reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

hej dziewuszki

motylek to wszystkiego naj dla twojego lubego no i prezsencik napewno mu sie spodoba :) masz racje liczenie od om nie jest miarodajne ja np mialam owu w 17dc a nie w 14 wg om jak powinno byc wiec moja ciaza jest ciut mlodsza tzn powinna byc mlodsza na usg ale i tak byla starsza ostatnio ale to nie wazne... trzymam mocno kciuki zeby juz piekne serduszko bilo :0) w twoim brzuszku :)

ja dzisiaj ide tez na wizyte taka w sumie z zaskoczenia jakospiecze mnie troche jak leze na lewym boku . w ogole w nocy sie obudzilam z bolem brzuch a dosc mocnym a nad ranem mialam dwie duze plamy brazowe :( pozniej plamienie juz przeszlo ale brzusio pobolewa :( musze isc to sprawdzic bo albo to ten glupi krwiak albo z dzidziem cos nie tak co nie zmienia faktu ze i tak sie strasznie denerwuje :(
wiec tez prosilabym o kciuki
ja ide troche wczesniej jak mnie przyjmie w ogole prywatnie ide mniejmy nadzieje ze mnie porzyjmie jak nie to zwariuje ... jak tydzien bylspokuj looz blues i w ogole tak musi bolec i plamic znow :/
)
 
reklama
missiiss1301 nie denerwuj się wszystko będzie OK kciuki trzymam za nas obie i za inne dziewuszki co dziś do lekarza idą ! Miejmy nadzieje, że wszystko będzie OK ! Jak to Violcia mówi nadzieja umiera ostatnia ;)

W między czasie zapowiedzieli się nam goście na wieczór więc chyba pozostanie mi zrobić szybką sałatkę ale mam taki fajny prosty przepis:
jajko gotowane, szynka, ser żółty, ogórek kiszony, piórka cebulki młodziutkiej,szczypiorek i majonez !!! wszystko pokrojone kosteczkę !!! Wiosenna pychota !!!! do tego kupie jakąś wędlinke no a torcik już jest :)
 
Antylopka nie wiesz przypadkiem co u Szwarou?
Poki co w porzadku :) Troche bylem podlamany ostatnia wizyta u lekarza ale teraz wyglada na to ze wszystko jest okay. Troche odzylismy :)

My z Zuzia do 8 miesiaca nie wiedzielismy zawsze byla zle odwrocona ;] ale jak juz bylo 100% pewnosci to zrobil nam doktor nawet fotke na potwierdzenie :D No i jak sie okazalo na szczescie nie mylil sie
 
puk puk:)
czy można dołączyć do grudniowych mamuś?:)

To mój pierwszy post, w którym seeerdecznie witam wszystkie mamusie, te obecne i te przyszłe.

Mam nadzieje, ze pomożecie mi przetrwać te długie 9 miesięcy, no w zasadzie to już mniej:)
Termin mam na 13 grudnia, to moja pierwsza ciąża ( wpadka-dwa lata po ślubie i w wieku 27 lat:D ), z której ogromnie się cieszę ale i panicznie się o nią boję.

Pozdrowionka ode mnie i malutkiego lokatora mojego brzuszka:)
 
Ewwe gratulacje :)

A z innej bajki to jestem niesamowicie dumny bo udalo nam sie w koncu nauczyc Zuzanke wolac ze chce sikac - pomog oczywiscie niezawodny sposob z majtkami bez pieluch. Niesamowite jak to dziala. Sciagnelismy jej pieluche na probe oczywiscie sie zlala ale zatrzymala czesc. Zdziwiona bardzo niestety my sie zgapilismy zamiast ja od razu posadzic na nocnik to skonczyla to co miala na podloge. Za drugim razem tak sie zdenerwowala ze sie zlala w majty ze szok. I nagle zaczela wolac sii :) Od tej pory jeszcze raz popuscila nastepnego dnia a tak to mnie zadziwia codzien. Wlasnie wrocilismy ze spaceru przed ktorym sie wysikala i wrocila z czysta pieluszka i od razu zawolala ze chce siii i zrobila oczywiscie :) Chyba koniec pieluch (na razie na noc i na spacer jeszcze jej zakladamy) JUPI!
 
Vileyka ja jestem po dwóch poronieniach wczoraj słyszałam serduszko długo próbowaliśmy i szczerze powiedziawszy traciłam nadzieję ale się udało i pamiętaj nadzieja jest zawsze....
 
witaj Ewwe:)

Szwarou ciesze sie ze u was wszystko dobrze, heh Zuzanka stwierdzila pewnie ze niezbyt komfortowo sie czuje z siuskami w rajstopach i kapciach;), teraz byle jej sie nie odwrocilo ale lato przyjdzie wiec tym bardziej doceni brak pampersa:D

a ja mam koszmarne sny, jessuuu! ostatnio snilo mi sie klebowisko szczurow ktore na moich oczach zdychaly zalewajac sie krwia, a dzis w nocy snilo mi sie ze bylam na basenie a tam pod woda w takich krateczkach tez byly uwiezione martwe szczury i rozsiewaly zarazki w wodzie..:szok::baffled::baffled:
nie boje sie szczurow bo mialam 2 jako moje pupilki, ale wyczytalam ze jak sie snia to sa takim sennym wyrazeniem naszych obaw... no a jutro mam usg, w ciagu dnia staram sie myslec pozytywnie a w nocy sie uzewnetrznia chyba

i dzisiaj nakrzyczalam na mojego W ze bedac w Pl powiedzial swojej psiapsiolce o ciazy:baffled:
 
z tymi szczurami to może coś jest, mnie się śniły w okresie kiedy potwierdziłam ciążę testem, ale jeszcze przed pierwszą wizytą u lekarza.stado zdechłych... i jeszcze musiałam po nich chodzić. okropieństwo:)
 
ewwe witaj,
Szwarou gratuluję nauczenia córeczki, wiem jak to jest ale i tak widzę, że szybko załapała, ja pamiętam te zasiusiane i zakupkane majty:-) Najlepsze, że jak Julka się bawi to czasem teraz jej się zdarza zapomnieć, że jej się siku chce. Ostatnio patrzę jak przebiera nogami i mówię Julka siku chcesz a ona, że nie oczywiście 3 sek. później pędem do ubikacji i oczywiście ściągając majty trochę popuściła, ale oczywiście wcale siku nie chciała. No cóż małym dzieciom trzeba często o najprostszych rzeczach przypominać.
Ja z kolei jestem strasznie dumna bo córcia chodzi na basen i zaczęła już pływać bez skrzydełek, a uczy się dopiero 3 miesiąc.:-):-):-)
 
reklama
joamar ja mam na to troszke inna teorie:-D patrzac na wiek Twojej malej, ona nie zapomina, nie chce zwyczajnie przerywac zajecia, zabawy, ja jestem dzieckiem ktore wlasnie odkladalo toalete do ostatecznosi heh a jak bylam na podworku a bylo dojsc pozno i mi sie chcialo siusiu to nie szlam do domu bo czulam ze juz mnie mama nie pusci heh teraz wiem ze to bylo glupie ale dziecko nie mysli:oo musze siusiac a nie trzymac bo potem moge miec problemy z np pecherzem, no a teraz infekcje lapie w mig:sorry2:

ale bosko ze plywa, ja kocham wode i mam nadzieje ze moja dzidzia tez pokocha bo jak tylko bedzie w miare zahartowana to bedziemy sie uczyc zyc w zgodzie z woda razem z innym bobasami:-) wogole bardz oszybko zalapala, czesto chodzi??
 
Do góry