reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@padiq witamy ;)
@Eraja pięknie napisane! Brawo

Dzień doberek dziś zaczynamy 21t + 0 dni. Wczoarj zasnelam po 1 w nocy a dziś obudziłam się o 5.30 i tak leżę przewracam się z boku na bok. I jakaś mucha postaczka lata nie mogę jej złapać. ;//

Dziś początkiem SIERPNIA rozpoczyna wizytę polowkowa @Monia12390 powodzenia... i czekamy na wieści ;)

Jeju serio już sierpień???? [emoji44]

......:::::::::21t. i 0d::::::::.........
Dzieki za wsparcie! A tu jeszcze tyle czasu :( oby wszystko było ok.
Coś wam wstawię, jak bardzo z płcią można się pomylisc. ;) zdjęcie między 12-14 tyg znalezione na innej grupie
Pisala Dzieczyna że od 13 tyg miała w dobie Jasia i co miesiąc potwierdzenie a teraz na polowkowym wyszło że Dzieczynka ;)
1501564976-aaaaaa.jpeg


......:::::::::21t. i 0d::::::::.........
Zawsze mówią, że łatwiej chłopca rozpoznać, ale na prenatalnych koleżanka usłyszała, że chłopiec, a w 19 tygodniu, że dziewczyna. Teraz jest w 26 i dalej dziewczyna. Mówiąc krótko wszystko jest możliwe :D
 
reklama
@maja1987 mam Twój nastrój jakby przekopiowany przez kalkę. ;) U mnie to chyba przez noc. Też źle spałam. Dusiłam się pół nocy. Nos zatkany jak nigdy (nie sądziłam że bardziej się da). Ech, niech ten tydzien się już skończy. 2 dni upałów i już mam dość. Ja to bym zjadła wielkiego burgera z frytami a potem dobiła lodami o_O A na koniec popłakała że jestem beznadziejna ^^ Co za dzień..

@eklerkaa faktycznie podobne. Na szczęście naszemu Synkowi stał na baczność i nie było mowy o pomyłce, hihihi ^^ Faktycznie już sierpień... Marzę o wakacjach w górach. Ale chyba nic z tego. Nawet na weekend.

@Monia12390 daj znać po badaniach jak tam u Was :*
 
Ooo sprzedam Wam mój sen. Śniły mi się 3 z Was. Na pewno Zinc i gie_er, trzeciej nie pamiętam - przepraszam. Ale wydaje mi się że to była eklerkaa. Siedziałyście na pomoście i stwierdziłyście że wypożyczycie łódkę. I za Wami była wypożyczalnia struganych w drzewie łodzi. No i ja przechadzałam się między tymi łodziami żeby Wam pomóc wybrać i śpiewałam Kolorowy Wiatr z Pocahontas xD Była do tego muzyka niewiadomo skąd ^^ Wybrałyście identyczną łódkę jak jej ^^ A potem się obudziłam, hihihi :)

Co to się dzieje w tej mojej głowie ^^
 
@maja1987 mam Twój nastrój jakby przekopiowany przez kalkę. ;) U mnie to chyba przez noc. Też źle spałam. Dusiłam się pół nocy. Nos zatkany jak nigdy (nie sądziłam że bardziej się da). Ech, niech ten tydzien się już skończy. 2 dni upałów i już mam dość. Ja to bym zjadła wielkiego burgera z frytami a potem dobiła lodami o_O A na koniec popłakała że jestem beznadziejna ^^ Co za dzień..

@eklerkaa faktycznie podobne. Na szczęście naszemu Synkowi stał na baczność i nie było mowy o pomyłce, hihihi ^^ Faktycznie już sierpień... Marzę o wakacjach w górach. Ale chyba nic z tego. Nawet na weekend.

@Monia12390 daj znać po badaniach jak tam u Was :*
Ja dzisiaj to samo. W nocy budziłam się co chwile, nos zatkany. Z rana wstałam i za to z nosa się lało, zgaga, a na sam koniec jak zadzwonił budzik to myślałam, że to jakiś żart :D ja nie lubiłam słodyczy, a teraz zamiast zrobić coś do jedzenka wole złapać coś słodkego, bo tym się zapycham, ale od dziaiaj postanowiłam, że muszę to zmienić :)
@monia kciuki za połówkowe [emoji7][emoji9] Na którą masz?
Na 15:30, ale usg mam robione w innym miejscu niż zwykle, a tam ponoć nawet do 3 godzin opóźnienia. Mam cichą nadzieję, że szybko wejdziemy.
 
Dzien dobry. Ale wstalam nie przytomna :D odzwyczailam sie a tu dzis juz musialam franka odstawic do przedszkola :D ja jestem zajebista. Mówię sobie wczoraj ze jak mlodego odprowadze to ide od razu na spacer bo trzeba sie poruszać a wyszlo na to ze odprowadzilam franka skoczylam do sklepu i juz ledwo sie do domu dowloklam haha a cala wyprawa zajęła mi 40 minut :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry. Ale wstalam nie przytomna :D odzwyczailam sie a tu dzis juz musialam franka odstawic do przedszkola :D ja jestem zajebista. Mówię sobie wczoraj ze jak mlodego odprowadze to ide od razu na spacer bo trzeba sie poruszać a wyszlo na to ze odprowadzilam franka skoczylam do sklepu i juz ledwo sie do domu dowloklam haha a cala wyprawa zajęła mi 40 minut :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Haha no to miałyśmy podobny plan [emoji3]
Miałam się przejść po odstawieniu
Anieli do przedszkola ale weszłam tylko do sklepu i do domu. I teraz już w łóżku leżę [emoji23]
Dzisiaj ma być jeszcze cieplej niż wczoraj...
Ruchy czuje już codziennie głównie wieczorem chociaż od kilku dni w dzień też [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Hej, ja ostatnio cierpiałam na jakiś całkowity brak sił przez tą pogodę, a jeszcze też mi się hormony udzielają i wczoraj jak S pokazywałam co wypatrzyłam na necie z inspiracji zakupowych dla małego (była godzina po 23, a on pracował dłużej niż zwykle tego dnia bo zawrót głowy związany z końcem miesiąca miał) rozbeczałam się jak mi przysypiał troszkę. Aż mi potem głupio było :p
A dziś przynajmniej u mnie pochmurno ale dalej duszno. Tyle że teraz pobudzenie bo 5 min temu dostałam paczkę od szwagierki z ubrankami. Spodziewałam się jej ale mniejszej, tym bardziej że zapowiadała że będzie wysyłać turami... a tu karton taki prawie jak od tv kineskopowego zapełniony do pełna, może z 5-10cm od góry miejsca jest :D Zaraz idę oglądać te cudowności, już te kilka co na wierzchu są sprawiają że się śmieję do kartona :D
 
reklama
Wstałam... śpiąca, ledwo widząca, ale już po śniadaniu, chociaż byłam w stanie tylko zapiekanki sobie zrobić...

Zaraz kalendarz wstawiam.
 
Do góry