reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ja dzis mialam powazna rozmowe z lubym zgadnijcie o czym [emoji14]

......

Luby zaczal do mnie mowic O antykoncepcji po porodzie hahahahahaha bardzo sie tym martwi bo nie chcialby zebysmy mieli jedno dziecko za drugim po czym stwierdzil, ze on jest po prostu odpowiedzialny :D

thgfflw1k3inkyc3.png
Hehe

Mój mąż poważnie mi biadoli że już nigdy nie będzie tak jak teraz. Bo hormony niet. . gumek nie lubimy. Cóż pozostaje? [emoji23] [emoji23] [emoji23]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
A ja wlasnie opedzlowalam miske platkow owsianych z bananem :D:p tak mi sie zachcialo hyhy.. po czym poszlam do lazienki i zmierzylam sie w brzuszku... :szok::szok::szok::szok: o matuniu doznalam szoku.. jakas mamuska pisala ze ma 102cm to ja pociesze :-D bo ja mam 113cm :errr::sorry: masakra dodam ze 17kg na + juz...

Ja tez wlasnie zjadłam płatki pełnoziarniste z jogurtem naturalnym, nasionami chia, śliwka i orzechami włoskimi [emoji4] co wieczór taka bombę witaminowo wapniowe robię młodemu [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez wlasnie zjadłam płatki pełnoziarniste z jogurtem naturalnym, nasionami chia, śliwka i orzechami włoskimi [emoji4] co wieczór taka bombę witaminowo wapniowe robię młodemu [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja zapiekanke wpiep.yam [emoji23] [emoji23] [emoji23]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Hehe

Mój mąż poważnie mi biadoli że już nigdy nie będzie tak jak teraz. Bo hormony niet. . gumek nie lubimy. Cóż pozostaje? [emoji23] [emoji23] [emoji23]

cb7wugpju04jz4q8.png
U nas ten dam problem. U mnie hormony odpadają bo mi sie od nich robią guzy na piersiach a hmmm prezerwtywy to nie to. Nie cierpie uzywac i maz tez. Cos trzeba będzie wymyslic:D


 
U nas ten dam problem. U mnie hormony odpadają bo mi sie od nich robią guzy na piersiach a hmmm prezerwtywy to nie to. Nie cierpie uzywac i maz tez. Cos trzeba będzie wymyslic:D


Ja to nie moglam ze smiechu z jaka powaga zaczal temat i to wyskoczyl jak filip z konopi ja tu sobie kuciaka w kuchni przyprawiam a on mi tu o antykoncepcji wyskakuje przy surowym kurczaku...

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Ja nie jem na noc bo znow bede sie meczyc pol nocy ... Ostatni posilek o 18

thgfflw1k3inkyc3.png

To pewnie by było na noc gdybym mogła spać [emoji23][emoji23][emoji23] ostatnio 4h ma dobę i nie jestem w stanie wiecej.... zasypiam koło północy, a o 4 rano juz oczy jak pięciozłotówki i spać nie moge... czysta masakra. Juz sie wykończona tym czuje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry