reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

moi potrafią przywłaszczyć sobie moje pomysły, dlatego teraz zawsze mowię w towarzystwie innych, jeśli muszę oddać cos to tez przy kimś.

A miałam tez arcyzabawna historie z wpadka tzn znajomy męża (chyba niezadowolony z mojego przyjazdu tu), w mojej obecności uświadamiał mojego męża ze nasze małżeństwo jest nieważne i jak chce to moze je olać i będzie miał rozwód w 3 miesiące. Pytam o co mu chodz, a ten ze małżeństwo przez wpadkę sie nie liczy. Ale miał minę jak mu powiedziałam ze wpadki nie było, a ślub był planowany wcześniej. Nie wierzył, aż pytał męża czy to prawda.
Co za tupet, i po kilku miesiącach był u mnie podpity, ze czemu mowię ludziom ze go nie lubię, a ja mu, ze mowię co myśle : nie lubię cię. I z pretensjami jak ja tak moge. Co za typ.

ja wciąż sprawdzam czy nie ma. Myślałam, ze po 14 tyg nie ma krwi i plamien, a ostatnio juz był 7 miesiac i miałam krew. Teraz to zawsze zaglądam ze strachem.
no zobacz, bo Cie nie lubi :D ej ze tez tacy ludzie chodza po swiecie :(
 
reklama
Kurcze i nie przeszło po nocy. Nie mogę chodzić, stawać na prawą nogę :(

Dzień dobry?

cb7wugpju04jz4q8.png
moze ciepła kąpiel by pomogła ? Ja jak kucne i chce wstać to boli ale nie wiem czy to właśnie wpojenie czy mięśnie? Tak samo boli stać na jednej nodze gdy ubieram gatki
 
dzieki za wszystkie rady. odstawie na kilka dni zelazo i dodam troche owocow... mam nadzieje ze przejdzie bo nie dam rady tak codziennie:( nigdy nie mialam takich klopotow. przciwnie mialam dobra przemiane materii:(

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
MI lekarz polecił pić herbatę rumiankowa na zaparcia :-)
 
Takich jak on powinno sie wystrzelić jak kaczki. Pije, do roboty mu sie nie chce, od państwa dostał socjalne mieszkanie i kasę co miesiac. A jaki mądry polityk itd. No nie trawie czegoś takiego.
 
moze ciepła kąpiel by pomogła ? Ja jak kucne i chce wstać to boli ale nie wiem czy to właśnie wpojenie czy mięśnie? Tak samo boli stać na jednej nodze gdy ubieram gatki
To spojenie właśnie. Można łatwo sprawdzić czy się rozchodzi, wystarczy pośrodku wzgórka łonowego znaleźć taki rowek

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Dzień dobry
Wczoraj nie miałam dostępu do forum bo jakaś przerwa techniczna byla, już myślałam że Lux mnie za coś zablokowała ;)

Słuchajcie doświadczone mamy, macie jakieś sprawdzone sposoby na chrypkę u 2 latka? W aptece nic dla takich maluchów nie na. Dodam że on miodu z mlekiem i czosnkiem nie wypije
 
Dobry. Ja też miałam kiepską noc, syn mnie w nocy zawołał, poszłam do niego i już nie mogłam zasnąć, pewnie w dzień trzeba będzie sobie uciąć małą drzemkę ;)

Co do spojenia to też się zastanawiam czy mi się nie rozchodzi właśnie, bolą mnie cały czas pachwiny, jak wstaje to boli, jak się podnoszę czy kucam boli, chyba muszę podpytać lekarza..

Eli ja też się ostatnio zapomniałam i moment podbiegłam po coś do syna, nie pamiętam ale też jakaś nerwowa sytuacja była i później brzuch mnie bolał, ale jakoś przeszło.. Może poleż dzisiaj więcej jeśli możesz..

Miłego dzionka wszystkim:)
 
reklama
Do góry