reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Wpadam tylko na chwilkę powiedzieć dzień dobry między jednym a drugim wyjazdem. Dzisiaj będzie pierwsza noc z małą bez męża (nie licząc szpitala po porodzie) - ja nie wiem jak on sobie bez nas poradzi :-)
Bodzinka - dużo zdrówka dla Fifiego.
Sunn my ostatnio o 5:0O...
 
reklama
Hej.;-)
Mały mi się zepsuł. Dziś w nocy trzy pobudki na butlę. Na tym mm zrobił się w ogóle taka klucha, że aż się boję ile będzie ważył za tydzień na szczepieniu!
Bodzia &&&& dla malucha, my też od piątku walczymy z lekkim furczeniem.

Dzisiaj znów wypad do babci na cmentarz. Trzeba cwietki:-D podlać!
Ewa Ty to nieźle sobie wyliczyłaś:szok::tak:. Ja próbuję siebie obserwować ale za nic nie wiem w jakiej fazie cyklu jestem. Nie karmię już 3 tygodnie a @ nie widać.
 
Witam się po świętach.
Kurcze tyle czekania na święta, a z leciało raz dwa. My w sumie cały czas spędziliśmy na zewnątrz spacerując. Taka piękna pogoda, że trzeba było maksymalnie wykorzystać. A to jest dobry sposób na odchudzanie ;-) Nie miałam czasu jeść i 1 kg mniej ;-) heheh.
Hubert tak ładnie przekręcał się z pleców na brzuch, a teraz chyba zapomniał albo mu się nie chce ;/ Woli leżeć na plecach i machać nogami i rękami, do buzi też wszystko ładuje, a zębów nie widać.
A tak w ogóle to już mamy mieszkanie ;-) Wszystko się udało, w Wielki Piątek bank przelał Sprzedającym kasę, oni od razu wyplacili naszą działkę i ruszamy w tym tygodniu z remontem ;-) Wczoraj byliśmy upatrzeć już wszystkie pierdoły i jak tylko Mąż będzie miał wolne to ruszamy na zakupy.
Hubert już też od jakichś 2 tygodniu ma jakby katar. Niby nie ma a coś tam mu furkocze. Jutro chyba pójdę do lekarza z tym, bo nie wiem o co kaman. Rano i przed spaniem, czasem w ciągu dnia trzeba mu wyczyścić nos, ale cały czas to tylko przeźroczysta i wodnista wydzielina. Także nie wiem czy to typowy katar....
No nic idę się ogarnąć póki Maluszek zapadł w sen ....
 
Cześć i czołem!
Narzekacie na świąteczne obżarstwo, a ja się cieszę, bo dzisiaj waga pokazała z powrotem moje 47, a było już 46 :dry:. Mam nadzieję, że już nie schudnę, bo garderobę będę musiała wymieniać :baffled:

U nas też dzisiaj wcześniejsza pobudka - ok 6.30, a normalnie śpimy do 8.

Bodzinka - zdrówka życzę.
Tunia - u mnie też dalej bezokresowo. Za 2 tygodnie idę do gina, ale mam nadzieję, że do tego czasu miesiączka się pojawi. W ciążę nie wierzę.
Buzc - gratulacje mieszkanka.

Mam pytanko - jak układacie dzieci w spacerówkach? Tak bardziej na siedząco, czy na leżąco? Bo u nas już ostry bunt w gondoli, wiec się do spacerówki przymierzamy i nie wiem, jak Idę do niej wkładać.
 
my wkładamy tak półleżąco - mniej więcej jak na leżaczku bujaczku, jak ją posadziłam wyżej to zjechała od razu więc jej nie męczę, albo całkiem na płask jak się nie drze ;)
 
Witam sie poswiatecznie:)
Lenka w Swieta miala chrzest wiec pracowicie bylo caly czas, pelno Gosci, jedzenia itd., teraz musze po tym odpoczac:)

Bodzinka zycze zdrowka
buzc gratuluje mieszkania:)

co do okresu to chyba dostalam go w sobote ale byl dosc dziwny bez zadnych bolow i innych wczesniejszych znakow wiec moglo to byc tez plamienie bo prawie tydzien wczesniej zapomnialam wziac tabletki o czasie, zobaczymy za miesiac
 
hej

ja na razie uziemniona bo czekam na babcię moją...mam jej coś przepisać na komputerze:///a taka ładna pogoda...

Oliwka też ma katarek już od jakiegoś tygodnia, ale lekarka ją widziała i powiedziała, że jest całkowicie zdrowa więc to nic poważnego. Oczyszczam jej nosek rano i wieczorem i jest ok z resztą Mati też ma katar i S. i ja...

wczoraj byliśmy w karczmie i wszystko ustalone. Będzie pyszne jedzonko (Jezuuuuu po tych świętach ciągle głodna jestem...)
 
matko kochana - faceci są ograniczeni - mój mąż pojechał do pracy i zapomniał mi wózka z samochodu wyjąć, a pracuje do 20-ej. No przecież to trzeba być naprawdę...
A ja ani nic do jedzenia w domu nie mam ani do picia - no masakra jakaś normalnie
 
reklama
Witajcie po Świętach ;)
Bodzinkadużo zdrówka!!!
Sun wiem coś na ten temat, mój facet też ostatnio pojechał sobie z wózkiem a pogoda piękna....wyszłam wtedy z Lenką na rękach i posiedziałyśmy na ławce w parku bo w domu grzech było siedzieć...Nie wiem ile miejsca u Ciebie zajmuje wózek ale u nas pół auta ale stwierdził "nie zauważyłem wózka";)))
U nas dziś szczepienie i tym samym ważenie, bo pomiarów to u nas żadnych nie dokonują. Tyle wiem co sama ją sobie wymierzę;) Więc jest długa na 70cm i waży 6.7kg więc chudziutka w porównaniu ze swoją koleżanką z porodówki....ta waży 9kg....Aż wielkie poruszenie w przychodni, że dziecko trzeba odchudzać. No ale jej mama jakaś dziwna bo już w szpitalu stwierdziła że jak wróci do domu to poda jej kaszki i słoiczki;))

Bodzinkajak Twój maluch już pięknie się podnosi na rękach w leżeniu na brzuszku- super:) U nas Lenkę ocenił rehabilitant na 7 miesięcy na plecach a na brzuszku na 4...a ma za chwile 5...więc jest troszkę do tyłu, ale chyba każde dziecko ma swoje tempo.

A święta u nas = kłótnia z rodzicami, aż nie mam sił pisać. Także TuniaTy masz jazdy z teściami a ja ze swoimi rodzicami...

My dziś organizujemy grilla więc za czas jakiś znikam.

Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze maluszki i miłego dnia!
 
Do góry