reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Witam się, zaraz bede was doczytywać od początku dnia, w końcu dziś znalazłam czas na neta. Dziś zrobiłam totalny porządek.. Mąż zabrał dzieci a ja wysprzatalam we wszystkich szafach i mam 4 wory takie ogromne do wypalenia ciuchów i 2 wory ciuchów po moich dzieciach małych, muszę komuś dać bo są w dobrym stanie i ładne ;) a i umylam okna ale te ciuchy to masakra była w porównaniu do okien..... Już tyle czasu chciałam to zrobić. Mam czyscioutko i przejrzyście w każdej szafie aż miło. ;) !!
Ok idę czytać was.

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
Mój mąż teraz na urlopie więc wczoraj pomógł mi i posprzatalismy porzadnie cały dom. Cudnie, czysciutko. Sama ostatnio nie byłam w stanie.
 
Hanka sie potrafi obrazić za byle ***** :D nawet ma Focha jak jej dasz jednego płatka za mało lub za dużo do mleka :D sprzątac nie lubi i jej sie nie chce, bo przecież mama zrobi :D

p19uflw1nv024jhl.png
Jakbym o moim dziecku czytala :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@fiff też slyszlaam że wymiary maga się różnić do jakiegoś tam tyg ale nie wiem do jakiego. Będzie dobrze i się wyrówna ;)

@Ankuś zapisuje twój przepis, ja mailam fajny przepis na raxuchy ale po przeprowadzce mi się gdzieś Gubil.. I od tamtej pory od stycznia nie robiłam ;(

@DigitalGirl współczuję Ci tych rzygow ;/ biedna ty ;( dobrze ze "szynka" zamknięta hehe sorka osmialam się ;) to t9 nieraz daje czadu ;)! Gratulacje kochana wizyty i ze łożysko się podnosi i tych idealnych wymiarów, dzielnaa Dzieczynnka Ci rośnie w brzuszku. ;*

@Millo @M@gda zdrówka życzę kurujce się i odpoczywajcie, Millo super ze mąż wziął wolne dla Ciebie, kochany <3

@MagMag to dobrze w sumie ze nic nie wykryli, w domku najlepiej ;)

@mrsMalec nie jesteś sama, masz nas!! PRZYTULAM znam życie takie na odległość wiem co czujesz;*

@Lake882 gratulacje!! nie dziwię się wcale że mąż tak pęka z dumy ;) mój to Też wszędzie dzwoni gdzie się da. ;)

@iwilleatyou cudna ta twoja córcia, super zdjęcia. Super uczucie dowiedzieć się że będzie parka <3 pamiętam w drugiej ciąży jak dowiedziałam się że będzie córcia. Oszalałam z miłości i szczęścia <3

@Angella210 jaka sałatkę i ciasto zrobiłaś? smaka robisz ja od kilku dni mam smaka na tuńczykamowa sałatkę.

@pieszczoszka1988 miłego wyjazdu i pobytu, odpoczywaj !!!!

@Izabela90 cudna czapeczka <3

@CarlaR uwielbiam teraz twoja miniaturkę zdjęcia, prześliczna.

@Ankus nie jedz tyle tej pizzy!!! Wracaj już do nas ;) czekamy ;*





......:::::::::18t. i 3d::::::::.........
 
Ostatnia edycja:
@Ankuś idziesz w ślady Digital, że nam zasiewasz taką nutkę tajemnicy? ;) Daj znać z czymkolwiek :* My tu z siebie zaraz wyjdziemy ^^

Zrobiłam to ciacho o którym rano pisałam. Mogę powiedzieć 2 rzeczy: do pieczenia bezy i spodu trzeba obserwować temperaturę i ustawić ją jednak po swojemu ;) Bezę piekłam 20 min krócej. No i do kremu to bym dała dużą śmietanę bo na małej to jak dla mnie Jej za mało ^^ Ogólnie nic się nie spieprzyło <3 Nooo może oprócz malin. Połowa do kosza :( Nie wytrzymały 2 dni. Jutro będziemy z Mężem jeść ^^ Mniomniomniom :D

Zaczynam mieć problem z myciem głowy. Brzuch mi przeszkadza :/ Echś. Najwyżej Ł zatrudnię. To mnie przy okazji masować po głowie będzie, hihihi :)
 
reklama
Do góry