reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

missiiss ciesze sie przogromnie że skończyło się na strachu, bo jak to przeczytałam to zamarłam....:-(dziwie się że im tak łatwo pochopnie podjąć jakąś diagnozę i tak matke wystraszyć:no:dbaj o siebie kochana a wszystko bedzie dobrze a tabletek to wcale nie masz do brania więcej co ja, a nawet ja jeszcze dodatkowo mam luteinę:sorry2:

U mnie lekki rogardiasz, kupilismy dziś jeszcze nowe łóżko do sypialni do kompletu z szafą żeby wszystko ładnie współgrało. A mój Wiktor od wczoraj ma ciężka anginę, męczy sie biedny, ja całą noc nie spałam tylko czuwałam ,gorączka ponad 39 st. i po niczym nie chciała spaść:no:
 
reklama
Hej dziewczynki i chlopcy :))

Wlasnie wrocilismy z wakacji i witam wszystkich bardzo serdecznie :-) Na samym watku glownym zobaczylam 90 stron do nadrobienia hehe :-p Niezle, niezle :-) Zanim znikne powiem tylko ze zmeczyly mnie troche wakacje, ale tez i odpoczelam i bylo bardzo fajnie miejscami :-) Pozdrawiam goraco i ide czytac (pewnie do jutra dam rade przeczytac ^_^)
 
missiiss dobrze, że nie poparzyła Cię ta gotująca woda.

sarka zdróweczka dla synka.

Anka miłego nadrabiania :blink:.
 
missiiss uffffffffffffffffffffffffffff
cudowne wieści! teraz tylko sobie spokojnie leż i czekaj na...grudzień:-D:-D:-D

ja właśnie wróciłam od teściów i podczas drogi było takie oberwanie chmury, że miałam wrażenie, że jedziemy po rzece:szok:
potem skoczyliśmy na pizze ( była przepyszna), a teraz jestem mega czosnkowa:baffled:
aż sama siebie zabijam oddechem...:sorry2:
najgorsze jest to, że na 20 idę na panieński do przyszłej bratowej i muszę jakoś zniwelować owy aromat:-D...
 
hejka - ja wpadam na szybko, bo zaraz jedzimy po samochod do mechanika. na szczescie jest zrobiony i jutro mozemy z Ninka jechac nad jeziorko :-D mam tylko nadzieje, ze nie rozkraczymy sie gdzies na autostradzie (jedziemy same). ale sie ciesze :-)

takze nie bedzie mnie do nastepnej niedzieli jakby co. macie sie grzecznie sprawowac - zadnych skurczy, twardnien i wizyt w szpitalu. szczegolnie zglaszam ten apel do mississ ;-)

buziaki!!!
 
olcia :-D najedz sie pietuszki świeżej, to podobno pomaga

ja musiałam sobie druga kawke strzelić bo cisnienie czuje polecialo w dół bo głowa mi pulsuje:-(
 
Anka witaj!!!! super że juz jesteś:-)

gufi na jeziorko powiadasz...mi w tej chwili nie pasuje ten obrazek, jutro ma być u nas we Wrocku 15 st. super tak odsapnąc po tych upałach:-p

słuchajcie a czy wy wiecie gdzie podziała sie AH -NN -AH??? może gdzies wyjechała a mi umkneło:sorry2:
 
wiecie co i znow mam zmartwienie:zawstydzona/y::-(

wlasnie z rana zauwazylam tak troche takiego jakby serkowatego czegos ale tego bylo bardzo malo i tylko na wierzchu myslalam ze to papier toaletowy mi sie zrolowal przy podcieraniu i zostal... i jak chodzilam do kibelka to pilnowalam i patrzylam zawsze po podtarciu czy sie nie zrolowalo no i teraz pospalam troche i znow mam tycku tego :-( i oczywiscie sieboje juz ze grzyba dostalam :( bo nic na temat grzybicy przy szwie nie moge znalezc ale wiem ze wszelkie infekcje przy szwie nie sa bezpieczne... :wściekła/y::-( juz mam poprostu glowe mala od tych stresow myslenia i wszystkiego :-( a prosilam o zrobienie wymazu na czystosc to mi ordynator powiedzial z emialam zrobione jak przyszlam z krwawieniem w niedziele no to mi sie przypomnialo jak w niedziele po badaniu pytalam sie o ten wymaz to mi powiedzieli ze dopuki nie przestane krwawic nic mi nie pobira bo nic nie wyjdzie i pozniej juz rzadnych wynikow mi nie robili... ale jak ordynator pwiedzial ze robili to ok uwierzylam i wczoraj jak dostalam wypis to nie bylo nic na ten temat a oni zawsz emusza napisac jakie badania robili wiec wychodzi ze mi tej czystosci nie robili... :no: i teraz dzisiaj i jutro nic nie zalatwie moi ginekolodzy z opola wszyscy sa na urlopach do wro do gina nie mam nr telefonu i teraz nie wiem czy jak w poniedzialek nie pojde do laboratorium to nie kaza mi pojsc do gina pierw zeby mi ten wymaz pobral czy kto mi to zrobi ... czy na ip musze isc i tam mi pobiora no normalnie strachu mam znow tyle ze nie moge juz i sily nie mam :-:)-:)-(

nie wiecie czy na ip moga mi do laboratorium to pobrac?? ja chyba zwariuje zaraz jak tego syfu sie nabawilam w tym ****nym brudnym szpitalu o mowilam i pisalam jakie warunki.... a sie chyba zaplacze jak mi tutaj w opolu powiedza ze dopiero jak mnie przyjma na dodzial to mi beda mogli zrobic wyniki ... ja mam z tego spzitala takie przezycia ze mam dosc boje sie ze cos spiernicza a znow do wro jechac znow sie prosic kogos by tam tygodnie i sama cholera wie... ehh co ja mma zrobic :-(??

przepraszam ze marudze ale naprawde juz tyle w ostatnich dniach przeszlam ze wytarczy mi cokolwiek zebym w jakas depresje wpadla i stracila wiare ze donosze dzidzie moja :-(
 
missiiss tutaj moim zdaniem niepotrzenie się martwisz bo gdyby to była grzybica to nawet wczoraj przy zwyklym badaniu/zaglądaniu do pochwy gin by sie poznał że z wydzielina jest coś nie tak. Myślę że to tez reakca na ostatnie częste badania, nie miałam nigdy grzybicy więc nie wiem ale wydaje mi sie że przy wszelkich infekcjach pochwowych wystepuje tez swędzenie:sorry2:nie ma co panikować, spokojnie, bardziej szkodzi Tobie i Twojemu Jasiowi ciągły stres i nerwy. Musisz wyluzowac kochana, wiem ze ciężko ale spróbuj:tak:

a mnie łeb boli:wściekła/y:

juhujgtgyytrft6ffttg6f (Wiktorek;-))hehe
 
reklama
kurcze teraz sobie sprawdzilam i doslownie moze dwa takie zwijki wyciagnelam malutkie tej wydzieliny i nawet szew poczulam ... malo tego jest bardzo ale no niepokoje sie ... chyba musze ciut wyluzowac i w poniedzialek pojsc sobie do szpitala na ten wynik ... a mial ktos kiedys takie cos?? nic mnie nie piecze ani nie swedzi tylko ciutke takiego czegos jest ja wyczytalam ze to grzybica moze byc ... moze mam jej poczatek jakis...

sarka no wiem ze musze sie uspokoic tylko wlasnie wczoraj mi nikt tam nie zagladal tylko usg robil dopochwowe wiec i tak nic by nie zobaczyl... dwa dni temu zagladali i nic nie bylo a teraz nie wiem czy to jakis poczatek czy co... chyba sie jednak pojde w poniedzialek na ip albo do lab zeby sie zapytac i juz a pozniej zadzwonie o 15 do gabinetu d wro do mojego gina i sie dowiem i mu powiem co i jak...
 
Do góry