reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Aluśka jak ty znajdujesz na to wszystko czas? :) Gratuluję zaliczenie przedmiotów na 4! Oczywiście będę trzymać kciuki za kolejne :) Musze ci kochana napisać, że wyglądasz FANTASTYCZNIE! A Amanda piękna dziewczynka :) Oczywiście podobna do mamusi :)
 
reklama
No ja kupiłam sobie staniki już do kobiet karmiących i w nich też w ciąży będę chodzić bo stwierdziłam że i tak niewiem ile pochodzę póżniej czytaj ile będę karmić więc wykorzystam je teraz też , chociaz nie wiem czy będą pasować ale z reguły jeszcze się rozciągają a kupiłam ciut za duże ale tylko ciut hehe . Byłam w triumphie ale nie podobały mi się jakoś i poszłam do atlantica i tam wydawały mi sie jakoś bardziej przyjazne skórze , milsze w dotyku i zapłaciłam mniej niż w triumhie .
 
jejku znowu boli mnie bańka:wściekła/y: najgorsze są te boleści głowy wrrrr
współczuję bólu głowy oby szybko minał:confused::confused:
hej hello ;)
niedobrze mi :(

jutro z rana popisze bo już jestem dzisiaj nie do życia.
łącze się w bólu:confused::confused:

cześć dziewczynki po długiej nieobecności w końcu jestem....
byłam w szpitalu bo jak się okazalo mialam krwiaka, a u mnie wypuszczają dopiero jak mija 7 dni bez plamienia....
więc poleżalam sobie trochę, ale na szczęście krwiak się wchlonął i już na spokojnie jestem w domu, dziś byłam też u lekarza na konroli czy aby napewno nie ma plamień i wyszlo, że wszytsko ok, tylko, że niestety będę musiała iść na test Pappa i kurde mam nadzieję, że będzie wszystko ok...........
super że już w domciu i że ten krwiak się już wchlonał:tak::tak: odpoczywaj dużo:tak::tak:
Trzymam kciuki żeby ten test Pappa wyszedł prawidłowo:tak: ps. a co to takiego?:zawstydzona/y:

A ja staniki właśnie kupuje w moim rodzinnym andrychowie, jak do rodziców przyjeżdżam,
kobieta ma hurtownie bielizny i ten sam towar co jedzie potem do triumf i innych firmowych, tylko jeszcze bez metek, i dziś za 3 staniki zapłaciłam 90 zł....
już od kilku lat po nie do niej jeżdżę, dopasowane idealnie, piorę w pralce, nic się nie niszczą, kolory nie szarzeją, z koronkami nic się nie dzieje, i dla mnie są idealnie dopasowane, jak dziś zdjęłam ten C i ubrałam D to tak mi było jakoś lekko :):)
mi zostały staniki po ciąży z Amandą he he bo jak koń:-pczylam karmić piersią to biust powrócił do rozmiaru z przed ciąży i stały się na mnie za duże a teraz są jak znalazł:tak::tak:

Aluśka jak ty znajdujesz na to wszystko czas? :) Gratuluję zaliczenie przedmiotów na 4! Oczywiście będę trzymać kciuki za kolejne :) Musze ci kochana napisać, że wyglądasz FANTASTYCZNIE! A Amanda piękna dziewczynka :) Oczywiście podobna do mamusi :)
jakoś muszę ten czas znaleźć ;-)
Dziękuję za gratulacje, za trzymanie kciukasów i oczywiście za komplementy:-):-)
 
No ja kupiłam sobie staniki już do kobiet karmiących i w nich też w ciąży będę chodzić bo stwierdziłam że i tak niewiem ile pochodzę póżniej czytaj ile będę karmić więc wykorzystam je teraz też , chociaz nie wiem czy będą pasować ale z reguły jeszcze się rozciągają a kupiłam ciut za duże ale tylko ciut hehe . Byłam w triumphie ale nie podobały mi się jakoś i poszłam do atlantica i tam wydawały mi sie jakoś bardziej przyjazne skórze , milsze w dotyku i zapłaciłam mniej niż w triumhie .
fajnie że zakupki stanikowe udane:tak::tak:
a ja szczerze powiedziawszy to nie mam staników typowych dla kobiet karmiących mimo że Amandę karmiłam rok czasu :cool:
 
Ja chyba też kupię dla karmiących ... będzie już na później. A w tej chwili ciężko mi znaleźć odpowiedni :no: lepiej kupić tańszy i sprawdzić czy się sprawdza czy od razu zainwestować w lepszy?? Niestety w chwili obecnej pozostaje mi tylko zakup przez neta.
 
cześć dziewczynki po długiej nieobecności w końcu jestem....
byłam w szpitalu bo jak się okazalo mialam krwiaka, a u mnie wypuszczają dopiero jak mija 7 dni bez plamienia....
więc poleżalam sobie trochę, ale na szczęście krwiak się wchlonął i już na spokojnie jestem w domu, dziś byłam też u lekarza na konroli czy aby napewno nie ma plamień i wyszlo, że wszytsko ok, tylko, że niestety będę musiała iść na test Pappa i kurde mam nadzieję, że będzie wszystko ok...........
super, że już ok:)

antylopka nie wiesz czy wieksz epo dbiustem maja ?? ja musze do galerii az jechac do triumpfa
z normalnymi to raczej mały wybór, powyżej rozmiaru 75 D (z E już bywa problem) natomiast ciążowe i karmiące są

No Kaczucha super, że jesteś bo już mnie martwiła brak odpowiedzi na moje wiadomości :)
A co myślicie o takim staniku:
Biustonosz CIĄŻOWY i do KARMIENIA - ALLES II 75D (1060613099) - Aukcje internetowe Allegro
Też muszę sobie jakiś zakupić a biorąc pod uwagę duże rozmiary to usztywniany stanik raczej odpada.
Mamolka wracaj szybko na nogi a póki co relaks i odpoczynek:)
nie kupuj w necie, bez przymierzenia

Antylopka pisałaś o biustonoszu "rosnącym" czy taki biustonosz kupuje się w rozmiarze uniwersalnym?? Znalazłam taką aukcję na allegro:
Biustonosz CIĄŻOWY-NATURANA 80 BCD - rosnący !! (1062998094) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko nie wiem czy do rozmiaru F "urośnie"...
w triumphie nie były uniwersalne, tylko np. 75-80 d-e
 
poprostu przezierność wyszła mi dziś 2,2, niby w normie, ale przy górnej granicy i dla pewności za tydzien ide znowu na usg i wlasnie na to badanie z krwi, zeby zobaczyc dokladnie co i jak...

na dodatek kurde boli mnie w dole plecow az przez cale posladki :/

przynajmniej ponarzekam sobie troche u Was na to wszytsko :)
 
Kaczucha nie przejmuj się bólem pleców - przechodzę to od jakiś ponad 2 tygodni. A jak już zacznie w pośladku bolec to ciężko wstać z łóżka ;) Juz nawet o tym rozmawialyśmy ostatnio z dziewczynami bo tez się bałam że coś nie tak ze mną a tymczasem maluszek naciska na nerw.
Ja twoim wynikiem badań bym się nie przejmowała. A masz w rodzicie jakieś choroby genetyczne?? Kochana to że ci wyszło wyższe (ja miałam 1,6) nie oznacza, że coś jest nie tak. Spokojnie, bez nerwów bo nie ma sensu całą ciążę się martwić czy dziecko jest zdrowe bo NAPEWNO jest!
 
poprostu przezierność wyszła mi dziś 2,2, niby w normie, ale przy górnej granicy i dla pewności za tydzien ide znowu na usg i wlasnie na to badanie z krwi, zeby zobaczyc dokladnie co i jak...

na dodatek kurde boli mnie w dole plecow az przez cale posladki :/

przynajmniej ponarzekam sobie troche u Was na to wszytsko :)
oj wspólczuję bólu plecków oby szybko przeszedł ..
co do dzidzi to sie nie martw na pewno wszystko z nim/nią w porzadku :)
 
reklama
kaczucha tylko ze te testy pappa to tylko statystyka okresla czy jestes w grupie ryzyka czy nie i nic wiecej.. i czesto wychodza zle a tak naprawde jest ok, kobiety tylko sie stresuja robia amiopunkcje czekaja tygodniami na wynik itd... trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo ok ;-)
 
Do góry