reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ja też dziś kiepsko:(, słaba jestem, śpiąca niemiłosiernie i boli mnie brzuch, tak męczy jak na @, wzięłam, już nospe...kiepska dziś moja kondycja psycho-fizyczna:(

misssiss no to się uspokoiłaś i więcej bez nerwów proszę, bo jak widać wszystko gra i tańczy jak należy;)
 
reklama
Olcia:) po ludowemu - gdy boli głowa - będzie syn:D

A Was tez bolą dziąsła i zęby?? moje dziąsłą są napuchnięte, bolą, krwawią, a zęby są strasznie wrażliwe, niestety nie jestem w stanie ich wystawić na światło dzienne gdy wieje choćby minimalnie, że o zjedzeniu ulubionego loda zabajonego nie wspomnę :( może to trochę przez cytryny, nie mam do nich zadnej ciągoty ale ze względu na pęcherz piłam dużo wody i herbaty z cytrynką:)
 
Ewwe no wklesle nie sa te moje piersi i nawet ostatnio moge powiedziec ze mam i to nawet jakies ;) ale i tak ciezko je przygniesc :))
a na zabki koniecznie kup sobie paste elmex zielona i plyn do plukania z tej samej firmy, bardzo dobra jest tez firma meridan, mysle ze to Ci pomoze a dodatkowo plucz sobie buzke rumiankiem, podziala przeciwzapalnie, niestety w ciazy bedziemy narazone na takie dolegliwosci i trzeba przeciwdzialac jak sie da by potem nie miec problemow z zabkami, wizyta u dentysty tez by sie przydala w razie przeciagania sie sytuacji:)) ja tu mam przechlapane bo wizyta, sam fakt ze sie zapisze do dentysty(nie musze przychodzic ale placic musze jak sie zapisze i nie przyjde!) kosztuje 600 koron czyli 300zl yyyyyyyyyyy nie moge sie doczekac az pojade do Pl i pojde do mojego kochanego stomatologa:))
 
Salomii dzięki za porady na pewno skorzystam żeby sobie ulżyć:) zęby JESZCZE mam zdrowe, zakończyłam leczenie ze 3 miesiące przed ciążą ale przejdę się do dentysty na pewno ale to może za 3 tygodnie gdzieś.

Ależ mnie ssie w żołądku aaauuu , jeść zaczynam już średnio co 4 godziny, niby jeszcze nie przytyłam nic, i nadal jestem poltora kilosa w plecy, ale przy jedzeniu z taką częstotliwością szybko nadrobię i jeszcze będę płakała że dupa rośnie. Jak tak dalej pójdzie to będę jadła co godzinę i mało będzie... Jeść by się jadło często, a kupa raz na 3 dni:[
 
dziewczyny lekarz ogólny powiedział mi że nic się nie dzieje że być może to jakiś nerwoból albo zmiany hormonalne ale napewno nie pólpasiec, caly czas obserwuję czy nie dostaje jakies wysypki. narazie jest oki i uspokoilam sie)
 
Witam:)
Znów wpadam na chwilkę, przywitać się i zmykam:(
Dosyc mam już tej nauki i w ogóle ostatnio kiepsko się czuję:(
Tęsknię za forum, za wsłuchiwaniem się w swoje ciało, bo ja teraz kompletnie na nic nie mam czasu;(
Życzę Wam kochane spokojnych dni, w zdrowiu,bez dolegliwości i bez deszczu! Postaram się po niedzieli juz częściej zaglądać.Buziaczki:*****
 
Olcia:) po ludowemu - gdy boli głowa - będzie syn:D

A Was tez bolą dziąsła i zęby?? moje dziąsłą są napuchnięte, bolą, krwawią, a zęby są strasznie wrażliwe, niestety nie jestem w stanie ich wystawić na światło dzienne gdy wieje choćby minimalnie, że o zjedzeniu ulubionego loda zabajonego nie wspomnę :( może to trochę przez cytryny, nie mam do nich zadnej ciągoty ale ze względu na pęcherz piłam dużo wody i herbaty z cytrynką:)

Ja tez polecam elmex, ale w żelu. Pamietacie jak w szkole się fluoryzowało zęby? Podczas ciąży organizm kobiety się odwapnia, trzeba uważać na wszelkie kontuzje i trzeba dbać o szkliwo zębów. To właśnie ścierające się szkliwo doprowadza do odkrywania się szyjek zębów a co za tym idzie ból o którym piszesz.
 
