reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Kilka lat temu norma na czczo było 120.... wcześniej jeszcze bardziej liberalnie. Więcej cukrzyków to więcej kasy dla koncernow.
Ale twoje wyniki są ok. Kwestia kilku mg/dl to też jest zakres błędu - bez przesady bo popedzimy w obłęd.
Bądź uwazna - a jak jest stres to zawsze można glukoze na czczo w lab samemu zrobić i się uspokoić.
Ja potrafię mieć rano na czczo i okolice 200 a z Młodą ok, byleby wyższy cukier nie utrzymywał się dłużej czyli ponad 2godz.
A wyższy to ponad prog nerkowy czyli w ciąży ok 150.
zgadzam sie, moja bratowa w pierwszej ciazy miala wynik 145 a norma wtedy byla do 140 i co lekarka powiedziala? jest ok, nie ma co diety wprowadzac, tak jak mowie co lekarz to opinia
 
To tylko ja kupiłam hipp bo powąchałam i stwierdziłam, że bardzo ładnie pachną?:)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
A propos zapachów, rozpakowałam ciuszki po Asi, które przywiozłam od rodziców. Były wyprane w Bobini jakieś chyba 2 lata temu, może 1,5 a nadal pachną :o Aż głupio takie prać;) , zwłaszcza, że jakoś teraz jak piorę w persilu sensitive z kilkukrotnym płukaniem to za bardzo nie pachnie. Zapach płynu Bobini uwielbiam, teraz też bym używała ale niestety nie dopierał jakoś super:(
 
Ale dzisiaj brzydko i deszczowo, idealny dzień na siedzenie w domu i ogarnianie co się da;) Szkoda że w międzyczasie tam gdzie jest córka a mnie nie ma generuje się większy bałagan.
Zrobiłam zakupy na allegro, bardzo podstawowe typu wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe etc a i tak wyszło 200 zł. Na szczęście znalazłam 1 sprzedawcę który miał wszystko co mnie interesuje, za to nie miał ani pieluszek bambusowych ani muślinowych, nad którymi się wahałam więc kilkadziesiąt złotych w kieszeni a pewnie i tak okazałyby się zbędne;) Może jeszcze wpadną mi w ręce gdzieś przy okazji to wezmę, ale to taka typowa zachcianka bez której spokojnie się obejdę, podobnie jak nowy kocyk - jeśli w jakimś się zakocham to kupię ale musu nie ma.
Wrzuć linka do sprzedawcy jeśli ma przystępne ceny. Też szukam kogoś u kogo kupię może nie wszystko, ale dużą część tego co potrzebuję.

Dajecie do myslenia z tymi kosmetykami dla malucha z Rossmann. Jakos zawsze chodze do dm i tam właśnie z Bübchen kupuje ale chyba.kupie takie na wyprobowanie. Moj synek tylko wlasnie te z bubchen moze inne strasznie mu skórkę podrazniaja ale chyba sie skusze :D

Eli mozesz rzucic okiem na takie nosidlo. Jak myslisz nadalo by sie czy lepiej nie probowac?Zobacz załącznik 776284


My mamy maitai i to zdecydowanie się nie nadaje zaraz po porodzie. Dla starszego maluszka fajne, ale bez fajerwerków.

Izulqa ja właśnie z tego samegoo powodu zrezygnowałam z kosmetyków Hipp. Poszłam do rossmana z mysla że właśnie je kupię Ale ten dziwny zapach. Jakoś nie wyobrażałam sobie zeby mój Franio tak pachnial i zebym musiala go wachac :) kobietki a jak często Kapie się bobaska? Codziennie, co drugi dzien ? No nie wiem
My ogarnęliśmy młodego dopiero jak wprowadziliśmy codzienną wieczorną kąpiel jako rytuał. To bardzo porządkuje dzień. Teraz też będziemy kąpać malucha codziennie.

a to nie zalezy jak dana kobieta krwawi? mi duzo osob radzi kupic takie podklady
Mnie się przydały.

Nie wiem od czego to zalezy, ale ja nie zakrwawilam lozka ani razu.. hm.. u mnie zwykle bylo tak ze jak lezalam to nic nie lecialo, dopiero jak wstawalam to wylatywalo ale to szlam od razu do kibelka i zmienialam po prostu podpaske.. moze to dlatego ze nie bylam szyta, nacinana czy peknieta i mnie nie bolalo "tam" po prostu i temu od razu wstawalam..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie byłam nacinana, ale to było bardziej krwawienie w wewnątrz.

ja pamietam jak krwawilam po zabiegu lyzeczkowania, Boze jak powodz, godzina i ta dluga podpaska byla do wyrzucenia
Krwawienie po łyżeczkowaniu to był pikuś w porównaniu z krwawieniem po porodzie.

Hejka Mamuski :) jestem tu nowa i chcialam sie przywitać :D termin porodu mam na 3 Grudzien. Pozdrawiam ;)
Witaj! :happy:
 
reklama
Wrzuć linka do sprzedawcy jeśli ma przystępne ceny. Też szukam kogoś u kogo kupię może nie wszystko, ale dużą część tego co potrzebuję.


My mamy maitai i to zdecydowanie się nie nadaje zaraz po porodzie. Dla starszego maluszka fajne, ale bez fajerwerków.


My ogarnęliśmy młodego dopiero jak wprowadziliśmy codzienną wieczorną kąpiel jako rytuał. To bardzo porządkuje dzień. Teraz też będziemy kąpać malucha codziennie.


Mnie się przydały.


Ja też nie byłam nacinana, ale to było bardziej krwawienie w wewnątrz.


Krwawienie po łyżeczkowaniu to był pikuś w porównaniu z krwawieniem po porodzie.


Witaj! :happy:
no u mnie o lecialo tak, ze co sie polozylam to ruszyc sie balam a gdzie tu spac (zabieg mialam okolo 20tej)
 
Do góry