reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Juz wrocilam i nie wiem czy moge sie wam wyzalic....ale mnie az nosi...

Zaplacilam ponad 130 zl. i zdenerwowalam sie po drodze do domu chamstwem ludzi. Najpierw malo mnie samochod na przejsciu dla pieszych nie przejechal - facetowi nie chcialo sie zwolnic, choc jak byk widzial ze ide i to z daleka. Potem czekalam jakies 10 min. przed sklepem i jak go otworzyli, to jakas baba, ktora przyszla minute wczesniej przed otwarciem na sile sie przede mnie wepchnela. Dobrze ze uwazalam, bo by mnie staranowala chyba. A na koncu powrot tramwajem i wszyscy zywo wpatrzeni w okno - nikt nie ustopil miejsca ani mi, ani starszej pani obok. Szlag mnie trafil. Niedlugo jedni drugim beda podstawiac nogi na drodze, byleby im bylo lepiej a nie drugim. Naucze moje dziecko zwyklej ludzkiej grzecznosci, chociaz ktos bedzie w nastepnym pokoleniu jeszcze uprzejmy. Koniec marudzenia.
Tak jakos mi sie od rana marudzi ;-) Chyba malo snu ;-)

A tak poza tym to CHCIALAM ZLOZYC ZYCZENIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM ANIOM NA FORUM!!!! Zdrowych dzieciaczkow, szczescia i zdrowia dla was, i co tam mozna sobie jeszcze wymarzyc, aby wam sie spelnialo ;-)


Ide jesc :-D
 
reklama
anka czyzby imieninki ?? w takim razie duzo duzo zdrowka radosci i slodyczy missiiss tobie najserdeczniej zyczy :D a co do kultury to rzeczywiscie szkoda o niej mowic... ja jak stoje wkolejce do apteki to mnie szlak trafia bo duszno parno i nikt nie przepusci jeszcze jak sobie usiade na krzeselko to sie lampia wszyscy ze taka mloda a musi siadac... zazwyczaj robie sie czerwona jak widze jak sie gapia :/ a juz rozwala mnie fakt ze np na naszych witaminach ciazowych jest napisany apel zeby ustepowac kobieta wciazy sorry ale my mamy same sobie ustepowac?? to chyba powinno byc napisane na wszystkich innych lekach i jakas reklama na bilbordach

moj maz ma dzisiaj 30 urodziny i musze isc cos mu kupic ale nie wiem za cholere co ?? :eek: ma ktoras jakis pomysl ?? perfumy mu sie koncza ale nie wiem czy bedzie zadowolony bo on wybredny co do perfum, blisko mam empik wiec tam moge pojsc lubi czytac ksiazki ale wlasnie nie wiem czy znow mu ksiazke kupic czy to nie siara ?? pomocy !!!


a co do laboratorium to jak siedzisiaj to cos jeszcze pojawi to pojde dzis albo jutro i jak cos to w srode na wroclaw. o postanowione :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)
my z juniorem zostaliśmy zmuszeni dziś do wczesnej pobudki, bo sąsiad dach zmienia, a moja sypialnia z nim graniczy i trzaski, stuki, krzyki od samego rana:(
Anka, nie dziwię się, że się zdenerwowałaś- mało kto teraz pamięta o kulturze no i też kobieta w ciąży nie jest tak czczona i otaczana opieką jak kiedyś- przynajmniej takie wrażenie odnoszę.
missiiss pewnie nie masz grzybicy, ale ja bym dla pewności sprawdziła. Po co masz się stresować, skoro możesz zyskać pewność, że wszystko jest w porządku, bo na pewno tak będzie:)
Właśnie skończyłam memłać luteinę brrr, więc mogę się spokojnie zabrać za śniadanko :) A później walka z urzędami:angry:
 
