reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
missiiss weź no-spę i leż. Będzie dobrze, ja w to wierzę. A jak będziesz się niepokoić, to zadzwoń do szpitala, albo pojedź, choć wiem, że wolałabyś pewnie tam nie wracać.
A może dzidzia się rozpycha ?

słomiana_wdowa musisz do grudnia poczekać, wyjścia nie masz :-p.

kbetina czyli jednak coś nie tak było z tym domkiem. Dobrze, że go sprawdziliście :tak:.
 
winka wlasnie nospe wzielam choc mialam o 15 wziac i zobaczymy co bedzie. mam nadzieje ze dobrze bo ja tam nie chce wracac eeee :niee: bo ja tak jeczalam kiedy wyjde jak mi nicnie jest a pozniej beda gadac ze tak jeczalam a tu o wrocilam bbrrr dziekuje bardzo :/ ale jesli nie przejdzie to bed emusiala ale teraz sie zastanawiam czy nie pojsc tutaj do opola. cholera boje sie ze nospa moze mi juz nie pomagac :/ wolalabym dostac ten glupi fenoterol to przynajmniej nie byloby tych skurczow. no ale nic zobaczymy mam nadzieje ze do wizyty do 10 sierpnia juz sie nie powtorzy. nosz kurka przeciez leze plackiem jak jelopek ...
 
missiiss trzymam kciukasy &&&, by było dobrze i stawianie się brzuszka więcej się nie powtórzyło :tak:. W leżeniu mogę Ci dotrzymać towarzystwa ( bez podtekstów :rofl2::-D), bo też muszę, ale jak widać słabo mi to wychodzi :zawstydzona/y:. Wolę pozycję pół leżącą, w której właśnie teraz piszę.
 
narazie cisza i oby tak zostalo niedlugo o 15 dupka jeszcze wezme wiec on tez dziala przeciwskurczowo... oby tydzien chociaz wytrzymac zeby tak nei wracac szybko do spzitala :/ no nic zobaczymmy trzeba byc dobrejmysli a jak cos bedzie nie tak to wiadomo na ip... bbrr
 
Podziwiam te z Was, które mają w domu dzieciaczki i dają radę udzielać się na BB. Od dwóch dni opiekuję się siostrzenicą męża i nie daję rady nawet do Was zajrzeć. Szacunek ogromny dziewczyny:rofl2:
 
Dzień dobry
Tunia, Wiolcia, dziękuję - uspokoiłyście mnie :) No a że brzusio rośnie to coraz bardziej widać :)
Missiiss bardzo się cieszę, że na strachu o serduszko się skończyło, obyś nie musiała więcej przez stresy przechodzić. No i żeby już brzusio nie twardniał &&&.
Ja też jestem zielona jeśli chodzi o maluszki i opiekę nad nimi i już się boję na samą myśl o kąpieli i przebieraniu takiej kruszynki. Dzisiaj cały dzień spędzam w kuchni bo teść ma imieniny toteż kroję, piekę, przyprawiam i mam już dosyć, tym bardziej, że w nocy z mężem nas na pieczenie ciasteczek wzięło i tak poszliśmy spać dopiero po 1. Ale jutro nie zamierzam palcem ruszyć ot co! Będziemy z juniorem leżeć i pachnieć ;)
 
reklama
pailah o ja cie chyba pierwszy raz widze :) albo mam skleroze ... witam serdecznie zatem hehe :) no kurcze z tym serduszkiem to bylam bliska placzu bo sobie pomyslalam od razu jak nie urok to sraczka nie... ale na szczescie ginekolodzy poloznicy nie znaja sie tak dobrze jak najlepsza pani kardiolog dziecieca "płodowa" wiec loooz :) kamien z serca dla matki :) zeby tylko ta szyjka wytrzymala i bedzie superasnie :) nocne pieczenie ?? mmmm :) zjadlabym ciasteczka a tym czasem ja sie obijam w wyrku a maz pichci chinszczyzne :) ale pachnie :)

pomijam ju fakt ze nad glowa gotowal mi w czajniku elektrycznym wode i z duzo jej nalal i wrzatek zaczal mi pryskac z czajnika na reke glowe i wszystko na szczescie szybko zaczelam sie drzec inie zostalam poparzona ale osiolek chyba jeszcze zestresowany i nie wie co robi czasem hehe :)

a ja juz sie nie moge doczekac jak si ebede zajmowac moim kochanym syneczkiem :) kiedy bede mu kupowac ciuszki lozeczko wozeczek i wszystko i kiedy bede go kapala kladla spac nosila lulala hehe :) strasznie czekam na ta chwile :)
 
Do góry