reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dziewczyny ratunku... jak wiadomo termin minal 2 grudnia, jesli nic nie ruszy w poniedzialek z torbami.. wyobrazcie sobie ze od rana mi idzie z dwoch stron !!! Zarazilam sie od faceta :( jestem wykonczona. Aktualnie juz sie uspokoilo jednak kolacze mi serducho i strasznie jestem oslabiona bo od rana zjadlam pol banana :( co byscie zrobily na moim miejscu ??? bardzo sie boje ze jak mnie na oddzial wezma to cesarka bo jestem obolala oslabiona.. brzuszek okej czuje ruchy ale jest bardzo bardzo wysoko :(
 
reklama
@Mamajasia25 ale nie wiem czy ja dobrze zrozumialam bo moze ty sie oczyszczasz? to nie najgorzej. dzis leciutko podjedz lekkostrawnie. W razie czego w poniedzialek 5 wiec jeszcze z dzien moga poczekac wiec czas na kroplowke jest.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Dzis troszke lepiej jednak brzuch boli nadal jak na okres jednak ten bol sie nie nasila. Ale przynajmniej moge jesc. Caly dzień bedziemy odpoczywać i zobaczymy co to jutro się będzie działo
 
Dzień dobry niedzielnie :)
U nas zima [emoji300] [emoji301] [emoji300][emoji301] [emoji300]

Dziś ostatni dzień w domu w dwupaku. Jutro szpital uch.. w dzisiejszych planach są pierniki oraz domowa sesja Mikołajkowa :) [emoji318] [emoji328]

Rodzić nie rodze.. braxtony są bardzo nieregularne. A noc spokojna.

Miłego dnia

♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
@Tuiles lekarz kazał mi się stawić bo mam do tego szpitala daleko ok 100km. A oprócz tego zwolnienie mam do jutra a mój lekarz prowadzący już nowego mi nie wystawi bo on mnie zaprasza na cc, macierzyńskiego nie chcę tracić.

♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Witam się nadal w dwupaku[emoji6]

Noc nawet przyjemna. Usnęłam szybko i w nocy tylko na siku raz się budziłam.

@elifit jak w poniedziałek będziesz w szpitalu, to cc, czy najpierw wywołują?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry