reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Nie wiecie czemu wyświetla mi się w podpisie napis Glitery zamiast tekst który sobie napisałam?????!!!!!!!!! missiiss Ty masz ciągl napis jaki ma być! o co kaman:confused:

mamolka gratuluję planów budowy, proszę nam sie tu projektem pochwalić:-)
gratki dla Olusia:-pno i super z tym laptopem!!!!:-)
 
reklama
sarka jak wchodzisz w glitery.pl to musisz kliknac na gorze na stworz tekst gliterowy i tam sobie wybierasz czcionki i takie tam ale to pewnie wiesz i tam na koncu po prawej stronie jak ci sie juz wyswietli tekst twoj to po prawej masz linki i ten na koncu pisze na forum i caly trzeba skopiowac. nie wiem czy tak robialas czy inaczej ja tak robilam caly wleilam i wyszlo ok :)

obiecuje ze juz merac nie bede :p to byl 2 i statni raz :) tylko jka szyjki nie dotykam bo si eboje az tak daleko wsadzac. tylko ta nitke dotykam. cchialm wczoraj dotknac ale sie balam tam glebiej ...
 
Sarka musisz się zalogować na glitery żeby mieć napis cały czas bo inaczej on ginie po jednym dniu :wściekła/y:

Ewwe to mam ten sam problem z męskimi genami - u mojego męża w rodzinie też sami chłopcy więc płeć syneczka mnie nie zaskoczyła. Właściwie to bardzo chciałam chłopca i czułam, że to chłopiec a jak mi powiedzieli, że chłopiec to czułam niedosyt :-D Cholera parka bliźniaków by się przydała ;-)
 
siedzę i ryczę ... przeczytałam o Pati26 jednej forumowiczce, miała 2 synków i była w 8 mies ciąży, zginęła tragicznie :-(
[*]
 
Ostatnia edycja:
cześć laseczki. ale już tu naskrobałyście od rana. ja dzisiaj wyjątkowo spałam do 9:15 :-D zawsze się budzę ok 8 więc dzisiaj byłam w szoku.
kto tam pisał o deszczu co? bo u mnie słoneczko, chmur nie widać i ciepełko wlatuje do domku. ale takie
yvona ja się smaruje od początku. na początku tylko oliwką, a po 12 tygodniu zaczęłam stosować krem na rozstępy.
poza tym znowu zostałam z dzieciakami od siory i o ile starszy jest grzeczny i wszystko można przy nim zrobić to mała (dwulatka) wszędzie musi wejść i coś zbroić.
 
Pisałam wczoraj, że moja Bratowa się dowiedziała, że jest w drugiej ciąży... I generalnie strasznie się z tego cieszę, ale właśnie sobie uświadomiłam, czym się tak - też od wczoraj - denerwuję. Dostałam od Taty SMS-a zaraz po tej wiadomości, że Brat pewnie znowu będzie miał córeczkę i prawdziwy wnuk to będzie mój, bo chłopak. A jeszcze przecież nie wiem, czy chłopak czy dziewczynka! Poza tym - co to znaczy "prawdziwy" wnuk? Ja wiem, że dziadkiem się jest dopiero jak się chłopak urodzi, wcześniej jest się "tylko" mężem babci, ale bez przesady...

I teraz się stresuję, bo mój Mąż też cały czas, że chłopak i chłopak (choć dodaje oczywiście, że najważniejsze, żeby było zdrowe). I mam wrażenie, że jak będzie dziewczynka, to wszyscy będą zawiedzeni, a mi będzie strasznie przykro, że ona to czuje... Wiem, że to głupie, ale teraz mi tak jakoś dziwnie... Za dwa tygodnie równe mam USG i może dowiemy się, jaka płeć. Choć ja teraz to już nie wiem, czy chcę wiedzieć...

Eh mnie tez powoli wkurza takie gadanie. Ja na poczatku ciazy mowilam ze chlopak bedzie, potem pomyslalam ze jak dziewczynka to jej glupio bedzie, ze bralismy ja za chlopca. A cieszyc sie bedziemy z tego i z tego. Najwazniejsze by bylo zdrowe. A tu tesciowie co chwile wyjezdzaja: Jak tam wnuk? Jak sie synowa i wnuk czujecie? My nie wiemy jeszcze jaka plec a tu wnuk i wnuk. Moze by im pasowalo bo w sierpniu na swiat przyjdzie ich wnuczka (szwagierka bedzie rodzic), to by byla parka wnuczat. No ale moze jednak zaczekaja a nie sami beda wybierac jaka plec lepsza? :/ A jak sie okaze ze wnuk to:odrazu wiedzielismy. Glupie gadanie.
Ale nie ma sie co denerwowac. Najwazniejsze jest ze to bedzie nasze ukochane dziecko i bedzie wszystko ok. :) A inni nie maja nic do tego. O! :-)


A ja dzis leniuchowalam do 10. W sumie polozylam sie nieprzytomna przed 1 w nocy, wiec sie nie dziwie, ale jednak fajnie bylo tak polezakowac. :-) Dzis wieczorem do nas przychodzi nasza qpela ze swoim chlopakiem. Ona jest teraz w 9 miesiacu ciazy (pod koniec sierpnia ma termin). Oj nagadam sie za wszystkie czasy hehe :)
 
mamolka w tejc iazy to tylko 3 razy wsadzilam :p ja to szyjke przed ciaza badalam to przyzwyczajona jestem ... ale ciekawa bylam jak czytalamz emozna wyczuc nitke w pochwie wlasnie ta od szwu no to chcialam sprawdzic bo korcilo mnie jak cholera..:)
aaa i gratulacje :) dobry dzien ci sie dzisiaj szykuje to wspaniale.:) u mnie za oknem sloneczko tez super moze humor si epoprawi i mi :)

madalia ja to cie wyecze jednak :) wiesz moze czy jakby szew sie zsuwal to czy by yly jakies oznaki ?? np krew?? mam zalozony metoda mcdonalda z tego co widzialam t szyjka jest przeszywana ale nie do ujscia tylko po sciankach o ile na dobry rysunek popatrzylam. i wydaje mis ie ze jakby sie szyjka skracala i ten szew by mial zsuwac sie to by bylo jakies krwawienie ale nie wiem czy dobrze rozumuje... moglabys mnie ciutke naprowadzic??? ogolnie ze szwem jeszcze jakw ychdzilam niedawno ze spzitala po krwawieniach moja szyjka ciagle miala 37 mm szew mam dosc wysoko podwiazany.
Skarbie,przede wszystkim niech Cię więcej nie korci lepiej i nie sprawdzaj nic,bo i tak nie jestes sama w stanie stwierdzić,czy szew trzyma i jest na swoim miejscu,zwłąszcza,że szyjka inaczej układa się w różnych pozycjach,a leżąc i tak nie będzie w takiej pozycji w jakiej ma do niej dostęp lekarz,bo sięgasz ręką i już musisz się nagiąć lekko by tam sięgnąć.Poza tym szew może ułatwiać drogę bakteriom,lepiej więc nie sprawdzać,bez jałowych medycznych rękawiczek.Szew mc donalda to to samo co okrężny.Gdyby coś się z nim działo,to mogłabyś to poczuć jako lekkie skurcze,bo szyjka zaczęłaby się rozwierać,niekoniecznie musiało by wystąpić krwawienie-lepiej żeby nie wystąpiło,ale przede wszystkim nie myśl o tym-kiedy ostatni raz byłaś u lek? mam nadzieję,że masz częstsze wizyty niż normalnie.Nic sama nie sprawdzaj i nie wkręcaj sobie,że jest źle.Po drugie to odpoczywaj,nie dźwigaj,nie nadwyrężaj się,raczej leż dużo,nie wolno ci mieć zatwardzeń-wtedy czopek-żadnego napinania się i będzie dobrze.W mojej praktyce 80% kobiet ze szwem Mc Don.donosiło ciążę przynajmniej do 37,38go tygodnia i nie miałay bezwzględnego nakazu leżenia ciągle-tylko się oszczędzały.Ale my tam stosujemy bardziej i częsciej pesar.

Dzis nie pada,a upałów nie ma tez na szczęście,moje bobo kopie mocniej:-D,czyli urosło i ćwiczy:tak:,bolą mnie krzyże-macica znacznie się rozciąga i brzuszek już coraz większy
 
reklama
jeszcze sie wkurzylam do spie sobie i spie a tu wstaje i taka wielgachna plama na poscieli i na mojej koszulce normanie sie wkurzylam bo tyle z cyca mi wylecialo ze kupie sobie chyba wkladki laktacyjne i bede ciagle w staniku bo juz mnie to drazni siedze siedze a tu o nagle mokra bluzka agggrr no ilez mozna. jutro bede szla do lekaza to sobie podskocze do apteki albo meza rano wysle.

To sobie kup. Ja już noszę od połowy czerwca, bo nie miałam innego wyjścia. Inaczej ciągle chodziłabym z plamami na piersiach. Powodzie w nocy też znam, a o plamach na pościeli i koszulce nocnej nie będę pisać. Mam tylko nadzieję, że to jest dobry zwiastun i nie będę miała problemów z brakiem pokarmu.

Swoje dzieło szydełkowe niedługo pokażę, muszę tylko je skończyć, a to zajmie jeszcze troszkę czasu. Natchnęłaś mnie na kocyk i teraz dziergam i dziergam;-) Tylko włóczki mi zabrakło i teraz muszę kombinować.
 
Do góry