reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

salomii - trzymam kciuki za Cibie i maluszka!

wiolcia - jestes w II trymstrze, wiec teraz objawow typowych dla I juz nie bedziesz miala. i przestan sie tak stresowac, bo dziecko nerwowe bedziesz miala :tak:

ja wczoraj na forum nawet nie weszlam, bo mialam mega zajety i towarzyski dzien. najpierw grill popoludniowy u znajomych, potem kino (Robin Hood), wizyta u znastepnych znajomych i pizza. takze sie wyszalalam :-)
 
reklama
Dzien dobry :) u mnie juz lepiej dzis niz wczoraj, tzn z glowka ;) na szczescie krwi tez nie widzialam, ew sladowe ilosci wiec pelna wiary jestem ze sie uda jej zniknac na zawsze, lekarz tu nie nazwal tego ale powiedzmy ze jest to lozysko przodujace z tym ze nachodzi naprawde minimalnie przedstawiam rysunek taki mniej wiecej jaki zafundowal mi ginek heeh :-D
 

Załączniki

  • BB.jpg
    BB.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 31
salomii dobrze ze się wszystko wyjasniło. teraz wiesz co jest i na co zwrócic uwagę. To dość osłyszany "problem" ciążowy, nie przejmuj się, na pewno niuni nie zagraża, bylebyś bardzo na siebie uważała:*

Ja jestem w pierwszym trymestrze i jeszcze będe ze 2 tyg a objawów jako takich juz raczej nie mam, piersi mnie nie bolą, nie mdli mnie, bo te mdlości to ja miałam z kilka razy tylko, nawet juz taka senna nie jestem, ale się chyba tym nie przejmuję:)
 
salomi super z ciebie mama jest tak dba o dzidzio swoje i taka odpowiedzialna jest. bedziesz wspaniala mama!!!! super ze juz nie ma takich krwawien i juz lepiej sie czujesz :) odpoczywaj ladnie i wszystko bedzie dobrze :)

sarka ja zauwazylam ze mdli mnie coraz mniej w ciagu dnia ale mycie jezyka jak myje zeby nadal doprowadza mnie do wymiotow i chyba przestane to robic albo poprostu moze pasta dla dzieci pomoze. zazdroszcze nie zygania :)

ja juz odkladam powoli dupka :) tylko do srody musze go brac po 2x1 super :) i mdlosci pewnie dlatego mniejsze sie ciut zroblily :)
 
missiiss oo a od dupka ma sie mdłości? tak? to moze to i u mnie dlatego lepsza zmiana bo łykam sobie teraz tylko na noc...
wsółczuję żyganka, spróbuj nie myć tego języka;)
pamiętam w pierwszej ciazy tez nie mogłam myć zębów, teraz nic takiego nie mam.
Za to dziś mega ból migdala mam boszeszzz wnerw mnie bierze grrrr
 
Mississ ja zwariowalam jak zobaczylam ze moje dziecko juz tak wyglada, ze jest czlowiekiem tylko malym bo ma prawie 9 cm, jak widzialam co robi w moim brzuchu, ze sie przeciaga jak my rano w lozku i ze sobie chodzi po sciankach machajac raczkami to stwierdzilam ze teraz NIE MOZE mu sie nic stac!! musi do nas tu wyjsc a my sie bedziemy nim opiekowac nawet jak nas bedzie wkurzalo :D pozniej bedziemy sie klocic bo bedzie roznica pokolen heheeh a nastepnie jak my bedziemy potrzebowac pomocy to on nam troszke pomoze a my bedziemy rozpieszczac jego wyczekane dzieci bez ograniczen :) ooo tak ma byc!!

co do objawow to ja mam troche wrazliwe i bolesne piersi i czasem mi niedobrze ale to sa mdlosci tematyczne np kroje mieso, lub czuje kawe z rana, no i wyczuwam zapachy i smrodki baardzo, sennosc tez mi czasem towarzyszy :)
 
tzn dupek sam w sobie raczej nie powoduje mdlosci ale lekarz mi mowil ze jak sie bierze duzo hormonow progesteronu to to poprostu wzmaga mdlosci bo hormony ogolnie w organizmie je powoduja. ja pamietam jak ja bralam 3xpo2 luteiny dowcipne i do tego 2x1 dupek i wtedy zygalam czesto jak odlozylam najpierw lutke to po kilku dniach naprawde ciut lepiej si epoczulam :) wiec mysle ze jak akurat skoncze 3 miesiac to skoncze brac dupka i jakos mdlosci tez odejda. w tamtej ciay pamietam ok 16tc przeszly mi mdlosci mam nadzieje ze teraz to szybciej nastapi :)

salomi pieknie to napisalas :) ja teraz tez musze dbac o mojego niunka bo juz drugi raz nie pozwole mu uciec o nie nie nie :) damy rade i wszystkie grudnioweczki piekne zdrowe grudniowe dzieci porodza :)
 
Ostatnia edycja:
salomii teraz jak już wiesz - musi być tylko lepiej:)))

wiolcia jak tam nastroje??? bardziej pozytywne???


ja wybieram się dzisiaj do mothercare, smyka h&m, zary i dla mojej córci (jak to się fajnie słyszy):-D coś kupię. Popatrze na ceny bo w necie strasznie dużo na allegro tych firm można kupić i może będzie taniej...

wczoraj pokazywaliśmy filmik z usg całej mojej rodzince - moja mam oglądała aż trzy razy! Wszyscy byli w szoku że można podejrzeć taką 8,5 cm panienkę:-)
ja znowu się popłakałam jak usłyszałam serduszko - bo nagrał się też dźwięk-ahhh cudnie po prostu...
 
kurcze ciekawe czy ja sie dowiem za dwa tygodnie co we mnie siedzi ahhh tak bym bardzo chciala :) maz oszalaby jakby dziewuszka byla a w sumie mi to obojetne bardziej... chociaz kilka sukieneczek na szydelku zrobilam :p
 
reklama
Salomii super ze juz lepiej ;-) Z dzidzia musi byc dobrze przeciez :tak:

Co do objawow to mi znika juz sennosc. Moge spac juz mniej na szczescie, bo bylo to troche uciazliwe :dry: Piersi tez juz jakos mniej bolesne. Za to doszly bole glowy i jakos nie chca przejsc. Rano, wieczorem, w nocy.... no ale maluszek najwazniejszy, wiec zniose wszystko :sorry2:


Dzis my jedziemy na grill i impreze do rana. Zamierzam i tak po polnocy odpasc (bo ostatnio po polnocy juz zasypiam na zawolanie, ale przynajmniej nie jest to 21 :-p), wiec pewnie troche z zabawy mnie ominie. No ale i tak fajny wieczor sie zapowiada :-)
 
Do góry