reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Mati powstał tradycyjnie w łóżeczku:-D! Chcieliśmy dziecka od dawna i się po prostu nie zabezpieczaliśmy, jak będzie to będzie. Natomiast tym razem napadłam męża i go sponiewierałam na podłodze!:zawstydzona/y::-p
 
ehehehe, my tez podejrzewam na podlodze bo kolega u nas byl z wizyta dluzsza i zwyczajnie w drewnianych domach wszystko slychac wiec lozko odpadalo hehehe potem bym sie wstydzilaa Hannah rozbudzilas moja wyobraznieee, moj W buduje domy tu w norge i tez moim zdaniem w roboczych ciuszkach wyglada apetyyczniee :D
 
Hej dziewczyny,
pomimo moich ciągłych mdłości, mam dziś dobry humorek bo kupiłam sobie super dżinsy ciążowe i bluzeczkę:-):-):-):-):-):-) w końcu przestanie mnie uciskać
 
Baby wy wredne mało się obiadem nie zadławiłam jak was tu czytałam:-D parsknełam na monitor przy koszuli nocnej włożonej w majciochy, wiszących do kolan i wątpliwie czystych:-D:-D:-Dserio aż się poryczałam, wyobrażnia mi za bardzo zadziałała:-D
Mój na szczęście nie lubuje się w piżamach, czasem zarzuci tylko jakies bokserki:sorry2:zresztą to gorąca krew i zawsze mu gorąco, gorzej ze mną bo czasem się tak opatulę że ciężko mnie rozpoznać:zawstydzona/y:
Złąziłam się znowu po mieście, ale preznt w końcu kupiłam:tak:
gorzej z moimi plecami bo napinkalają strasznie, nie wqiem co to będzie, do tego jajniki mnie pobolewają i trochę pachwiny:confused:
 
Sarka pewnie brzuszek rośnie i to nie jajniki bolą. A cóż na prezent kupiłaś ciekawego??
ja tak samo jak ty - czasem tyle warstw na siebie włożę żeby mi ciepło bylo że wyglądam nieciekawie... za to mój mąż to tylko w bokserkach (lub bez) i zima w koszulce. Nie wiem jakbym zniosła jego widok w piżamach :):):) Nie daj boże powyciaganych itp. z resztą on zawsze dba o siebie, żeby dobrze wyglądac - czyste, wyprasowane ciuszki dobrane kolorystycznie. Tylko mnie sie czasem zdarzy włozyc powyciagane dresy :]
 
reklama
W obie ciąże zaszłam na tym samym łóżku. Pierwsza ciąża planowana. Stało się jak stało. Od zabiegu do zapłodnienia ( 2 ciąży) minęło 7 tygodni. Z drugą ciążą postanowiliśmy trochę zaczekać ale wyszła mała wpadka. Akurat pod koniec marca bardzo pokłóciłam się z chłopakiem i tak sie godziliśmy ,że zrobiliśmy dzidziusia. :-D
 
Do góry