reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Monia :((( w pierwszej ciąży widziałam już w 17 tyg pięknego siusiaczka i jajeczka :-) w ogóle do cipki nie podobne- dlatego też w 19 tyg na pewno będzie wiadomo kto tam pod serduchem mieszka. Chyba że lekarz nie jest pewien lub dziecko się źle ułozy to nie ma tej gwarancji.

Missiiss- ja bym z chęcią oddała każdy z tych 10-12 kg :) No może tak kilo-dwa bym sobie zostawiła- tak na szczęście ;)

Dziś spotkałam się z koleżanką ma za tydzień termin porodu i mimo że przytyła 16 kg to wygląda P I Ę K N I E!!! Przed ciążą ważyła 50kg, teraz zero pomarańczowej skórki, rozstępów, śliczne cycki, piękny brzuszek a ciąża przebiega bezproblemowo a ona dosłownie wygląda pięknie i kwitnąco- tylko ją dać na okładkę magazynu o tematyce ciążowej :) Ehh z zazdrością na nią patrzyłam i oczywiście komplementów nie szczędziłam :)
 
reklama
o pozazdroscic bo mi sie cera pogorszyla ... nie dosc ze super nie bylo to jest gorxzej a mowi sie ze to corcia zabiera urode mamie :)

hehe u mnie właśnie wszyscy mówią, że chyba mi się dziewczynka szykuje właśnie dlatego, że się mówi o tym, że odbiera mamie urodę. a mi ostatnio pełno syfów wyskoczyło i wyglądam jak wyglądam niestety hehe

a co do diet to ja nigdy na żadnej nie byłam i nie mogę sobie tego wyobrazić. jedyne co to oduczyłam się jeść tyle soli ile wcześniej jadłam. takie moje postanowienie na czas ciąży, żeby za bardzo nie spuchnąć :-D
 
o pozazdroscic bo mi sie cera pogorszyla ... nie dosc ze super nie bylo to jest gorxzej a mowi sie ze to corcia zabiera urode mamie :)

ja zawsze miałam kilka syfków na buzi- i to się nie zmieniło, natomiast na dekolcie nigdy nie miałam syfków, rzadko kiedy potniaczka a teraz mój dekolt wygląda jakbym miała wsypkę - cały w syfach - no nie wygląda to normalnie i gdyby nie to że miałam tak z synkiem to bym zaraz do dermatologa szła ;/
 
Ja to wyglądam jak wieloryb ... chciałam zrobić lekka dietę to się mąz na mnie drze żeby jeść... oni nie rozumieją że czasem trzeba uważać na to co się je:baffled: wiecie co mnie boli?? Wczoraj myślałam że się poryczę - mam rozstępu na całym lewym półdupku :angry: A przecież codziennie się smaruje! Ja się chyba powinnam kąpać w specyfikach przeciw rozstępom... a gdzie tam do końca!! Biust już stracony teraz i pupa... co będzie następne??
Zazdroszczę ciężarówką, które wyglądają przepięknie w ciąży :dry:
 
ja zawsze jak wejdę w kolejny tydzień ciąży to sobie sprawdzam na różnych stronkach jak wygląda moja dzidzia. Zobaczcie co znalazłam o 22 tyg. NIESAMOWITE!
Brzuszek.Net - 22 tydzień ciąży : FILMY USG : FORUM : mamusie 22 tyg.

wejdźcie w opcję usg video i tam jest o bliźniakach, które urodziły się w 22 tyg

łoj ale się popłakałam! Bardzo wzruszający film ale przepełniony nadzieją i miłością ;-) patrze na te maleńkie bliźniaki i myślę sobie, że tak własnie wygląda teraz mój synuś...
 
wiolcia podobno jak ktoś ma mieć rozstępy to je będzie miał i nie ważne czy używa kremów przeciw nim czy nie... niestety. ja się też właśnie tego obawiam. narazie jest dobrze ale co będzie później to kto wie
 
reklama
Do góry