reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Ja piję kawkę jedna dziennie tak koło południa, właśnie teraz się nią raczę:p
Obiad musze dorobic bo ze wczoraj zostały mi młode ziemniaczki i rybki.Do tego miała starta rzodkiewke a dziś sałatę.
Na szybko to jeszcze racuchy lub kotleciki z ziemniaków.

Dziewczyny a mozna w ciaży stosować psikadła na gardło typu Hasco sept? tak mnie boli ten migdal ze do ucha mi promieniuje....
A dziś taka ładna pogoda i mieliśmy spędzić popołudnie na działce ale jak mnie to tak boli to sama nie wiem bo wiatr dość mocno wieje.
Na zaoarcia dobre tez jest kiwi, bądż sok wyciskany z jabłek, sa takie gotowe Marwit ednodniowe, są pyszne!
Do jogurtu mozna dodać otręby pszenne, siemię lniane ale w ziarenkach i płatki owsiane.
 
Ostatnia edycja:
ja tez lekko podziebiona a tu mi powiedzieli ze moge brac do ssania wszystko np strepsils,
Missiiss w koncu!!! juz sie dzis zastanawialam ile jeszcze trzeba bedzie czekac na wasz awans moderatorski ;D
 
salomi:-D:-D powiem ci ze ja dopiero jak twojego posta przeczytalam to zobaczylam ze juz mi dali uprawnienia :-D dechy , nie zauwazylam ;-) jak mamolka bedzie to uzgodnimy co i jak jakie porzadki mamy zrobic no i ta grupe zamknieta nie :)
 
Eh kochane, a ja się męczę ze strasznymi wzdęciami :( rano jak się budzę jestem w sumie płaska (nie licząc tłuszczyku na moim brzuchu :)), ale jak tylko zjem cokolwiek to mnie wydyma...:( wieczorem wyglądam jak bania :((( aż moje koleżanka powiedziała "no ale widzę, że już po tobie to widać tę ciąże " wczoraj kupiłam sobie 'Esputicon', może mi pomoże ...któraś z Was stosowała ? Męczy mnie jeszcze jedno: w nocy co chwile wstaje na siku, mimo, że nie piłam przed snem :/

ainah - u mnie to samo. brzuch mam jak bania wieczorem. czasem biore spumisan, ale moja ginka powiedziala, ze to typowa przypadlosc I trymestru z powodu podwyzszonych hormonow chroniacych ciaze. i zadne leki tu nie pomoga. przyjdzie II trymestr, to bedzie lepiej.

moj maz tez dzis robi spaghetti bolonskie :tak:
 
No gratuluję moderatorkom :-) :tak:
kurcze ja to znowu do malowanka musze jechać a te chorubska jak na razie mnie omijają jakoś hehe chyba sie zawziełam i powiedziałam że chorować nie będę bo muszę już za tydzień być na nowym mieszkanku bo czas mnie goni oj goni , nawet za bardzo o dzidzi nie mam czasu myśleć a wy tam zdrowiejcie , nie dajcie sie dla dzidzi
 
reklama
kotkanadachu a to Ty też malujesz??? masz kontakt z farbim smrodem?
Kurde ja to ostatnio mam schizę bo dookoła mnie tylko ciągle malowanie i to ta śmierdzacą olejną, najpierw klatka która caly czas śmierdzi i jak tylko drzwi sie otwiera to smród włazi do mieszkania a teraz mój m maluje mojemu dziecku piaskownicę też olejną, masakra, az czasem mam wrażenie że mnie od smrodu w gardle drapie, a to przeciez szkodliwe na płód
 
Do góry