reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Wiolcia szyjke - długośc i czy ujście jest zamknięte to tylko USG dopochwowym zbada gin a rozwarcie palcowo

missiiss niemożliwe!!! absurd jakiś czy co??!!! a Ty u prywaciarza pracowałaś czy w budźetówce? miałas naliczane premie?
 
missiiss to zadzwoń może do pracy dowiedzieć się dlaczego, trzeba walczyć o swoje, a 1000 zł to nie jest mało,

ja w ogóle do tej pory o szyjce z lekarzem nie rozmawiałam, choć ta baba w Warszawie to była małomówna i musiałam o wszystko wypytywać żeby coś powiedziała, a tutaj dopiero raz byłam u tego lekarza, właśnie dziś sie będę umawiać na wizytę żeby się załapać na przyszły tydz, ale wychodzę z założenia, że jakby było coś nie tak to by powiedział

ja zmykam zjeść drugie śniadanie i muszę iść po jakieś zakupki na obiad, a za oknem zimno, szaro, buro i ponuro, dziś chyba placki ziemniaczane bo mi się ich tak chce...

co do leniuchowania, to ja momentami mam dość, pan redaktor, który zaproponował mi współpracę, co się tak cieszyłam, że coś będę robić, mogłabym min 1 artykuł dziennie pisać i 100 zł kasować, to jak mu wysłałam teksty to się nie odzywa,

niby skończyłam studia, pracowałam, mam doświadczenie, ale coś widzę, że rynek tu nie bardzo, i chyba się przemęczę z leniuchowaniem do grudnia i jak malutka podrośnie to zacznę myśleć o czymś swoim, kawiarni albo może szkole nauki jazdy, tak się zastanawiam czy nie zrobić sobie kursu na instruktora... a potem będę ich uczyć jak mnie mój instruktor parę lat temu - co tak wolno jedziesz, wciśnij ten gaz do dechy, noooo rura, nie wspomnę już o jeżdżeniu góskimi krętymi drogami i po autostradzie, a na koniec mówił mi - tylko się nie wygadaj :) hihi,
 
missiiss zadzwoń do kadr i wypytaj o co chodzi... pomyłka jakaś zaszła na pewno i zaraz się to wszystko wyjaśni.

Wiolcia jeżeli szyjka jest długa to lekarz jest w stanie to ocenić przez usg przez brzuch, bo ją tam widać, ale dokładnie z wymiarami to w usg przez pochwowym.

Ja też jak wstaję w nocy na siku to nie dość że tego siku tyle co kot napłakał to jeszcze mam wrażenie że mój pęchęrz jest tak zgnieciony że aż płaski i czuję normalnie jak mi się w nim poziom moczu obniża, najgorsze są ostatnie krople.... i też na stękam się zanim wstanę, jak wstanę i jak się z powrotem do snu układam. W ogóle chyba już stękam coraz częściej:) ciężka się robię....
 
zaraz sie zarycze normalnie :( dostalam tylko 445 zl :( poprostu sil mi brka. nie robie u prywaciarza tylko w firmie normalnie i nie wiem co sie stalo zwolnienia zawsze na czas przeciez jakby tamto nie dotarlo to by mi przyszlo z powrotem przeciez poleconym bylo i priorytetem. kadrowa z opola mi mowila zebym wyslala prosto do warszzawy zeby nie wysylac z firmy do firmy i tak zrobilam i co :( zabije ja chyba.... jezu zaraz umre jak ja mam wynajac mieszkanie we wro :( zadnych premii na oczy w firmie nigdy nie widzialam stala mam 2000brutto i zawsz enormalna przyszla. raz mi u****li bo za ponzo zaswiadczenie e w szpitalu jestem dalam o jeden dzien bo im fax nie chodzil i mi 200zl u****li a pozniej mowili ze wyrownaja i nie wyrownali nigdy i znow tak bedzie... maz zadzwnil do dyrektora tej firmy bo to jego kolega i sie wyjasni zaraz. bo ta jebnieta kadrowa u nas to gowno wie wszystko do warszawy wysuyla i o wszystko tam sie pyta
 
Ostatnia edycja:
to pewnie coś z tym zwolnieniem faktycznie... tak jabyś dostała tylko za jakiś tydzień, czy półtora wygląda...zadzwoń do Wa-wy do kadr czy dostali
 
W ogóle chyba już stękam coraz częściej:) ciężka się robię....
Jak każda z nas hi hi:-) Ja się czuję jak hipopotamica w ciąży a w grudniu to chuba będzie hipopotamica w bliźniaczej. Masakra:-) Z sikaniem to ostatnio mam wrażenie że cały czas mi się chce i przez to wstaję w nocy z trzy razy i męża budzę tym zwlekaniem z wyrka:-)







 
reklama
chciala ale nr nei m,am do warszawy a kadrowa opolska pi*da mnie odbiera tel.
kurde to zwolnienie co im wyslalam i tak bylo od 28 go wiec mogliby mi odwalic tylko za te 4 dni ale nie a ztyle
 
Do góry