Anetka bedzie dobrze!Czy tylko ja rzucilam spanie?
Denerwuje się przed dzisiejsza wizytą jakos tak dziwnie. Musze poprosic lekarza o pełno skierowań i zaswiadczen i pobranie.krwi a on jest strasznie niechetny jak ja go o cos prosze. No ale musze bo za tydz ide do tego sZpitala na Genurtsplannung i cale te zwiedZanie i wypenianie dokumentow. No i zaswiadczenie do urzedu i to glupie swedzenie. O zyc mi to nie daje po prostu. Czy chodze czy leze swedza mnie stopy i dłonie. Powolutku sie zbieram i zaraz ide mierzyc cukry i snoadanie jeść
![]()
Czy ty wiesz ze mi ustalili termin na meldunek w szpitalu dopiero 29 listopada [emoji23] masakra. Jeden rodzony 33 tydzien drugi 36 a Oni mnie zapraszaja 2 tyg przed terminem.noz qurwa ja nawet niewiem czy dotrwam do konca listopad.
I tez to mnie meczy I martwi.
Ja z twoIm pracodawca ? Zaczol przelewac wkoncu twoja wyplate?
Gdzies mi miglo ze dostalas kase na wyprawke. Napisz kochana jakie papiery wymagali. No chyba ze cos mi sie snilo kurcze.
A zaswiadczenie do urzedu w jakim celu? Ze to kazda ciezarna musi?
Kurde z tymi papierami tutaj. Chyba nigdy ich nie ogarne.
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom