reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ja pierdziu ale wiocha... wysyłąj missiiss do opola te zwolnienia w takim razie... co cie to że oni to też muszą potem wysyłac? niech wysyłąją.... ty masz siedem dni na dostarczenie zwolnienia do zakłądu pracy....
 
reklama
chyba tak bede robic a ta kadrowa w opolu to zabije. to xzwolnienie mialam od 28go wiec sila rzeczy nie mogli mi az tyle odpruc
boze jaka jestem zla. jak to wczesniejsze zwolnienie co mialam poprawic one w opolu zawieruszyly i nie wyslaly do warszawy to szmate zabije doslownie
 
missssiiss Ty tu nikogo nie zabijaj:) ochłoń troszkę bo NIE WOLNO Ci się denerowowac tak? sprawa jest do wyjaśnienia, a oni nie mogą Ci nie zrobić wyrónania.Spokojnie.... może na dwie tury puszczają kasę?? spokojnie wszystko się wyjaśni.
 
missiiss nie denerwuj się kochana bo to maleństwu szkodzi,napewno się wszystko wyjaśni. Uszy do góry,trzymam kciuki żeby wszystko pozytywnie się wyjaśniło:-)







 
kochane ja na dziś uciekam. Wizytę mam na 15.15 więc proszę o zaciskanie kciuków tych małych i dużych :tak: Do usłyszenia wieczorkiem oby z pozytywnymi nowinami;-)
 
reklama
Do góry