reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

wiecie jak sie wkurzylam ?? agggrrr !!!!!! poszlam sobie po spodnie lniane i nigdzie nie bylo :( i musze jechac do h&m do galerii moze tam cos bedzie a to autobusem pol godziny :( w takie slonce dzisiaj sobie odpuszcze ... zlajestem jak nie wiem bo upal na dworze a ja musze w dlugich portach chodzic ... aggrr
 
reklama
niech mnie ktoś kopnie w tyłek, abym się wzięła za sprzątanie, bo siedzę w szlafroczku przy kompie i nic pożytecznego nie robię....
missiiss - a nie możesz w jakąś kieckę wskoczyć?
 
Witam sobotnio:biggrin2:

Ten weekend mam na szczęście wolny od szkoły więc sobie z Amandą do 10.00 pospałyśmy :-Da małż od 5.30 już w pracy siedzi jak wróci to mamy pojechać na zakupy "buciane";-) bo nie mam już prawie w czym chodzić :sorry2:
a tak poza tym to czeka mnie dziś jeszcze generalne sprzątanie łazienki ,ubikacji i kuchni nie mówiąc już o odkurzaniu i prasowaniu:cool: ale do wieczora powinnam się z tym uporać:-p
 
nie no, ja muszę wcześniej, bo się głodna robię...
szybko posprzątam ten dywan i pod nim i coś pysznego sobie zrobię:)
jeszcze chciałam iść do sklepu, żeby kupić sobie lakier do paznokci i coś do obiadu, bo mi jakiegoś warzywa brakuje... może fasolka szparagowa? albo marchewka gotowana... nie wiem...
 
antylopka chcialabym ale znajac moje duze uda to zaraz sobie je poobcieram tym bardziej ze jest goraco i bede stekac pozniej :/ ale fajnie by bylo bo przewiewnie ehhh trzeba schudnac
 
Aluśka - dołączasz więc do sprzątających - klikających mamusiek, hehe
missiiss - no teraz to raczej nie chudnij przez najbliższe 6 miesięcy ;-p

podłoga zrobiona - zaraz świeżej w pokoju. Co tam było pod tym dywanem - fujj i bleee.....

Czy w Polsce są już czereśnie? Kupiłam dziś pół kilo, są takie pyszne, że nie wiem czy jak pójdę wieczorem z Marcinem do sklepu to nie dokupię więcej, hehe
Szkoda tylko, że ja tutaj nigdzie nie mam rynku warzywnego. W Poznaniu zawsze tam kupowaliśmy wszystkie owoce i warzywa, a tutaj muszę w sklepach. Ale są pyszne, to się liczy:)
 
Antylopka czereśni jeszcze nie widziałam, ale właśnie mi zrobiłaś na nie ochotę ! :) A co do sprzątania to skończyłam sprzątać łazienkę i WC, teraz troszkę odpocznę i zabieram się za kuchnię, potem odpocznę i za korytarz. Dziś mam chatę dla siebie bo rodzice wyjechali do Krotoszyna a Ela jest na Helu :) :tak: ładnie sobie posprzątam i jakiś fajny obiadek zaplanuje, chyba zrobię risotto :)
 
Ja sie tylko witam i zmykam....dziś też zalatana jeste, sprzatałam, nawet dwa okna umyłam, prałam, zakupy zrobiłam, i przygotowalam pomidory tzatzyki i karkóweczke na grilla, właśnie wtrzachnęłam fasolke szparagową (antylopka;))... u nas pokazuja sie juz czereśnie ale jakieś jeszcze mało ciekawe i drogie:/... a uwielbiam tez ale jak jem to każda musze rozdłubać w celu spacyfikowania ewentualnego robaka hehe;)
na razie korzystam z sezonu truskawkowego aczkolwiek jeszcze drogiego ale cóż, jem ze śmietanką, koktaile robię i ciasta z truskawkami.

Jakie macie plany wakacyjne, gdzie się wybieracie w tym roku i kiedy, leci któras samolotem?

miłego dnia robaczki;)
 
reklama
Ja sie tylko witam i zmykam....dziś też zalatana jeste, sprzatałam, nawet dwa okna umyłam, prałam, zakupy zrobiłam, i przygotowalam pomidory tzatzyki i karkóweczke na grilla, właśnie wtrzachnęłam fasolke szparagową (antylopka;))... u nas pokazuja sie juz czereśnie ale jakieś jeszcze mało ciekawe i drogie:/... a uwielbiam tez ale jak jem to każda musze rozdłubać w celu spacyfikowania ewentualnego robaka hehe;)
na razie korzystam z sezonu truskawkowego aczkolwiek jeszcze drogiego ale cóż, jem ze śmietanką, koktaile robię i ciasta z truskawkami.

Jakie macie plany wakacyjne, gdzie się wybieracie w tym roku i kiedy, leci któras samolotem?

miłego dnia robaczki;)

ja polecę samolotem, w sierpniu na ślub ainah21:-D chociaż w sumie to nic pewnego, bo zaproszenia jeszcze nie dostałam, hehe:shocked2: I w sumie to moje plany wakacyjne, bo mam tylko tydzień urlopu w sierpniu. Za to w jakiś weekend do Disneylandu pojedziemy, bo Wikunia ma obiecane karuzele i atrakcje.
truskawki też wcinam, dziś widziałam poziomki, ale mega drogie, więc się skusiłam na czereśnie.

ainah - ja dziś robię kus-kus z sosem curry (wiem że był ostatnio, ale Marcinowi mega smakował, więc będzie powtórka z sosu), nuggetsy z kurczaka i fasolkę szparagową. A wieczorem, to moż epójdziemy do Turków obok na kebab, bo mają zarąbiście pyszny i za cały zestaw z frytkami, sosami i pisiem od 5 do 6 euro, w zależności od wybranego kebabu.
 
Do góry