reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

cześc laseczki, juz wróciłam, nie mielismy internetu przez burze!!!!
a ja taka była ciekawa co sie tu dzieje... no ale trudno, spróbuje troche doczytac co tam u was...
witam nowe mamusie.bo napewno takie dołączyły. teraz juz bede codziennie.
buziole
 
reklama
ahhh dziewczyny
pisałam Wam dzisiaj, że z moim S. mam na pieńku i, że nie odezwę się już nigdy do niego...

a on wraca z pracy przytula mnie i mówi, że strasznie się już za mną stęsknił (nie rozmawiałam z nim od niedzieli). I patrzy się na mnie tymi kochanymi gałkami:-D i co? Mój cały misterny plan w pi....u. I jeszcze kupił mi aż 4 lody , bo chciał, żebym sobie jakiegoś wybrała, a nie wiedział na który będę miała ochotę:szok:
 
wróciłam od lekarza i okazało się że to grzybica... chociaz tyle dobrze, że nie bakterie... Przy okazji uslyszalam, że u niektorych kobiet zdarza sie, że cała ciaże sie z tym męczą:no: mam nadzieje, ze u mnie aż tak źle nie będzie :dry:

przy okazji pani doktor sprawdziła czy bije serduszko (tak dla mojego spokoju) a ja się zapytałam czy juz coś widac między nozkami ;-)
i powiedziała, że póki co wygląda jej na dziewczynkę! :-D:-D:-D:-D ale póki co nic pewnego...
 
Hejka :-) Wstawac!! :-)

Jestem po pobudce o 7 ;-) Pewnie za godzine mnie sen zmozy, ale teraz zasnac juz nie moglam. Snilo mi sie cos z dzidzia, ale jakos ostatnio nie moge snow zapamietac...
Wielkie odliczanie do poniedzialku trwa :-)

missiiss gratuluje dziewuchy :-D
 
Dzień doberek, ja dziś obudziłam się pare minut przed 5 rano i odrazu mdłości i wymioty, matko, czuję się teraz taka słaba, pije już kakao, bo nie dam sobie wmówić że stale mi będzie mdło i muszę jeszcze jakieś śniadanko lekkie... tylko kurde jakie jak od wszystkiego muli :-(
no Dzień dobry! :-)
olcia widzisz jakiego masz dobrego chłopaka :) i e tam plany, przy takim to oczy mokną ze wzruszenia :-) gratuluję
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry
Ja zaraz lece cisnienie zmierzyć a potem na plac zabaw z Małym, ale blisko bo Mami ma do mnie przyjechać.
Gratuluje dziewczynek.
A u nas nawet jakby była córunia to nie ędziemy kupować nic różowego. Mój M nie znosi tego koloru a ja uwaam, że jest tyle innych pieknych, że jakos to przeżyje.;-)
 
Missiiss super że wizytka się udała no i oczywiście gratuluję dziewuszki :)

Bodzinka...haha no nie lubi różowego bo jeszcze nie miał córci :-) Zobaczysz że jak pod serduchem jest dziewucha to sam pierwszy będzie się za różowymi sukieneczkami oglądał :p

Ja już dziś po wizycie w laboratorium. Ale fajnie na dworze ni zimno ni gorąco :)

Dziś lub jutro przyjdzie nam nowa pralka- i się cieszę i jest mi smutno że tamta tak nędznie i szybko skończyła (2,5 roku ) ;/ teraz producent daje 5 lat gwarancji więc jestem spokojniejsza :) No ale 1400zł pooooooszło ;(

Kto dziś wizytuje? Krolcia- trzymam kciuki!
 
hej hej hej :) jeszcze dokladnie na wizytach opisalam o przeziernosci bo sarka si epytala i o filmiku tez jest zaraz fotki tam wkleje :)

kaczucha dobrze ze sie wyjasnilo teraz jakies leki czy co tam i sie wyleczysz i bedziesz miala spokoj i nic dzidziowi nie bedzie zagrazac :) szybkiego powrotu do zdrowia :)

olcia hahaha ja czasem tez mialam takie niecne plany jak sie poklocilam z m jakby mu tu dogryzc a on zawsze z zaskoczenia jakies przepraszam palnie w fizyczny sposob :p ale to dobrze lepiej byc kochanym niz sie boczyc ;)

natka witaj :) to teraz mozesz nadrabiac :p

mamolka wspolczuje wydatkow:/ bo akurat pralka to nie male pieniadze ... oby ta nowa ci sluzya o wiele dluzej niz poprzednia :)

w ogole co do wizyty jeszcze wczorajszej to dziekuje za gratki za corcie :) fajnie by bylo jakby si epotwierdzilo . m ysle ze jak pojde do szpitala juz na szew to mi doktor potwierdzi. w ogole ona mi pokazala jak dzidzio siedzial po turecku i tak fajnie bylo widac nawet si enie ruszal wtedy :) i ja zobaczylam maly kikutek i mowie o to juz chlopa widze :p a ona: ja to bym stawiala na dziewczynke. co prawda w tych tygodniach sa niewielkie roznice jesli chodzi o wyglad ale ona by obstawiala na 70% ze nic tam jjuz wiecej nie wyrosnie i to odstajace to łechtaczka poprostu :) a ja myslalam z mezem ze siurek :p

ja rozowego nic nie mam a nie mam chyba!! :) kiedys kupilam w lumpku super malenkie czerwone spodenki z kwiatkiem bo pamietam ze mowilam jak niebedzie u mnie dziewczynka to oddam bratu :) a tu o moze akurat sie przyda :) w ogole jak zadzwonilam do taty i powiedzialam ze najprawdopodobniej bedzie mial wnuczke to si etak ucieszyl :) i mowil ze smiechem kurde same baby beda :p bo mojemu bratu tez sie ma cora urodzic :p :) a moj maz to dumny jak paw chodzi :p ale ciagle mowi jak sie smieje z niego : ja sie nie nakrecam jeszcze :p a ja sie smieje jeszcze bardziej :p

dobra pojadlam ide dac pieskom jesc i wkleje foty na watku wizyty :)


aaaa jeszcze w 3 d mi wlaczyla i powiedziala z emozemy dac fotki ale kurcze nie zaladnie to wygladalo w 3d i nie chcialam ... taka czacha jakas i mis ie niepodobalo wezme sobie z polowkowego :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale mam dzisiaj lenia. A tu podłoga do zmywania, bo mój niedomyślny mąż kuł wczoraj na tarasie, oczywiście nie zmienił butów i kurz poroznosił po całym mieszkaniu! :wściekła/y: A potem jeszcze miał czelność zapytać, co tu tak brudno! Ale niech mu będzie, bo jak coś przeskrobie, to potem taki kochany się robi, że cud miód;-) Za to ja teraz mam co robić.

Dziś w końcu wybieram się do koleżanki, której nie widziałam praktycznie od dwóch miesięcy. Muszę się wyrwać z domu. W przyszłym tygodniu pojadę do innej, która też dzidzi się spodziewa. Będziemy miały o czym gadać godzinami;-)
 
Do góry