reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

nadzwonilam sie poszperalam w necie i zadzwonilam i wszystko wyjasnione. jezu myslalam ze umre ze tylko tyle w tym miesiacu dostane. ale wyrownaja z samym dyrektorem gadalam :) i wszystko mi wyjasnil. bo nas kupila inna firma i zamieszanie wyniklo wlasnie z tego przejsc firm. na dodatek pogadalam sobie z kadrowa i powiedziala ze to zwolnienie to mi zly adres podala i albo warszawa do mnie odesle albo do niej do electro do opola i ona przzesle dalej. a co do tej wyplaty to jeszcze wczesniejsze wolnienia im codzilo a nikt nie poinformowal nas ze ma byc na nowa firme. no i bede musiala specjalni ejechac do opola do lekarza ktoy mi je wystawil zeby mi je poprawil a to jest z poczatku sierpnia. dechy mam ale ulzylomi se sie wyjasnilo. moilam ze ta moja opolska kadrowa to o kant dupy rozbic... masakra . jeu jakie cisnienie z emnie zeszlo ale co sie naryczalam to sie naryczalam.

wiolci kciukasy zacisniete :) &&&&&& i male i duze ;)
 
reklama
missiiss i dobrze się wszystko skończyło na szczęście :) a ty biedna znowu zestresowana. żeby cie te nerwy nie zjadły - już więcej stresować się nie możesz - zakaz od forumowiczek :)

wiolcia kciuki zaciśniete. czekamy na wiadomości - oczywiście same dobre :)
 
wiolcia &&&&&&&&&&&&&&&&& Oliwkowe i moje oczywiście:) daj znać po powrocie

missiiss najważniejsze, że się wyjaśniło. Księgowa faktycznie do d...
 
Missiiss no to super że wsio się wyjaśniło:D ja to nie panikuję o takie rzeczy - bo to są rzeczy ZAWSZE do wyjaśnienia:) tylko nerwów szkoda, ale co zrobić. A wiesz im dłużej Twoja kasa jest w firmie - tym dłużej Twoja firma może Twoja kasą obracać :) wiesz - pieniądz robi pieniądz hehe
 
Hej :)
Strasznie duzo napisalyscie wiec nie dam rady nadrobic przed wyjsciem - niedlugo na slub idziemy :) No i na uroczysty obiad po.
Powiem wam tylko ze wczoraj przy okazji zakupow w markecie, weszlam z moim mezem do sklepu i zaczelismy ogladac wozki. I pierwszy raz sie chyba tak zywo zainteresowal. Bylam w szoku. Sprawdzal kola, mocowania itd. Zaczal przegladac w domu allegro, i nawet szukac jakiegos forum o wozkach o_O. I mowil ze moze w weekend przejedziemy sie do jednej hurtowni i przy okazji obejrzymy lozeczka - szok! W koncu! Faceci czasem duzo czasu potrzebuja - mam nadzieje ze zapal mu nie minie :)
 
Hej :)
Strasznie duzo napisalyscie wiec nie dam rady nadrobic przed wyjsciem - niedlugo na slub idziemy :) No i na uroczysty obiad po.
Powiem wam tylko ze wczoraj przy okazji zakupow w markecie, weszlam z moim mezem do sklepu i zaczelismy ogladac wozki. I pierwszy raz sie chyba tak zywo zainteresowal. Bylam w szoku. Sprawdzal kola, mocowania itd. Zaczal przegladac w domu allegro, i nawet szukac jakiegos forum o wozkach o_O. I mowil ze moze w weekend przejedziemy sie do jednej hurtowni i przy okazji obejrzymy lozeczka - szok! W koncu! Faceci czasem duzo czasu potrzebuja - mam nadzieje ze zapal mu nie minie :)

oby nie minął :) mój na szczęście już dawno miał ten zapał i sam mnie wpakował w samochód w celu zakupienia wózka. my pojechaliśmy do Komornik do hurtownii... może wielka nie jest ale można tam dostać wszystko co niezbędne.
 
no na szczescie jest uz ok. a ja jestem strasznie nerwowa to i zaraz zaczeelam wyc i cisnienie mi skoczylo... szok przezylamm normalnie :) ale najwazniejsze ze odadza. a teraz sobie jeszcze przypomnialam ze lekarz ktory mi zwolnienie wypisywal w opolu juz nie pracuje w medicusie skad mialam zwolnienie wiec nie wiem jak on mi to poprawi ale jak cos to wyjasnie w firmie i oni niech mi podpowiedza :) teraz pwnie jak wyrownaja to i tak zabiora za 4 dni bo znow zwolnienie doszlo tam gdzie niepowinno przez madra kadrowa. w ogole kto ja tam postawil na tym staowisku...
 
Na chwilę Was zostawić :confused2::-p. Gdzie tak pędzicie ;-).

Wzięłam się za sprzątanie i z sił opadłam :baffled::-(.
Idę odpocząć do łóżka.

missiiss jak dobrze, że wyjaśniło się z tą wypłatą. Szkoda tylko twoich nerwów.

Wiolcia mocno trzymam kciukasy &&&&&&&.

Anka miłego ślubu :tak:.


Może później zaglądnę.
Miłego popołudnia.
 
Ja to niewiem troszkę ponad godzinka i proszę,już mam tyły:-)

missiiss cieszę się że już się nie denerwujesz i że kaska będzie na koncie.

Powiedzcie mi dziewczyny czy wózek ze skrętnymi kołami jest według was oki,bo ja na taki choruję od początku a wszyscy mi odradzają,że na nasze chodniki to lipa. Wiem że u mnie w mieście( Bydgoszcz) niektóre drogi to masakra ale wydaje mi się że koła nie mają pod tym względem nic wspólnego.
Pomóżcie bo sama już niewiem co myśleć,chce żeby maleństwu było wygodnie:-)







 
reklama
Do góry