reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

I jeszcze pytanie do słodkich mam... cukier na czczo mam znowu 98,2 przy normie do 99. Myślicie, że lekarz się do tego przyczepi? Po 2h od śniadania miałam 114, więc to chyba wymarzony wynik. Nie wiem zupełnie jak się do tego teraz odniesie po tej glukozie i dzisiejszych wynikach. Czy każe przejść na dietę, wyśle do diablo czy nie powie nic... Jak myślicie? Czego się mogę spodziewać?
 
reklama
Johnsona nie radze, hipp od 1 dnia, nivea po 1 miesiacu, a babdream wlasnie nie jestem pewna bo na tych co ja kupilam nie ma info

Zobacz załącznik 776280

To moje zdobycze dzis (balsam na noc, puder, krem do buzi na wiatr, taki plyn do mycia ciala i włosów).

Kupilam tez w aptece termometr, nie trzeba dotykac nim czola zeby zmierzyć temperature, i mpzna mierzyc nim temperature otoczenia, mleka w butelce, wody w wanience ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
mnie wlasnie niedlugo takie zakupy czekaja :)
 
I jeszcze pytanie do słodkich mam... cukier na czczo mam znowu 98,2 przy normie do 99. Myślicie, że lekarz się do tego przyczepi? Po 2h od śniadania miałam 114, więc to chyba wymarzony wynik. Nie wiem zupełnie jak się do tego teraz odniesie po tej glukozie i dzisiejszych wynikach. Czy każe przejść na dietę, wyśle do diablo czy nie powie nic... Jak myślicie? Czego się mogę spodziewać?
zalezy od lekarza, poniewaz ja mialam 93 przy normie lab 106 i sie ginka dowalila, poszlam do rodzinnej na konsultacje i mowi, ze wynik ok, super i jest norma (po obciazeniu mialam super wyniki) wiec ona mowi, ze do diabetologa isc nie musze...
 
zalezy od lekarza, poniewaz ja mialam 93 przy normie lab 106 i sie ginka dowalila, poszlam do rodzinnej na konsultacje i mowi, ze wynik ok, super i jest norma (po obciazeniu mialam super wyniki) wiec ona mowi, ze do diabetologa isc nie musze...
Właśnie mi chodzi o osoby, u których obciążenie wyszło źle, a na czczo wynik drugi raz na granicy.
 
Ja z babydream to używam cały czas ten płyn do kąpieli od stóp do głów, muszę dokupić jeszcze ten krem na zimną pogodę. Pudra ani oliwki nie używałam, pupę smarowałam alantanem tylko kiedy był problem, więc żadnych kosmetyków więcej nie kupuję. Ale w razie czego rossmann jest rzut beretem więc mąż zawsze może podskoczyć.
 
A jeszcze co do produktow rossman to wlasnie zauwazylam dzis wkladki laktacyjne, prze tanie sa, 7 z groszami za 30 sztuk ;) juz mam na razie, ale jak mi sie skoncza to chyba sobie je wlasnie kupie ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Wkładki laktacyjne moje ulubione to johnsons' (to jedyny produkt tej marki, który używam i mogę polecić), bo są fajne profilowane, mają wgłębienie na sutek.
 
Właśnie mi chodzi o osoby, u których obciążenie wyszło źle, a na czczo wynik drugi raz na granicy.
no mi wyszlo ok, norma do 106, ale moja lekarka sie uparla, ze norma u niej w lab jest do 90 i wmawia mi, ze mam cukrzyce i ze ten moj wynik i ta moja norma to kpina..wiec wedug normy lab jestem zdrowa a wedlug mojej lekarki i jej norm mam cukrzyce, juz kiedys tu pisalam i sie radzilam dziewczyn czy to rzeczywiscie tak jest, czy lekarka celowo mnie straszy...
 
reklama
Ja wkladki laktacyjne kupilam w lidlu mam dwa opakowania tak samo waciki bo byly najtansze te duze do podmywania

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Do góry