reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Witam - u nas tez sloneczko i niebo lazurowe :tak:

zaraz biore sie za porzadki, bo ja z kolei w srode mam impreze urodzinowa Ninki. bedzie ok 15 osob, ale specjalnie w tym roku robie w tygodniu, zeby uniknac szykowania obiadu dla takiej ilosci osob :sorry2: a na wieczorne urodzinki to mam zamiar zrobic tylko kanapeczki, ze dwie salatki, jakies male przekaski, no i oczywsicie tort.

powiem Wam, ze zaczynam sie juz czuc sloniowato - ciezko mi sie schylic i podniesc, nie mowiac juz o obcinaniu paznokci u nog :-D zapisalam sie na pedicure, zeby sie nie meczyc ...
 
reklama
hej dziewczyny a ja dla rozweselenia na początek tygodnia powiem takie coś czym mnie moja mama wczoraj rozbawiła do łez, i to w naszym wieku kiedy świadomość ludzka jest już na tak wysokim poziomie, mama stwierdziła że "płeć przyszłego dziecka zależy, czyja krew mężczyzny czy kobiety była gorętsza, takiej płci będzie też dziecko" :-D normalnie, aż chyba mamie zrobiło się przykro, kiedy z tego się roześmiałam
a słyszeliście o czymś takim jak wirus ciążowy? :sorry2: bo u nas w rodzince to już 4 ciężarna się znalazła, więc mamy terminy na październik, grudzień, styczeń i marzec:-D
a i jeszcze była u mnie położna, zapytałam ją jak odróżnić wody płodowe od popuszczania siku, no więc pierwsza różnica to to że wody płodowe sączą się kiedy leżymy a popuszczamy kiedy cosik nas kopnie, czy przy jakimś napięciu, po drugie mocz ma bardziej kwaskowaty zapach a wody płodowe słodko mdławy, ale na wszelki wypadek przy podejrzeniu sączenia się wód płodowych najlepiej sprawdzić w szpitalu bo tam mają odczynniki. coś mi jeszcze położna mówiła czym chciałam z wami się podzielić ale to jak wspomnę, jejku ja w tej ciąży chyba kiedyś zapomnę jak się nazywam, kompletnie wszystko uchodzi mi w niepamięć... :crazy:
 
wrubik ja ostatnio mojemu lekarzowi powiedziałam (jak zapytał o datę urodzenia) 16. 02. 2002:/// jakoś dziwnie na mnie spojrzał...
W zeszłym tygodniu zamawiałam pizze i pani pyta mnie o adres, a ja: Kasprzaka...i cisza. Musiałam lecieć do pokoju i mojej szwagierki pytam: Aśka jaki ja mam adres!:/// - wszystko na temat ubytku szarych komórek podczas ciąży...
 
a słyszeliście o czymś takim jak wirus ciążowy? :sorry2: bo u nas w rodzince to już 4 ciężarna się znalazła, więc mamy terminy na październik, grudzień, styczeń i marzec:-D

Coś w tym jest :) U mnie na razie trzy terminy w najbliższym czasie się zmaterializowały: koniec września, mój grudzień i marzec ;)

wrubik ja ostatnio mojemu lekarzowi powiedziałam (jak zapytał o datę urodzenia) 16. 02. 2002:/// jakoś dziwnie na mnie spojrzał...
W zeszłym tygodniu zamawiałam pizze i pani pyta mnie o adres, a ja: Kasprzaka...i cisza. Musiałam lecieć do pokoju i mojej szwagierki pytam: Aśka jaki ja mam adres!:/// - wszystko na temat ubytku szarych komórek podczas ciąży...

:D :D :D To ze mną nie jest jeszcze tak źle :)

***
Mówię Wam jak fajnie w domu z firankami! :) Napatrzyć się nie mogę... Początkiem sierpnia wymienialiśmy okna i od tego czasu nie było zasłon, bo czekało nas malowanie. Ale w sobotę je już założyliśmy i jest pięknie :) Jeszcze tylko firanki muszę kupić. Dostałam dziś sygnał z pracy, że najpóźniej jutro będzie wypłata, więc jest na to szansa :)
 
Witam mamuśki w to piękne i słoneczne przedpołudnie.Ja już po śniadanku i kąpanku,ale chyba jeszcze muszę zjeść mały jogurcik z musli bo mnie ssie troszeńku :) I lecę na zakupy,spożywcze tylko niestety,a później mamuśka do mnie ma zajrzeć :)
 
olcia tos się odłodziła hehee o 21 lat:-D

wrublik ja wierze bardzo mocno w coś takiego jak wirus ciażowy, zaraziłam przecież moja własna siostrę:sorry2:..... w zeszłej ciąży również:sorry2::-D

Co do zapominania to przeszło chyba na mojego M aż ostatnio juz mu zasugerowałam czy się czasem nie zakochał:-D bo rozkojarzony jest na maxa:szok: ja za to jestem niezddarna, dla przykładu codziennie zmieniam piżamę bo wszystko mi na niej ląduje, spada mi jedzenie, wylewam kawę czy herbate, masakra, i z rak mi też wszystko leci:zawstydzona/y:
 
A ja jem na potęgę- słodkie!!! Nie mogę się opanować, w weekend wyprawialiśmy rocznicę ślubu więc na tę okazję kupiłam różne ciasta, aż wstyd się przyznać ile zjadłam- ostatnio zrobiłam rachunek sumienia i niestety tych słodkości jest za dużo w mojej codziennej diecie a wiem, że dziecko tego nie potrzebuje. Czy Wy też tak macie, może ktoś ma metodę na słodkie obżarstwo :szok:
 
Dzień dobry.
Robimy szlichte w łazience, potem glazura i biały montaż. W przedpokoju i kuchni podłogi z gresu, a w pokoju deski. Potrwa to pewnie 1,5 miesiąca. Mam nadzieję że się nie wydłuży :wściekła/y:
Skończyło mi się zwolnienie i wróciłam do pracy. Nic nie odpoczełam, bo w ostatnim tygodniu biegaliśmy po marketach budowlanych. Zastanawiam się kiedy pójść całkiem na zwolnienie :crazy:
 
hej
ja sie witam i spadam do wyra bo mnie chorobsko powala :/
moze dzisiaj jakies pranie dzidziusiowe wrzuce i wywiesze na dwor bo sloneczko wyszlo...

margaryt to idz od nastepnej wizyty u gina :)
 
reklama
A ja jem na potęgę- słodkie!!! Nie mogę się opanować, w weekend wyprawialiśmy rocznicę ślubu więc na tę okazję kupiłam różne ciasta, aż wstyd się przyznać ile zjadłam- ostatnio zrobiłam rachunek sumienia i niestety tych słodkości jest za dużo w mojej codziennej diecie a wiem, że dziecko tego nie potrzebuje. Czy Wy też tak macie, może ktoś ma metodę na słodkie obżarstwo :szok:


na slodkie to nie, ale na czekoladę konkretnie, najlepiej z dużą ilością orzechów, wiesz czesto organizm sam się dopomina, czego mu trzeba. Wczoraj np. wypiłam duszkiem 2 szklanki kakao, ewidentnie potrzbuje wapnia i magnezu bo mam skurcze łydek, to może zagłęb się w to co zjadasz, jakie to najczęściej są produkty, może można to zastąpić czym innym ;-)
 
Do góry