reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

@Nonkatoja ja nie idę na planowane cc choć tak by chciał mój gin, przespalyście moje wizyty ;) od początku mówię że będzie próba porodu naturalnego po dwóch cc (vba2c) w innym szpitalu. Do 7 dni mogą czekać z indukcją jeśli będzie wszystko w porządku na ktg. Ale ja jutro czyli w dniu terminu mam zamiar wypić koktajl położnych.. może co ruszy.. moja szyjka uparta bestia [emoji14]

♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Dzien dobry.....padam na pysk, sasiedzi z klatki obok znow sobie glosne spotkanie towarzyskie urzadzili, juz mialam paly wzywac, ale tak se potem mysle, jest sens? Zaraz rodze, mscic mi sie zaczna, poczekam az urodze i Natan da im szkole :D odwdziecze sie :D
@lenam77 kciuki by cos sie ruszylo!
Ja caluska noc mialam przepowiadacze, bole z krzyza, bol brzucha podobny do @ itp, ale nic, nadal dwupak :)
 
@Mamajasia25 każ sobie zrobić usg, czy przepływy są dobre, ktg i jeśli wszystko będzie ok, to czekaj aż dojdziesz do siebie. Ja według lekarzy jestem już tydzień po terminie (dokładnie jutro będzie tydzień po terminie z usg)
A ja się zastanawiam co z tym zrobić. Zwolnienie mam do jutra. Co jeśli do jutra nie urodzę? Czy jakby automatycznie uznają, że bez zwolnienia wracam do pracy, czy jak to jest? We wtorek mam ktg. Poprosiłabym o kolejne zwolnienie, ale oni pewnie już się uprą, żeby mi wywoływać...
 
@lenam77 daj znac co u Ciebie?

Przeczytalam post ale w trakcie karmienia i Malo co pamietam :/
Trzymajcie sie mocno bo dużo z was sie rozpakowuje. :)

Wczoraj zrobilam zdjecie calej moje farajnie.
1480845578-1d1mld.jpeg


Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Antiope noo wracasz do pracy jeśli jesteś bez zwolnienia. Mam ten sam problem bo mi nie przedłuża tylko zapraszają do szpitala i niejako jestem zmuszona się stawić. A nie chcę marnować macierzyńskiego

@k8sad jacy opirkunowie. Słodki widok :) u mnie niedługo tak będą oboje trzymać siostrę :) .
♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Czesc Wam w ta leniwa niedziele:)
My ciagle z mezem w lozku, zjedlismy sniadanko i znowu do wyrka. Nidlugo sie musimy ruszyc bo dzis imieniny tesciowej:)
Samopoczucie dzis kiepskie...od rana wizyta w toalecie. nie wiem czy to oczyszczanie czy nie...ciagle leci sluz podbarwiony na brazowo i zastanawiam sie czy to nie czop..?
Przepowiadacze dosc czesto i bola plecy i brzuch a w srodku jak by mialo mi wszystko sie rozpasc...ledwo chodze.:/ ale moze jak sie rozruszam bedzie lepiej.

@Luxuorius widze ze ciekawie z tymi sasiadami ale masz racje nie ma co sie szarpac... a dolegliwosci masz te same co u mnie a u mnie z dnia na dzien coraz silniejsze:) moze jednak sie wyrobimy przed siwetami.

@lenam77 daj znac jak.u Ciebie:)

@majka23x mam nadzieje ze u Ciebie juz lepiej.. :*

@k8sad slodkie dzieciaczki ♡

Zycze wszystkim spokojnej niedzieli i szybkiego rozwiazania dla tych ktore sie rozpakowuja:);*
 
@Ola0303 masz tesciowa Baske? ja mam :D i dzis tez jedziemy na party :) moj jechal na mecz grac a ja ide ogarnac kuchnie a potem ogarne siebie :D plecy znow bola, ale inaczej niz wczoraj, no nic, czekam na rozwoj wypadkow :)
 
Dzieki Ola. Tak, lepiej, chociaz martwie sie chwilami nie wiem czym. Sprobuje umowic sie na wtorek do speca, ktory robil mi trzy usg genetyczne, niech jeszcze luknie na te przeplywy. W ogole zastanawiam sie czy nie zmienic szpitala... Tylko moj jest 3 km ode mnie, a tamten 50.
Przepraszam was dziewczyny, ze tak malo aktywna jestem ostatnio i ciagle o sobie pisze, ale tak mnie zdolowaly te ostatnie wydarzenia, ze nie mam na nic natchnienia.... Postaram sie wiecej udzielac..
Witam nowa mamusie i przytulam wszystkie schorowane :(
@elifit naciesz sie dzis domkiem i dziecmi! Milego dzionka :*
 
reklama
Tak Lux mam tesciowa Baske ;) oj dzis chyba ledwo odejde od stolu z przejedzenia znajac zycie :D
@majka23x nie martw sie bedzie wszystko dobrze :* umow sie na to usg dla pewności a ze szpitalem...hmm jesli uwazasz ze tamtem jest lepszy to moze zmien? tylko odleglosc..ja mam 30 do swojego np.
Odpoczywaj i niczym sie nie przejmuj :*
 
Do góry