A właśnie kobitki pamiętajcie o wizycie u dentysty w ciąży! Ewwe ja bym na twoim miejscu szybciutko kupiła parodontax ( beznadziejnie śmierdząca pasta, ale bardzo pomaga). No i oczywiście elmex zielony na co dzień. Nie czekaj z tym, bo raczej lepiej już się nie zrobi. Zwłaszcza, że już doszło do krwawienia. Po co masz się męczyć.

Salomii jeszcze tak zboczonego snu to nie miałam chyba. Ja rozumiem bara bara, ale że oni okna myli- to ja nie wiem, co o tym myśleć :p heheheh
Ja też nie raz nie dwa przygniotłam sobie ucho :p Trzeba być sprytnym :)


Na dworze jest cudownie!! chodziłam z krótkim rękawkiem, wcinałam lody,a synek zasnął luną deszcz a ja spokojnie sobie herbatkę z cytrynką pod parasolem kawiarnii popijałam przy lekturze jakiegoś romansidła... no żyć nie umierać :)

Monia
ciebie to trzeba po tyłku lać, bardziej niż Missiiss. Uspokój się kochana bo w tej chwili jesteś zdolna wmówić sobie każdą chorobę.

Olcia... trzymaj się tam, Niech te bóle głowy szybko odejdą...hen daleko !! No i z tymi mebelkami to współczuję- bo pewnie zaje..ście dużo roboty ciebie czeka :( No ale jak nie jesteś w stanie tego dziś robić to nawet się za to nie bierz- bo tylko się umęczysz i zdenerwujesz. A do jutra się im nic w tych kartonach nie stanie :)


A i wiem co tam Wiolcia pewnie robi- wykupuje pół katowickich sklepów z art. dziecięcymi hehehe :p Czekamy na relacje!

Idę obiad robić- kurczę, zagadałam się tu ( co prawda sama do siebie ale jednak :p ) a mąż już jedzie do domu, cya
 
Ostatnia edycja:
HEj :happy2:

Ufff ja znow nie mam czasu na nic, a jak mam czas to spie :-) Wiec znow tak znikam cały czas... Ja od czasu jak zaczal mnie bolec pecherz, wcinam suszona zurawine i pije sok z zurawiny i nawet w nocy juz nie musze o 3 wstawac na siusiu tylko wytrzymuje do rana :-) cos w tym jest :-)


Co do zebow to ja polecam paste Lacalut aktiv (w aptece np. mozna kupic) - zawsze jak mialam problemy z dziaslami - dzialala idealnie. M.in. jest wlasnie na krwawiace dziasla :-p


A co do snow to ja od poczatku ciazy, jak sobie zalozylam, ze zero seksu, to mialam sny jak nimfomanka, a teraz mi troche przeszlo, ale i tak sa dziwne (co u mnie zreszta w miare normalne) :-D
Dzis mi sie snilo, ze z mezem i qplami pojechalismy pod namioty nad jezioro. Bylismy tam, ale zamkneli jezioro, wiec nie dalismy za wygrana i rozbilismy namioty... niedaleko mojego mieszkania na takiej wysepce pomiedzy pasami jezdni... no ale ja tez zamkneli :-D wiec rozbilismy sie na jakims polu golfowym, ktore okazalo sie miejscem prob bombardowania przez samoloty, a obok byl sklepiek z pamiatkami - wiec sen skonczyl sie jak kupowalam zelki i ciasteczka w tym sklepiku :eek: Niezla mine mialam jak sie obudzilam :-)

Aaaaa i gratuluje wszystkim udanych wizyt! :)
 
reklama
niestety nie przeczytałam wszystkiego co napisałyście, bo przybyły mąż absorbuje mnie bez reszty:)

w każdym bądź razie wszystko u mnie dobrze, jak się nadazry okazja to przeczytam wszystko i napiszę tez więcej
 
Do góry