reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A mi libido odleciało w kosmos. Jak było tak go nie ma :-D

Miałam dzisiaj odpoczywać.....
IMG_20170622_040226_235.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170622_040226_235.jpg
    IMG_20170622_040226_235.jpg
    114,5 KB · Wyświetleń: 360
reklama
Co do libido to u mnie też wygasło ...

Dziewczyny byłam na wizycie u mojej dr.
Musze brać jednak żelazo i magnez. Dodatkowo cały czas mam duphaston 2x1.
Pani dr bardzo zadowolona z reszty wyników.
Dodatkowo okazało się ze na usg maleństwo tak szalało i pokazało nam co ma między nogami:-D
A w sumie nic nie ma :-) :) będzie DZIEWCZYNKA ! !!
JESTEM PRZESZCZESLIWA !!! PANI DR POWIEDZIAŁA ZE RACZEJ NA 100%
 
Co do libido to u mnie też wygasło ...

Dziewczyny byłam na wizycie u mojej dr.
Musze brać jednak żelazo i magnez. Dodatkowo cały czas mam duphaston 2x1.
Pani dr bardzo zadowolona z reszty wyników.
Dodatkowo okazało się ze na usg maleństwo tak szalało i pokazało nam co ma między nogami:-D
A w sumie nic nie ma :-) :) będzie DZIEWCZYNKA ! !!
JESTEM PRZESZCZESLIWA !!! PANI DR POWIEDZIAŁA ZE RACZEJ NA 100%
Kurcze ale cudownie, że poznaliscie płeć!!! Kolejna dziewczynka <3gratuluje :*
 
Co do libido to u mnie też wygasło ...

Dziewczyny byłam na wizycie u mojej dr.
Musze brać jednak żelazo i magnez. Dodatkowo cały czas mam duphaston 2x1.
Pani dr bardzo zadowolona z reszty wyników.
Dodatkowo okazało się ze na usg maleństwo tak szalało i pokazało nam co ma między nogami:-D
A w sumie nic nie ma :-) :) będzie DZIEWCZYNKA ! !!
JESTEM PRZESZCZESLIWA !!! PANI DR POWIEDZIAŁA ZE RACZEJ NA 100%
suuper gratulacje :) !!
 
Co do libido to u mnie też wygasło ...

Dziewczyny byłam na wizycie u mojej dr.
Musze brać jednak żelazo i magnez. Dodatkowo cały czas mam duphaston 2x1.
Pani dr bardzo zadowolona z reszty wyników.
Dodatkowo okazało się ze na usg maleństwo tak szalało i pokazało nam co ma między nogami:-D
A w sumie nic nie ma :-) :) będzie DZIEWCZYNKA ! !!
JESTEM PRZESZCZESLIWA !!! PANI DR POWIEDZIAŁA ZE RACZEJ NA 100%
Gratujacje☺
 
@Oska305 kocham Twoje dzieci, serio :D Są piękne :)
@Zinc, odpuść. Ja zostawiłam wszystko w mgnienu oka. Przyszłam na jeden dzień do pracy podczas pierwszego L4 żeby dokończyc te naprawdę najważniejsze sprawy. Szef znalazł zastępcę. Byłam 2-3 razy na zwolnieniu w pracy żeby ją przeszkolić i tyle. Nie ma ludzi niezastąpionych jak to mówi mój szef. A jeżeli do tej pory byłaś jak torpeda (a tak to rozumiem) to na 100% będą czekać aż wrócisz. :)

@Rossiczka popieram w 100% :) Ja też już do niczego nie się zmuszam. Staram się wpaść w ciążowy chill. Ale to trudne [emoji14]

@chucherko witamy! Poprostu wpadnij w nasz rytm i pisz co Ci serce podpowiada. Jesteś radosna, będziemy się cieszyć razem z Tobą. Masz doła - pocieszymy ;) W grupie raźniej.

@reniuszek zdrówka dla Maksia, moc przytulasów i całusów :) Widzę że masz taki ciążowy styl jak ja ^^ Tylko ja adidaski, bo w nich się chodzi jak w obłoczkach hihihi. Dzisiaj będę klikać na Allegro w poszukiwaniu jeansów. Może coś znajdę fajnego za rozsądne pieniądze ;) Dziękuję za sernikowe uznanie. Ale mimo wszystko Twój piękniejszy ^^

@maja1987 u mnie to dokładnie tak samo wyglądało. Do tego miałam beznadziejną ginkę która mówiła: "i niech się Pani tak nie nakręca jak zobaczy jakieś plamienie, w ciąży to normalne -.-" I tak sobie plamiłam w pracy prawie tydzień aż wreszcie się cała zakrwawiłam i straciłam moje serduszko. Głupia baba... A ja durna naiwnie słuchałam, bo nie wiedziałam co z czym się je. Jesteś mega zdolna. Piękne literki :)

@basiulka, tak. Ale to ponoć tak jest. Mózg zwalnia zasoby na najważniejszą osobę naszego życia - na Maleństwo. Ja wczoraj w sklepie mijałam świeczki urodzinowe. I tak się zatrzymałam... Wpatruję się w 0. I myślę "Kto dziecku robi tort zaraz po urodzeniu?!" xD Serio jak jeszcze raz o tym pomyślałam to wpadłam w atak śmiechu. Mózg ciężarnej tak bardzo <3

@DigitalGirl mnie Mój w nocy wiecznie szturcha przez sen xD Hahahahaha. Muszę coś z tym zrobić bo będzie słabo z moim spaniem.

Ja właśnie się obudziłam po drugim śnie. Kurcze chyba nowa tradycja. Kiedy zasypiałam czułam jak mi sie w brzuchu przewraca i bulgota jak w garze. Fistaszek miał chyba imprezę, bo to było w takim miejscu i w taki dziwny sposób że to na 100% nie były jelita ^^ Znam ruchy swojej perystaltyki w każdej sekundzie. Zatem zostaje tylko brzuszkowa balanga o 8 rano <3 Czas na drugie śniadanko, a potem idę sprzątać :)

Miłego dnia, będę Was podczytywać ;)

No z tą świeczką to rozbawiłaś mnie do łez... :D ;)
 
Co do libido to u mnie też wygasło ...

Dziewczyny byłam na wizycie u mojej dr.
Musze brać jednak żelazo i magnez. Dodatkowo cały czas mam duphaston 2x1.
Pani dr bardzo zadowolona z reszty wyników.
Dodatkowo okazało się ze na usg maleństwo tak szalało i pokazało nam co ma między nogami:-D
A w sumie nic nie ma :-) :) będzie DZIEWCZYNKA ! !!
JESTEM PRZESZCZESLIWA !!! PANI DR POWIEDZIAŁA ZE RACZEJ NA 100%
Yey!!! Super, coraz więcej Dziewczynek, będzie towarzystwo dla naszej :)
 
reklama
Do góry