reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@Luxuorius fajnie, że już jesteś:) tak się właśnie zastanawiałam co u Was.. super, że synek grzeczny a Ty jak się czujesz? :)
@Ola0303 mi też na początku mała poraniła sutki ale u mnie nakładki się sprawdziły..może spróbuj maści na sutki, zawsze coś tam pomoże;)
Mała dzisiaj spokojna, pospała, nie wisi na cycu cały dzień tak jak ostatnio:) I u nas w końcu jest śnieg, byłam z synem poszaleć na dworze, porzucaliśmy się śnieżkami, powariował, fajnie było:)
dzieki, no rana lekko ciagnie ale jest ok :) dzis szwagierka mnie zdenerwowala, bo przjechali a ona sie schya nad malym a ja patrze a ta ma katar jak stad do Afryki!!!!!! ale poszedl pocisk, a ja mowie no ej z katarem do dziecka? a ona no wjechalismy na chwile bo chcialam do zobaczyc a jej facet mowi wczoraj go widzialas...
potem moi byli i Tomek zaliczyl z moja mama starcie, bo mnie strofowala przy karmieniu i znow karmie tak jak mi najwygodniej czyli na lezaco :)
 
nocka ok, choc od 23 do 3 dziec stwierdzil ze spac nie bedzie hehe i tatus go nosil, kupa za kupa, cyc i tak w kolko, teraz panowie odyspiaja :) jak to z katarem jest? ode mnie sie maly nie zarazi no nie? a od Tomka jesli z nami mieszka i jest przy malym ciagle, a obcy ludzie gdzie leci z nosa na metry? i taka osoba sie nachyli nad dzieckiem? unikac calkowicie nawet lekkich katarow od obcych przy malym?
@Ola0303 ja we wtorek mialam wieczorem cc a w sobote rano wyszlam do domu z malym, czuje sie fajnie, choc jakis duszacy kaszel mam bo czyms podraznilam gardlo przelykajac i jak probuje lekko odkaszlnac to boli, a tak to super :)
 
nocka ok, choc od 23 do 3 dziec stwierdzil ze spac nie bedzie hehe i tatus go nosil, kupa za kupa, cyc i tak w kolko, teraz panowie odyspiaja :) jak to z katarem jest? ode mnie sie maly nie zarazi no nie? a od Tomka jesli z nami mieszka i jest przy malym ciagle, a obcy ludzie gdzie leci z nosa na metry? i taka osoba sie nachyli nad dzieckiem? unikac calkowicie nawet lekkich katarow od obcych przy malym?
@Ola0303 ja we wtorek mialam wieczorem cc a w sobote rano wyszlam do domu z malym, czuje sie fajnie, choc jakis duszacy kaszel mam bo czyms podraznilam gardlo przelykajac i jak probuje lekko odkaszlnac to boli, a tak to super :)
Ja tam nie wpuszczam nikogo nawet z katarem wole nie ryzykowac
 
U nas nocka spokojna :) maly spal od 19 do 23.30 potem przerwa na karmienie i od 1.30 do 6 rano :) teraz znowu zasnal ;) jest naprawde grzeczny.
Czy wychodzicie z dzieciaczkami na spacery w te mrozy? U nas dzis minus 7 i czekam czy sie ociepli..
@Luxuorius mnie blizna teraz swedzi strasznie...:/
 
reklama
Ola ja do -10 wychodzę jeśli wiatr nie wieje.
Lux nikogo obcego bym nie wpuszczała do tak małego dziecka. Tak samo nie chodziłabym w skupidka ludzi. Domownicy to co innego. To jest wasze środowisko. Przeciwciała dostaje wraz z mlekiem

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Do góry