reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

witam! :)
dziewczyny co do terminu to mi lekarz dwa jak narazie wyliczył:) i jeden na 31 grudnia:) więc sylwestra mam zaplanowanego:)
 
reklama
tylko wiecie dziewuchy kochane moje u mnie w szpitalu w opolu jak sie idzie na ip nie robia usg ... tylko badaja palcami. 3albo i 4 razy bylam w tamtej ciazy i ani razu mi nie zrobili usg ani razu. a jak sie pytalam lekarza dlaczego to mowili ze maja tam usg ale zadko go uzywaja najczesciej wlasnie zostawiaja w spzitalu na kilka dni i dopiero na drugi dzien robia usg. z moich niemilych i okropnych doswiadczen z poprzedniej ciazy w tym szpitalu moja noga tam wiecej nie postanie a napewno nie bedede w nim lezala. jakbym wiedziala z emi tam usg zrobia to bym pewnie przelamala sie i poszla ale jak wiem co mi powiedza to nie bedede sie zloscila i denerwowala na debili :/ niestety wojewodzki szpital a gowno warty

wytrzymam do jutra mam nadzieje... i do tego mdlosci mi przeszly ale mam nadzieje ze to tylko dzidzius mi daje odpoczac..

motylek a jak tam twoja wizyta ?????
 
bambilam no teraz faktycznie jest poprawa ale dla mnie urodziny byly wazne bardzo jak bylam dzieckiem-wiadomo:) mam na mysli imprezki z rowiesnikami a w tamtych czasach bylo troszeczke konserwatywniej i wszyscy spedzali ten czas w zadumie i ciszy, duzo kolegow i kolezanek wyjezdzalo na ten okres z rodzicami na groby gdzies tam:)

missiiss1301 a no w takim razie rozumiem, odpoczywaj duzo i dbaj o siebie :)
 
Hej...
Byłam u lekarza.najpierw stwierdził ciążę 6 tygodniową a potem...odkrył w jajniku coś ogromnego.i albo to jest torbiel albo ciąża pozamaciczna.natychmiast usg.natychmiast w tym kraju to jutro i z wynikiem prosto do niego.wyje od paru godzin, nie mam siły, nie mam nic...powiedział,że może być tak,że ciąża jest normalnie a torbiel swoją drogą ale pewności nie ma i nic nie obiecuje, trzeba zrobić usg.bo to państwowy lekarz i on nie ma sprzętu u siebie.i idę jutro na 14 prywatnie.dlaczego ja...?
 
Jeju Lena... :-( moze okaze sie ze mimo wszystko jakies dobre wyjscie z sytuacji, moze nie bedzie zle - dleczego nie mozesz odrazu isc do tego prywatnego? Chore to... Trzymam kciuki mocno i pisz co i jak jutro!
 
Witam ewwe !!

Ja to znowu mam ciśnienie tylko 90/50 !!!!! Niewiem czy mam cos z tym robić czy nie , no zapomniałam sie zapytać bo co chwile jakaś pacjentka dzwoniła do gin i na koniec już miałam mętlik w glowie .

A co do nouki wolania siusiu to majtaski bez pieluszki są najlepsze .
ja też się meczę z niskim ciśnieniem...dziś 101/61 jak snięta ryba :( na razie decyduję sie na wypicie kawy, choć nie mam na nia ochoty...do lekarza idę dopiero w przyszły czwartek...na pewno zapytam...
 
Wlasnie! Ja to tepa jestem dzis! Jak mogl bez usg odrazu takie cos stwierdzic? Jesli bez usg tak ci powiedzial - nie zadreczaj sie i czekaj na jutrzejsze usg. No jak tak mozna kogos straszyc...
 
reklama
Dzięki dziewczynki:*

No On usg nie robi bo to lekarz państwowy a prywatnie już dziś choćby na samo usg nikt mnie nie chciał przyjąć, dopiero jutro ok 14 znalazlo się w końcu gdzieś miejsce.paranoja.a nastraszył mnie mocno.jutro się odezwe i napiszę co i jak.mam nadzieję,że to będą dobre wieści.chociaż boję się bardzo....Zmykam bo M czeka.papatki.
 
Do góry