reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Chyba taki dzien ze wszyscy narzekaja dzisiaj
A ja sobie wlasnie uprazylam jablka i zrobilam z ryzem i cynamonem pyszota wyszla jakos tak mnie ochota naszla a ze ryz zostal z wczorajszego obiadu to mialam ulatwione zadanie ;)
 
reklama
Dziewczyny czy kompletujecie juz wyprawke do szpitala? Moze juz cos zamawialyscie tj. Koszule itp? Nie mam pojecia jakie kupic :D

Mam podkłady belli których nie znoszę - dostałam od koleżanki bo jej zostały, koszule muszą być rozpinane z przodu, żeby łatwiej było maluszka przystawić a materiał itd to w zależności ile chcesz wydać;) ja mam ze dwie, bo trzecią miałam nierozpinaną także dokupię na pewno jeszcze, kupie tantum rosa, octanisept, te majtki siatkowe, wkładki laktacyjne mam aventa wielorazowe nówki sztuki bo nie potrzebowałam wcale poprzednio

Do wszystkich zdołowanych - też u mnie często spadki nastrojów - zawsze wtedy mówię do siebie Ty głupia kretynko, ludzie na prawdę mają gorzej i spotykają je takie dramaty ludzkie, że się mnie nawet nie śniło - powiem Wam , że mimo tych wszystkich "problemów" - bo kredyt, bo pieniądze, bo praca nie taka, bo mąż głupio docina albo wcale nie mówi, dziecko "niegrzeczne", chore i nie zjadło obiadu - mimo wachań hormonów staram się doceniać wszystko co mam i patrzeć trochę przez różowe okulary!!
 
Ej, pralam teraz materac nasz, bo mam wrazenie ze troche smierdzi. Przepralam go lekko woda z plynem do naczyn i sodą oczyszczoną, a potem przelecialam mopem parowym. Na razie jedna strona, bo nie przeloze go sama, zreszta musi wyschnac. Czym go moge jeszcze potraktowac ? Ocet, sok z cytryny ? Posypie go jeszcze sodą jak wyschnie i odkurze ale watpie czy to pomoże..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak zalatwilam nasz materac Wszystkiego próbowałam, w końcu był biały i czysty, niestety po paru mc zżółk, nie wiem czy od cytryny, sody czy od czego Są na nim żółte zacieki, wygląda jak posikany Kupiłam ochraniacz na niego i plamy zakrylam Będę za rok zamawiać pranie kanapy to tez wypiore materac Teraz bez profesjonalnej chemii się nie obejdzie



Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
Ja wczoraj do męża że ma uteperowac swoją mamę a on po rozmowie z nią przyszedł i mówi że moja wina bo za dużo pytań zadaje a ona tego nie lubi. No szok. Jedno pytanie zadałem: kto zadzwonił domofonem a ona do mnie: " nie interesuje się" i dodała: " wscipska " I to moja wina. MOJA! Takie mam wsparcie w mężu.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku co za jędza ta kobieta:/ niemożliwe zeby tak sie odzywac. Ja bym nie zniosła takiego traktowania. Nie dziwię sie ze jestes zła o cos takiego. Trzymaj sie


 
Ja tak zalatwilam nasz materac Wszystkiego próbowałam, w końcu był biały i czysty, niestety po paru mc zżółk, nie wiem czy od cytryny, sody czy od czego Są na nim żółte zacieki, wygląda jak posikany Kupiłam ochraniacz na niego i plamy zakrylam Będę za rok zamawiać pranie kanapy to tez wypiore materac Teraz bez profesjonalnej chemii się nie obejdzie



Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Materac z łóżka sypialnianego?
Ja zdejmuje pokrowiec i go wrzucam do wanny z wodą z vanishem i płynem do prania. Moczy się kilka h a potem schnie ma słońcu cały dzień. Materaca wewnątrz czyli pianki nie piorę. mój ma 40cm grubości. Zawilgotniałby gdybym uprała.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ja wczoraj do męża że ma uteperowac swoją mamę a on po rozmowie z nią przyszedł i mówi że moja wina bo za dużo pytań zadaje a ona tego nie lubi. No szok. Jedno pytanie zadałem: kto zadzwonił domofonem a ona do mnie: " nie interesuje się" i dodała: " wscipska " I to moja wina. MOJA! Takie mam wsparcie w mężu.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, współczuje, postaraj się nie przejmować. Ech....
 
Ja chcę lata!
Ja zdołowana, bo nie dość, że młody nie czuje się najlepiej, to ja dziś oddychać nie mogę. Chyba Baltazar się jakoś tak ułożył. Dzwoniłam do teściowej, czy da radę do mnie podejść i zostać z małym, bo muszę wyskoczyć do sklepu kilka rzeczy kupić, a nie chcę ciągnąć chorego dziecka, poza tym dziś ledwie oddycham, a wyjście do sklepu z dzieckiem jeszcze bardziej męczące. Niestety ona dziś nie ma czasu. Mój D też później z pracy wraca, więc jestem zdana na siebie, a nie mam siły nic zrobić. Jeszcze mi dietetyczka z firmy cateringowej w niemiłym tonie odpisała na maila w sprawie menu mojego synka w przedszkolu, że mam sobie kserować jego cotygodniowy jadłospis z kuchni. Tak mną szarpnęło, że zanim jej odpiszę muszę się uspokoić.
 
reklama
Izulka ja kanape i materace i wozek piore vanishem w sprayu. Calkiem ladnie schodzi.

Wczoraj nie mialam czasu sie juz udzielac bo latalam po pralniach. Niestety do pralki nie przyszli i cholera wie kiedy sie pofatyguja. Musimy nowy termin uzgodnic bo podobno mieli jakies techniczne problemy... Taaaaa... Skonczylo sie na tym ze nie mialam juz czysteh bielizny i albo pralnia albo zakupy a na to drugie sie na razie nie zanosi:D

Jade sobie wlasnie do gina. Zobaczymy z czym madrym dzis wyskoczy. Mam dosc wizyt tam. Nawet nie wien jakie badania dziś bede miec. Ktg na pewno a reszta to zobaczymy.

Od 2 dni mala tak skacze mi w brzuchu ze nie wiem co się dzieje. Noramlnie nawet kolanka i stopki moge pod ręką wyczuc. Zaczyna troche bolec jak robi takie wygibasy :)

Ja na glukozie mialam ostatnio 86 ale to jakis wyjatek bo poprzednie razy mialam 106 i 108:D wczoraj bylam na wizycie u diabetologa i na razie dawki zostają takie same chyba ze jeszcze dwa razy skoczy mi cukier to podnosimy o 2 j. Odezwe sie po badaniu.

Antiope zdrowka dla synka :)

Miłego dnia :)


Który to Vanish ? Bo tego jest tyle rodzajów.. jakbyś mogła to podeślij linka żebym mogła zobaczyć jak wygląda ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry