reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Hej
Życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach :) U nas przy córeczce na pierwszym usg lekarz powiedział że będzie chłopczyk. Na usg połówkowym już było, że na 80% dziewczynka, a na następnym usg że już na 100% dziwczynka i też tak było :) Natomiast tydzień temu moja koleżanka miała urodzić chłopca a urodziła dziewczynkę. I miała cudowną niespodziankę :D
U mnie teraz na razie nic nie wiadomo, ale mam nadzieję, że na połówkowym usg maluch się ujawni :)
Koleżanka miała mieć córkę a dwa tygodnie temu urodziła wymarzonego chłopca!:-D
 
reklama
salomi :D:D:D no !!!! a faceci mowia ze to oni maja sprzet :p smiesznie to troch wygladalo no ale jeszcze sie upewnimy niedlugo :) ale strasznie bym chciala zeby pani doktor miala racje :)
co do smakow to ja tez w to nie wirze niby sie tak mowi i u mnie sie wtedy sprawdzilo zobaczymy jak teraz np moj akuzynka zarla slodkie i po nocach i w dzien i wielkiego chlopa urodzila hehe :)

kurcze chyba skoncze dzisiaj kocyk :) tylko po welne musze isc i moze truskawki kupie :D

ja na szczescie nic nie przytylam. jak poszlam w 7tc do gina wazylam 83,3 w ubraniu pozniej 82,2 a teraz 82 :) takze mam nadzieje ze gora 93 bede wazyla i juz no ale sie okaze jak to bedzie ... pozniej i takbede miala duzo do zrzucenia:/ w tamtej ciazy dopiero w 6 miesiacu mialam 5kg na plusie i tez schudlam na poczatku.
jeszcze wczorj weszlam tam na wage i ona drukuje swistek i babka przede mna nie wziela swojego i ja patrze na gore a tam 111.23 :szok: i sobie mysle no kurka to nie mozliwe no alenizej popatrzylam i moja waga byla i az ulzylo mi :pbo sie wystraszylam choc to niemozliwe bylo :)
 
Ostatnia edycja:
Krolcia mozesz sobie mniej wiecej wyobrazic jak to bedzie z 2 szalonych dzieci za jakis czas:-)

trzymam kciukii dziewczynki za wasze wizyty, napewno bedzie wszystko dobrze:-)
Tfu tfu nie dziękuję za &&, żeby nie zapeszyć.:-D
A to właśnie dzięki tej dwójce pomyślałam o drugim dziecku! Cały rok opiekowałam się Maksem. Miałam rocznego synka i dwuletniego wtedy Maksa. Doskonale sobie radziłam, żeby obrobić dwójkę. Byłam strasznie dumna z siebie:-), że daję sama radę:tak:. Więc napastowałam se męża:cool2: i zrobiłam sobie drugiego dzidziolka!:-p
 
dzięki kochane za kciuki!

dam znać po powrocie. Dziś się ważyłam z okazji wiadomej i mi przybyło 3 kg
Sądzę, że to nie jest zły wynik jak na 16 tydzień ciąży...max 15 chciałabym mieć na plusie...zobaczymy jak się uda
 
Ja już się boję:szok: i mam zamiar jak będzie mi wolno ćwiczyć później na steperze. Teraz trochę się boję, że za wcześnie na wysiłek. W pierwszej ciąży przytyłam 30 kg.:-(
 
reklama
Do góry