reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A co powiedział lekarz? Bo to też przecież ważne. Powiedział żebyś się nie martwiła i poczekała czy zrobił znaczącą minę i kazał przyjść za tydzień?
Powiedział że ciąża jest prawidłowo umiejscowiona w jamie macicy ale nie widzi zarodka. Ze albo ciąża jest zbyt wczesna albo dojdzie do poronienia. Mam czekać do kolejnej wizyty i lykac minimum 1000 mg kwasów dha bo to niby chroni przed poronieniem.

 img]
 
reklama
Będzie ciężko ale jestem dobrej myśli :)

A najgorsze w tym jest to że mimo że ta ciąża nie była chciana, to ja już pokochalam to maleństwo :( mam nadzieję że poprostu będzie to okruszek jak pozostała 2 moich maluchów i pokaże się troszkę później :)

 img]
 
Dziewczyny trzeba uwzględnić to, ze wszystkie jesteśmy na bardzo wczesnym etapie ciąży. Chociażby najlepszy sprzęt nie jest w stanie wypatrzec tego, czego jeszcze nie ma, a na pewno będzie. Ja w pierwszej ciąży pierwsze usg miałam w 8 tyg, a lekarz i tak mówił, że może być za wcześnie na serduszko. Teraz pójdę w 7 i jeden dzień i też nie nastawiam się od razu zobaczyć bijacych Kropek. Spokojnie poczekajmy i na pewno będzie dobrze[emoji11][emoji7]
 
Asiula jak Cie to pocieszy to patrz ze masz przynajmniej sliczny pecherzyk a nie taki jak moj splaszczony.. ja jutro ide na wlasnie ta decydujaca wizyte i boje sie masakrycznie:(dlatego nie ustawiam suwaczka jeszze ani nic.
Screenshot_2017-04-10-12-54-59.png


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-04-10-12-54-59.png
    Screenshot_2017-04-10-12-54-59.png
    91,7 KB · Wyświetleń: 261
@Millo moja przyjaciółka z takiego spłaszczonego pęcherzyka ma pięknego 3 miesięcznego syna :) zdrowy i silny.
@Asiula24 wierzę, że się przejmujesz, ale tak jak dziewczyny piszą.. jest bardzo wcześnie, daj kropki szansę :)

A ja już prawie po ścianach chodzę... jeszcze godzina i wychodzę z pracy do lekarza..maaaaaaatkooooooo
 
Digital wiem ze to sie zdarza takze mam ciagle nadzieje ale kropka tez nie bylo widac.Jutro sie wszystko okaze..
Zaciskam kciuki za Ciebie:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, dziś zrobiłam kontrolnie betę po 4 dniach (bo weekend) i od czwartku wzrosło z 1286.5 na 8598.6
Sama nie wiem co o tak dużym wzroście myśleć... Niby nadal w normie 5tydzień i 3 dzień, a do wizyty daleko jeszcze
 
Do góry