reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Hej dziewczyny
Nadrobić dwutygodniowe zaległości to dla mnie mission impossible więc powiem tylko CZEŚĆ:-)
Wróciłam z urlopu (niestety) więc pewnie czasem zajrzę, ale nie wiem czy często, bo roboty mam duzo, a zwolnienie to dla mnie bardzo odległa perspektywa.

Odnośnie ludzkiego chamstwa w kolejkach - chyba musimy przywyknąć, bo obowiązku juz nie ma, a z dobrą wolą i uprzejmoscią ludzi jest baaardzo krucho.
 
po tak dlugiej nieobecnosci to nie wiem kiedy was nadrobie.
mamy istne urwanie glowy:(
w dodatku przeprowadzka na dniach, marcin w pracy do 22 wieczorem, ja w ubieglym tygodniu wyladowalam na ostrym dyzurze i dostalam leki na skurcze.
bylam na wiycie u usg polowkowym, ale o tym na odpowiednim watku.
wroce do was na stale, jak sie troche uspokoi, papa, trzymajcie sie mamuski
 
cześć kobietki!

na początku: NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTEK!!!

w sobotę byłam na panieńskim i powiem Wam, że imprezy jakoś tak średnio mi się ostatnio podobają. To było w pubie, więc full ludzi, dym, wszechobecny zapach piwka (czyt.nie dla psa kiełbasa;-)), niewygodne kanapy i zadżumione koleżanki = wypad z imprezy po 2,5 godziny i mega zmęczenie

missiiss dobrze, że się unormowało

antylopka kochana nie przemęczaj się bo sama widzisz, że nie jest to wskazane. Powodzenia w przeprowadzce

doti szok. Ja na 100% bym nie odpuściła. I jeszcze wszystkie zakupy wystawiałabym na kasę baaaaaardzo powoli. Co za LUDZISKA !!! SZOK

a ja dzisiaj robię leczo mniaaaaaam
 
OOo widze że dziewczyny powracały, witajcie:)Ja wróciłam od lekarza z Wiktorem i wyszło że to nie angina u niego była ale wirusowe, aftowe zapalenie gardła, stąd bóle w jamie ustnej, musimy smarować dentoseptem i piochtanina no a antybiotyk niepotrzenie podany, ale trudnoNaprawdę cud będzie jak się wirusem nie zarażę...

antylopka cos ostatnio skurczowy okres mamy tu na grudniówkach, dobrze że u każdej w miare unormowane, fajnie że juz jesteś;),...a czemu sie przeprowadzacie? przecież chwaliłaś mieszkanko...

Ja też nie byłabym taka grzeczna w tej kolejce, ale ja to mam niewyparzoną gębę, mój M to tylko głowę chowa jak mi ktoś na odcisk nadepnie bo wie co zaraz będzie hehe
 
wlasnie a powiedzcie mi czy jak jest np full ludzi w super markecie i jest otwarta kasa pierwszenstwa dla ciezarnych i przy niej stoi full ludzi normalnych to taka kasa umozliwia poprostu wepchanie sie przed sama kase czy stanie za ta grupa ludzi w kolejce?? bo ja juz zglupialam i chyba bym sie nie odwazyla tak wcisnac chociaz wiadomo ze powinni nas przepuszczac a nie fochy jeszcze strzelac!!!! strasznie mnie to denerwuje bo ja mialam sytuacje podobna w aptece i poprostu rece i cycki opadaja i nawet te baby zza lady ekspedientki powinny poprostu poprosic zeby podejsc do kasy i juz wtedy jakos inaczej troszke moze ludzie i by szeptali ale juz nie tak jak by sie samemu podeszlo do kasy. niestety chyba ekspedientki tez sie boja ze ludzie napadna na nia co ona robi... szkoda slow poprostu

nastepnym razem jak pojde do apteki to poprostu zrobie tak ze podejde do kasy jak bedzie kolejka i zapytam sie czy mnie pierwsza obsluzy bo sie zle czuje a w ciazy jestem i ciekawe co zrobi i co ludzie zrobia...
 
ja to już nie wiem jak to jest z tymi kolejkami. ale ludzie tutaj to uprzejmością nie grzeszą. ciekawe czy jak tam są jakieś baby w kolejce co mają już dawno dzieciaki to czy one już zapomniały jak to jest chodzić z brzuchem.
 
missiiss ja to osobiscie takiej kasy nie spotkałam a może po prostu nie zwracałam uwagi bo nie wiedziałam że tmakowe istnieją ale na logikę to dla mnie ona po to jest żeby ciężarną potraktować jak uprzywilejowaną i puścić ja pierwszą, inaczej po co by to było?!
 
reklama
no dokladnie a tak jak sie rzuci hmara ludzi z innych kolejek bo tam jest otwarta to sobie pomarzyc mozna ze ktos gfrzecznie powie prosze prosze podejsc do kasy... takie kasy sa w tesco w realu w tych wiekszych sklepach to normlka jak te kasy szybkiej obslugi do 10 artykulow.
 
Do góry