reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja mam ochotę na to coś z budynkiem

Zaraz idę po maliny albo truskawki

1503756098-aaaaaa.jpeg
Ooo już wiem co piekę za tydzień <3 Dziękuję :D
 
reklama
No pisałam że spejalnie wrzucać nie będę, a Ty mi tu o zdjęcia prosisz ^^ Zjem obiad, odkroję kawałek to privem Ci puszczę, hihihi
Dooobra tam, wal foty :D przynajmniej popatrzmy [emoji14]

Co do Natki..obstawiam że pewnie tlumy i kolejka na IP. Też co chwila zaglądam, az mi głupio bo mamy gości.
 
Ja, też cały czas zaglądam co u Natki

A co do żarcia to tak się przejadlam że szok

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cholercia dziewczyny dzisiaj byłam u endokrynolog jak co miesiąc i przy okazji sprawdził wszystkie badania które ostatnio robiłam i faktycznie okazało się że mam tą ciążę cukrzycową przez ten drugi wynik po 1h zawysoki [emoji20] mam się zgłosić do diabetologa i dietetyka jak najszybciej... Czy to jest bardzo niebezpieczne dla dziecka? Czy ta cukrzyca może przejść na dziecko albo utrzymać się u matki po porodzie? Strasznie mnie to wszystko zaniepokoiło.
 
Też się martwię o Natkę.:(
U mnie w piekarniku siedzą ślimaczki z jabłkami,śliwkami i bakaliami :)Dzisiaj się zakrztusiłam i tam mi brzuch potrząsło,że aż się twardy zrobił i teraz leżę plackiem.
 
reklama
Do góry