reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

a propos samochodów, mój męzulek akurat w czasie mojej pierwszej ciąży zrobił prawo jazdy, bo wcześniej mu się nie chciało i nie widzieliśmy potrzeby, to teraz mała moja jest straszna samochodziara uwielbia zabawę samochodami, i jak na dwulatka poznać w mieście samochód tatusia czy dziadka to uważam że niezły z niej pasjonata :rofl2:, w tej ciąży nijak brać się mi za naukę jazdy, chociaż chyba nie, nie dla mnie to. bardziej lubię być wożoną :tak::-D
 
reklama
Hej dziewuszki
Ja o wizycie położnej w ciąży nie słyszałam i wcześniej jak byłam w ciąży to nie przychodziły w ciąży do mnie po porodzoie to i owszem ze 3 wizyty były po każdym porodzie ale w ciąży ni nu nu .
Ja prawka nie mam i jakoś niewiem ale nie spieszy mi się choć są sytuacje co jestem zła że go nie mam .
Pozatym jest taki upał że mi sie nic nie chce robić .......... i leniu****ę
 
wyjdzie, że mam pamięć wybiórczą, ale któraś z Was jest zapaloną "kwiaciarką", były wklejane zdjęcia pięknych kwiatów, szukam tego wątku i nie wiem czy był tu na głównym czy w uzdolnionych grudniówkach, znaleźć nie mogę, a potrzebne mi bo mam pytanie a propo tego co żeruje w pajęczynie w moich kwiatkach, nic tym nie robiłam, bo nie wiem co to i jak to zwalczyć

W pajęczynce to żerują przędziorki:-). Jak masz cierpliwość to płukać roślinkę codziennie wodą(o ile jest to roślina o skórzastych liściach) lub kupić środek na robactwo i po prostu spryskać. Radzę poprosić kogoś o to pryskanie, bo w naszym stanie to nie wskazane:no:. Trzeba działać bo się lubi to paskudztwo roznosić.:tak:
 
Prafko:-p jest fajne. Jak potrzebujesz to bierzesz furę i jedziesz. Teraz mój Małż szczęśliwy, bo jak jedziemy do kogoś i jest alkohol to bez oporów pije, bo ja przecież nie mogę. I prowadzę z powrotem.

Jaja były jak jechaliśmy gdzieś na imprezkę:-D i oboje mogliśmy sobie chlapnąć! Wyścigi kto pierwszy kieliszek przechyli!!!:-D:-D
 
ja juz nie wiem co z tym moim brzuchem... tylko sie ruszę, cos porobię, pochodzę zaraz rwie, boli że nie mogę wytzrymac a przeciez biore i duphaston i luteine i magnez i nospę wziełam, co jest:-( to taki tępy mocny ból jakbym miała okres dostać:-(dopiero co byłam u gina w poniedziełek, i tam na usg wszystko dobrze było, więc nie bedę chyba znowu gnała do lekarza ale kiedy te bóle przejdą bo juz mam dość, przeciez nie moge cały czas siedzieć:-(
 
Sarka, a masz może nr telefonu do lekarza? bo nie wiem jak traktować okresowe bóle w ciąży, ja też mam różne przypadłości ale bóli jak na okres nie mam...a powiedz nie masz może problemu z zaparciami?
 
ewwe nie, nie ma tego problemu:sorry2: to nie to, to tak - poboli, poboli, chwile przejdzie trochę, zaraz znowu boli
 
reklama
Do góry