reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

o nie, skasowałam posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

olcia, ja w tym roku tez mam komunię u chrześnicy i tez nie wiem, ile dać:baffled: chyba zamówię pamiątkę Komunii Św u tej kobietki, która pamiątkę chrztu dla Maciusia zrobiła:tak: Bardzo to ładne no i nieco bardziej osobiste niż kartka ze sklepu, bo można dać imię, nazwisko dziecka, jakiś bardziej osobisty tekst:tak: No i jest oczywiście kieszonka na kasę:-p
ja chyba kupie też cos z biżuterii - może coś takiego?? Srebrny komplet - Biżuteria - Biżuteria YES - pierścionki zaręczynowe, diamenty, charmsy, obrączki ślubne, jubiler, biżuteria autorska, Srebrny komplet - Biżuteria - Biżuteria YES - pierścionki zaręczynowe, diamenty, charmsy, obrączki ślubne, jubiler, biżuteria autorska albo jakiś komplet z kolczykami np. No i kasa, ale nie wiem ile, na pewno nie bardzo duzo, ale tez nie chcę, żeby chrześnica poczuła się rozczarowana:baffled:
 
reklama
Mamy przełom :) Po kilku dniach prób Franolek wypił dziś 50 ml wody pół na pół z sokiem jabłkowym po obiedzie. A jak mu chciałam zabrać to był ryk ;) Przełom - bo ze smoczka jakoś nie chce pić (dawno nie pił mleka z butelki, bo nigdzie nie wychodziłam...), niekapek mu w ogóle nie idzie, za to super sobie poradził z kubkiem 360 stopni. Kręci nim w kółko przy piciu i strasznie mu się podoba, że cały czas woda leci :)

Teraz Pucuś śpi. O 16 jemy i idziemy na pole - muszę wreszcie do spowiedzi podskoczyć, bo przez dwie ostatnie niedziele nie udało mi się dopchać :/
 
Skad sie wziely moje dwa posty?Chyba sie sklonowaly:sorry2:
Cos mnie zaczyna gardlo bolec, glowa i uszy:baffled:Wezly mi sie tez powiekszyly.Cholewcia mam nadzieje ze mnie nic nie zlapie przed wyjazdem bo nie dam rady prowadzic:no:
 
Zostawiłam Franka na macie - poszłam przygotować słoiczek z warzywami i kubek na wodę. Wracam, a on jest na środku dywanu. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to się stało? Bo Pucek nie chce się przyznać, tylko się śmieje głupio...
Na pewno mu pomogły nasze krasnale, które Fifka tak przemieszczaja ;-)
a skąd wiadomo że można już się przesiąść na spacerówkę?
a tak w ogóle to dzień dobry
Dziecko stabilnie siedz, nie miesci sie w gondolce, ryczy w gondolce a spacerówka jest płaska...Dużo zalezy od dziecka. Ja planuje gondolke co najmniej do pól roku bo miejsca mamy a mamy, na razie ryków nie ma, siedziec jeszcze bez podparcia nie siedzi..Więc mamy czas.
Gips ściagamy 29 kwietnia, jak do tego czasu mój syn nie ściągnie go sobie sam wrrrrrrrrrrrr
 
Ewa - z tej strony właśnie mi się nie wczytuje, ale nic to, już sobie poradziłam, okazało się, że program, którym się co roku rozliczałam też już ma opcję online:-)

Olcia - wczoraj byłam z siostrą w aparcie - bo ona w identycznej sytuacji - też chce dać kasę i jakąś biżuterię srebrną do 100zł, coś z tej kolekcji Apart - Kolekcje - Kolekcja-Dziecieca, w sumie ma zamiar dać nie więcej niż 700zł, ale u nich trochę krucho z forsą ostatnio...
 
Ostatnia edycja:
Olcia - wczoraj byłam z siostrą w aparcie - bo ona w identycznej sytuacji - też chce dać kasę i jakąś biżuterię srebrną do 100zł, coś z tej kolekcji Apart - Kolekcje - Kolekcja-Dziecieca, w sumie ma zamiar dać nie więcej niż 700zł, ale u nich trochę krucho z forsą ostatnio...
hm, czyli ok 600 zł gotówką:baffled: sporo:sorry2:
no trudno.. ja jeszcze się zastanowię nad tym.

A w temacie płaczu dziecka - Maciek płacze bardzo często w samochodzie:no::no::no: czemu? nie wiem:baffled: I wtedy niestety nie zawsze można się zatrzymać. Az nerw chwyta.
 
Ja chrzestną nie jestem więc nie mam tego problemu. M natomiast ma 3. Dwóch chłopców i dziewczynkę. Chłopcy dostali odpowiednio: wieżę a drugi komputer składany i cyfrówkę, dziewczynka złoty łańcuszek z medalikiem. Na każde poszło sprawiedliwie około 500 zł. Koperty nie dawaliśmy.

Ja po prześwietleniu. Ciekawe czy coś wykaże w tym moim kręgosłupie.:baffled:
Coś jeszcze miałam.... zapomniałam.
 
Dziewczyny, to może u nas są jakieś mega-stawki:baffled:, bo 700zł to nie jest dużo, około 1000zł to standard, 500zł dawałam 5 lat temu, a teraz po 500zł na chrzciny dostał Cyprian.
 
reklama
my dzis po dluuugim spacerku:) Lenka wniebowzieta tylko ja sie namachalam z tym wozkiem na 4. pietro...

ewa
kiedys Place z Allegro nie bylo obligatoryjne a teraz jest przy kazdym wystawieniu przedmiotu i czesc ludzi wlasnie nie ma ustawionego nawet nr konta i czestotliwosci wyplat. tez tak kiedys mialam i babce wszytko wytlumaczylam jak ma to wszystko ustawic sobie bo nie chcialo mi sie czekac az sama skuma o co chodzi. faktycznie jest tak ze czesc ludzi nie czeka na pieniadze na koncie tylko wysyla po komunikacie ze wplaty dokonano ale z reguly sa to firmy

mysle ze u nas gondola pojdzie w odstawke jak Lenka bedzie miala okolo pol roku bo jeszcze sie miesci, nie protestuje na spacerach ale mysle ze bylby problem gdyby nie miala regulowanego oparcia to pewnie bylby krzyk ze nic nie widzi. Nawet jak ostatnio wlozylam ja do spacerowki bo tez mozna ja na plasko rozlozyc to pasy na minimalnym byly jeszcze za duze.

co do wedrowania to dzisiaj Lenka obudziala sie rano po drugiej stronie lozeczka, razem z kolderka i nawet przytulanka:)
 
Do góry