kupilismy wczoraj nowa wykładzine do pokoju bo stwierdzilismy że trzeba odświeżyc zanim sie dzidzia urodzi, co prawda mielismy sie przeniesc przed narodzinami do innego lokum ale niestety nie ma na to szana bedziemy sie musieli pomeczyc troszke u mamusi w jednym pokoju ale coż trudno przynajmniej przy dziecku pomoże.
 
reklama
Dzien dobry! Udanych wizyt dziewczyny.
Ja już po śniadanku,siedzę w łóżku. U nas pogoda kiepska dziś. Deszczowo i może z 10 stopni. @M@gda tak myślałam właśnie żeby mama mi kupiła i wysłała,bo i tak będę robiła zakupy i mi wyślę paczkę,ale bez sensu ja gonić do lidla i jeszcze może nie takie kupi jak chciałam ;p tu już kupię,taka różnica to może być,zreszta zobaczę co mi się spodoba na żywo :D
A Auchan to faktycznie fajne ma tez ciuszki,jak mieszkałam w PL to siostrze kupowałam i dobra jakość,szkoda,ze tu nie ma,bo bym szalała :D
A co do materaca to ja kompletnie nie w temacie :oo: nie może być taki normalny materac do łóżeczka z ikei? Nie wiem z czego,ale taki waśnie prosty planowaliśmy kupić. Jakiej grubości taki materac dla maluszka najlepiej ?
 
Dzien dobry dziewczynki.
Powodzenia na usg @Izabela90 miłego odladania dzidzi.
@padiq @Zinc małych ograniczen od diabetologa.
Ja materacyk mam kokos pianka. I kupilismy wczoraj nowa wykładzine do pokoju bo stwierdzilismy że trzeba odświeżyc zanim sie dzidzia urodzi, co prawda mielismy sie przeniesc przed narodzinami do innego lokum ale niestety nie ma na to szana bedziemy sie musieli pomeczyc troszke u mamusi w jednym pokoju ale coż trudno przynajmniej przy dziecku pomoże.
Z pomocą mamy to z jednej strony super, z drugiej niekoniecznie.
Jeśli chętnie sama się zaoferuje, ale się nie narzuca i przede wszystkim nie narzuca w jaki sposób zajmować się dzieckiem to super. Zawsze rady mamy są cenne, część może byc ciut przeterminowana, ale część będzie w punkt :) Z jednej strony trochę zazdroszczę ci, że będziesz miała kogoś koło siebie cały czas, z drugiej przynajmniej przyzwyczaję się do zajmowania dzieckiem sama, bez wyręczania od razu :) Ot takie tam dylematy. Moja mama nie przyjedzie pomóc, bo pracuje, mąż rodziców nie ma, więc u mnie sprawa rozwiązała się sama :D
 
Cześć kochane, dziś u nas pochmurno, ale na razie nie pada, choć w powietrzu czuć już jesien.
Ja wczoraj robiłam rekonesans materacowy i chyba zdecyduje się na lateksowy.
Legginsy mam kilka par z Lidla dla siebie ale nieciążowe i w miarę ok są także spróbuję może faktycznie w nd wieczorem podjechać, może już coś będzie i bez kolejki kupię [emoji846]
U mnie dziś na obiad bedzie leczo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, przypomniałam sobie. Dostałam SMS, że w Esotiq jest wyprzedaż kolekcji Wiosna-Lato. na nieprzeceniona w innej ofercie bieliznę ze wspomnianej kolekcji jest rabat 70% przy zakupie za min 400zł, czyli 120 zł po rabacie - dziś albo jutro idę się rozejrzeć. Promocja jest do 21.09.
 
@M@gda tak, zgaduj zgadula :D chciałam się Wami zainspirować. Ale chwilę pomyślałam... mam zupę szczawiowa z wczoraj i dokupię dwa kawałki łososia z Lidla i będzie jak znalazł :)
Też chciałabym się zaopatrzyć w biustonosze z Lidla, ciekawe, czy coś uda mi się upolować :)
A co do promocji z Esotiqa - to już któraś z kolei z tej kolekcji wiosna-lato, wcześniej była -60%. Nic sobie nie znalazłam :( a przynajmniej nie tyle, żeby uzbierać 300/400zł. Ale mam nadzieję, że chodziło bardziej o fakt, że u mnie w sklepie zostały albo bardzo małe albo bardzo duże rozmiary. daj znać Magda :)
 
Z pomocą mamy to z jednej strony super, z drugiej niekoniecznie.
Jeśli chętnie sama się zaoferuje, ale się nie narzuca i przede wszystkim nie narzuca w jaki sposób zajmować się dzieckiem to super. Zawsze rady mamy są cenne, część może byc ciut przeterminowana, ale część będzie w punkt :) Z jednej strony trochę zazdroszczę ci, że będziesz miała kogoś koło siebie cały czas, z drugiej przynajmniej przyzwyczaję się do zajmowania dzieckiem sama, bez wyręczania od razu :) Ot takie tam dylematy. Moja mama nie przyjedzie pomóc, bo pracuje, mąż rodziców nie ma, więc u mnie sprawa rozwiązała się sama :D
Moja mam jest z tych co stara sie nie narzucac z pomoca bo uwaza ze sami sobie powinismy radzic od dziecka nas tak uczyla ale jak trzeba to pomoze bardzo chetnie zreszta ja sobie nie daje za bardzo pomagac zosia zamosia jestem. Zreszta mama pracuje jeszcjesto ma zajecia swoje. Mam nadzieje ze jak sie wnuk urodzi to nie zmieni sie i nie bedzie sie za bardzo narzucac.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Powodzenia na wizycie i dla słodkich mam żeby nie było za dużo zakazów:)

U mnie dzisiaj zimno 10 stopni nawet wstać z łóżka mi się nie chciało. dzisiaj mam trochę załatwiania ale chyba pranie jedno zdzaze zrobić.
U mnie na obiad pomidorowa i pierogi.

Miłego dnia życzę :)
 
Do góry