Dzieki, dzieki missiiss :-) Co do urodzin twojego meza to mysle ze w empiku cos sie znajdzie. Jakas ksiazka zwiazana z jego zainteresowaniami to dobry pomysl, albo moze jakas muzyka czy gra? :-) Why not. Zawsze mozesz mu tez cos upiec, to bedzie tez fajna niespodzianka mysle...
Trzymam kciuki za twoje badania :-)
 
doti czadowy avatarek :D
anka wlasnie chyba zamowie ksiazke w empiku ale przez neta bo juz si epokrecilam w domu robiac sobie i psom sniadanie i polozylam sie dolozka z bolem brzucha :/ wiec lepiej nie ryzykuje wychodzenia po schodach z bloku i krecenia si epo miescie. ale ide na stronke popatrzec i cos wybiore :)

a co do wynikow to dziekuje za wszelkie rady ale udalo mis ie cos zalatwic :) przypomnialo mi sie ze mam karte abonamentowa do medicovera :D i bez kolejkki moge sie wszedzie zarejestrowac no i akurat mi sie w srode konczy zwolnienie lekarskie inie mialabym od kogo wziac wiec zarejestrowalam sie do gina na srode i po zolnienie i poprosze zeby zajrzal mi w diurke i pobral wymaz i co tam jeszcze jego zdaniem bedzie potrzebne :) powiem mu tez o tym z emi ze 2 razy dziennie ten brzuszek twardnieje to moze cos wymysli na to i da np nospe forte a nie zwykla. zauwazylam ze godzine przed wzieciem kolejne porcji lekow wlasnie zaczyna mi twardniec brzuszek kurcze tak jakbym miala za mala dawke lekow rozkurczowych i nie wystarczalybyna ten czas od jednej do drugiej . no ale nic powiem co i jak i mi pomoze :)
 
Hejka;)
ja juz wszamałam hehe
I tak teraz czytam o tym memłaniu luteiny i tak sobie mysle że może ja ją powinnam połykać a nie aplikować sobie dołem:szok:już sama zgłupiałam. Mam takie tabletki co wyglądają jak do połykania, normalnie, okrągłe a faktycznie takie dowcipne powinny być w formie czopków....jak to jest, jakie miałyście te tabletki????zwariuje zaraz:szok:

missiiss no i bardzo dobrze się złożyło z tym medocoverem, od razu wszystkie sroki za ogon zlapiesz;-)

Anka współczuje przejść ramwajowych:wściekła/y: ja sie cieszę że nie poruszam się komunikacja miejską....a sne miałaś mocarny:-D

A jak u was ze spaniem w nocy? bo ja ostatnio mam tak, że jak się przebudze na siku, to potem przewalam się z b oku na bok ze 2 godz, w takim półśnie a nie moge zasnąć na dobre...dzis pies trzepał mi uszami, wystarszyłam sie że jakies zapalenie ale tak dawał czadu, ze musiałam wstać zamknąć go w łazience bo nawet Wiktora zbudził, do niego zrfesztą też wstaję kilka razy go przykrywać bo się smrodek odkrywa, tak więc mam wrażenie że moje spanie to ciągłe nocne wędrówki:zawstydzona/y:
poza tym M się rozchorował, z Wiktorem idę do kontroli bo sama na własna rękę lecze mu anginę 4 dzień i chcę skonsultować czy wsio ok, także jestem atakowana wirusiskami z każdej strony, cud będzie jak się z małą wybronimy
 
Wszystkim Aniom, i Haniom (bo moja siostra Hania i tez dziś obchodzi) życzę samych wspaniałości!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
W końcu zobaczyłam mojego siostrzeńca:-D:-D:-D 29 będzie miał 3 miesiące. Niestety nie mogę za długo go nosić na rękach. Ciężko mi trochę i niewygodnie, bo moja dzidzia przeszkadza;-) A mały nie lubi siedzieć. Dlatego dziewczynki wybaczcie, ale Was zaniedbam i wracam do Stasia.

Mississ cieszę się, że wszystko się wyjaśniło i malutki jest zdrowy.
 
Do góry